Meandry uczuć odcinek 1 i 2: Pierwsze spotkanie [Streszczenie + Zdjęcia]

1 (wtorek 5 grudnia, godz. 17:10 TVP2): Poznajemy Cesura Alemdaroglu, który po latach wraca do swojej rodzinnej miejscowości. W trakcie podróży, tuż przed prowadzony przez niego samochód wybiega koń, nad którym kobieta go dosiadająca straciła panowanie. Mężczyźnie udaje się wyhamować, a spłoszony koń wraz z jeźdźcem zmierza wprost nad urwisko! Cesur podąża w ślad za nim i ratuje piękną nieznajomą przed zagrożeniem. Z oddali obserwuje ich jakaś kobieta – jest wyraźnie niezadowolona nieudaną próbą zamachu. Cesur zapoznaje się z panią jeździec. Okazuje się, że jest to Suhan Korludag – córka mężczyzny, którego Cesur uznaje za winnego śmierci jego ojca. Cesur odnajduje Nazli – konia, którym jechała Suhan. Okazuje się, że ktoś celowo zranił zwierzę, by doprowadzić do tragedii. Suhan dociera na farmę rodziny Korludag. Jej stanem bardzo zainteresowana jest jej bratowa – Cahide. Kobieta udaje zatroskaną, tak naprawdę to ona odpowiada za zamach na życie Suhan. Cahide bowiem od lat bezskutecznie stara się z mężem Korhanem o potomka i obawia się, że to Suhan wcześniej dostarczy dziedzica majątku. W walce o bogactwo rodziny Korludag kobieta nie cofnie się nawet przed morderstwem. Sirin – służąca w domu Korludag i zarazem najlepsza przyjaciółka Suhan – przekonuje ją, że dzisiejsza historia może być początkiem pięknej baśniowej miłości i powinna bliżej zainteresować się Cesurem. Cesur tymczasem opatruje ranę konia i zabiera go na swoją farmę. Korhan informuje ojca – Tahsina Korludaga – że sprzedał jedną z ich pomniejszych działek. Tahsin wpada w szał i każe synowi odzyskać ziemię. Spanikowany Korhan jedzie dogadać się z Cesurem, któremu sprzedał działkę, ale mężczyzna ani myśli anulować transakcji. Korhan wraca do domu, gdzie dowiaduje się od żony – Cahide – że jest w ciąży. Tahsin obserwuje Cesura – planuje wybadać, kim jest nowy mieszkaniec.

2 (środa 6 grudnia): Suhan późnym wieczorem jedzie na farmę do Cesura. Znajduje tam swoją ranną klacz. Wykorzystując sytuację, gdy nikogo nie ma, wchodzi do domu na przeszpiegi. Kiedy Cesur wraca, oboje się ze sobą sprzeczają, choć czuć wyraźne uczucie między nimi. Cahide w laptopie teścia odkrywa spis majątku. Tahsin zwalnia jednego z pracowników farmy – Kemala – obarczając go winą za wypadek córki. Sirin – narzeczona Kemala – prosi Suhan o interwencję u ojca i przywrócenie mężczyzny do pracy. Tahsin jednak jest nieugięty. Nie mając gdzie się podziać, Kemal trafia na farmę Cesura i znajduje tam zatrudnienie. Bulent wyznaje matce, że zamierza poprosić Suhan o rękę. Jego matka jest przeciwna temu związkowi. Sama była kiedyś narzeczoną Tahsina, którą mężczyzna porzucił w dniu ślubu. Cesur wraz z Kemalem i pracownikami okolicznej farmy rozbija tamę, którą Tahsin zbudował na rzece, by uniemożliwić nawadnianie obcych ziem. Salih przyjeżdża na farmę Cesura i informuje właściciela, że Tahsin zaprasza go na rozmowę do swojego biura. Cesur jednak odmawia, każąc przekazać pozdrowienia. Wobec tego Tahsin postanawia skontaktować się z naczelnikiem policji oraz prokuratorem i razem z nimi zaplanować intrygę na Cesura. Suhan pojawia się w szpitalu na wizycie kontrolnej po wypadku. Spotyka tam swoją bratową Cahide, która udaje, że jest w ciąży. Cesur podczas przejażdki po mieście zauważa samochód Suhan. Zastawia go i w najlepsze droczy się z kobietą.

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *