Meandry uczuć odcinek 56: Adalet przyznaje się do morderstwa! [Streszczenie + Zdjęcia]

56 (piątek 23 lutego): Okazuje się, że to Salih wysyłał grypsy do Rizy. Adalet dzwoni do Tahsina. Zapewnia, że nigdy go nie zdradziła. Chwilę wcześniej w rozmowie z prokuratorem, kobieta przyznała się do zabójstwa ojca Cesura! Trzy tygodnie później. Korhan wyprowadził się z rezydencji. Ojciec nie jest w stanie wybaczyć mu zdrady. Dzisiejszego dnia ma dojść do rozprawy rozwodowej Cesura i Suhan a Riza ma opuścić więzienie. Tahsin nakazuje Salihowi stałą obserwację mężczyzny. Cesur przyjeżdża pod bramę farmy Korludagów. Nazywa Tahsina tchórzem, który chowa się pod spódnicą kobiety. Alemdaroglu pomimo przyznania się do winy przez Adalet, nadal uważa, że to Tahsin zabił jego ojca. Riza spod materaca wyciąga tajemniczą teczkę. W środku znajduje się kolekcja zdjęć Suhan! Mężczyzna chowa ją do torby ze swoimi rzeczami. Po chwili przychodzi strażnik i oznajmia Rizie, że jest już wolny. Poza murami więzienia Salih wyrzuca Rizie papierowe zawiniątko z informacją: „Czekam na ciebie w miejscu, gdzie ostatnio”.

Tahsin odwiedza Adalet w więzieniu. Następuje retrospekcja z rozprawy sądowej, na której Adalet przyznała się do winy. Zabiła dyrektora sierocińca, bo molestował ją oraz inne dziewczyny. Hasan Karahasanoglu znalazł się natomiast w nieodpowiednim miejscu i czasie… Kobieta przyznała się także do upozorowania wypadku i zmuszenia brata do wzięcia winy na siebie. Skłamała, że Tahsin Korludag nie brał w tym udziału. W lesie dochodzi do spotkania Saliha z Rizą. Obaj zastanawiają się, jak sprowokować Cesura do zabójstwa Tahsina! Cahide tymczasem trenuje, jak we właściwy sposób powiedzieć Korhanowi prawdę o udawanej i prawdziwej ciąży. Wraz z Bulentem obmyśla także w jaki sposób pozbyć się Hulji. Nieoczekiwanie w domu w Niszantaszi zjawia się Hulja! Kobieta trzy tygodnie temu urodziła syna i jest zmartwiona tym, że Cahide ani razu nie przyjechała go odwiedzić. Cahide zaś stwierdza, że Hulja urodziła dziecko za wcześnie i zrywa z nią umowę!

W sądzie rozpoczyna się rozprawa rozwodowa. Brakuje na niej tylko… Cesura! Banu próbuje się z nim skontaktować, ale mężczyzna zbywa ją tylko lakonicznym stwierdzeniem, że nie przyjedzie. Rozprawa wobec tego zostaje odroczona. Hulja czuje się oszukana. Zapowiada, że Cahide gorzko pożałuje tego, co zrobiła. Okazuje się, że surogatka ma zapisane wszystkie ich rozmowy na pendrive. Cahide próbuje zabrać jej przenośny dysk, dochodzi do szarpaniny. W jej trakcie Cahide otrzymuje uderzenie w brzuch! Kobieta upada na podłogę i zwija się z bólu. Hulja ucieka i udaje się prosto do firmy Korhana, gdzie zamierza wyjawić mu całą prawdę! Cesur namawia pracowników Tahsina do przewrotu.

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *