Trzy siostry odcinek 7, 8, 9: Mine jest w ciąży! Rodzice dowiadują się o pobiciu Turkan! [Streszczenie + Zdjęcia]

Odcinek 7: Derya wraca do domu. Opowiada Donus, że poszła odwiedzić Turkan i że nie pozwolono jej się z nią zobaczyć. Czuje, że coś dziwnego dzieje się w tym domu, i obawia się o bezpieczeństwo siostry. Somer i Turkan idą razem na imprezę do klubu. Syn Ruchan zdecydowanie przesadza z ilością wypitego alkoholu. On i Turkan spędzają ze sobą noc! W tym czasie Mine trzyma w rękach test ciążowy, na którym znajdują się dwie kreseczki! Serdar, świadomy tego, że Donus jest smutna z powodu niezaliczonego egzaminu, postanawia przygotować dla niej niespodziankę.

Gdy Somer budzi się następnego dnia, jest zaskoczony, widząc, że Turkan jest z nim w jednym łóżku. Żałuje tego, co się stało. Przypomina żonie słowa, które powiedział jej podczas nocy poślubnej. O tym, że nigdy nie będą prawdziwym małżeństwem. Ubiera się szybko i wychodzi. Jedzie prosto do Mine. Ukochana wita go wyjątkowo czule, następnie mówi mu, że jest w ciąży. Mężczyzna jest bardzo szczęśliwy, gdy to słyszy. Tymczasem Derya spotyka Serdara na mieście. Mówi mu o wizycie w domu siostry i podejrzeniach, które nie dają jej spokoju. Chłopak wyznaje jej, że widział Turkan w szpitalu.

Wieczorem Derya kłóci się z mamą. W trakcie sprzeczki wyrzuca jej, jakie piekło zgotowała Turkan, wydając ją za mąż. Nesrin i Sadik natychmiast jadą do domu Somera. Derya wychodzi z domu. Obok niej zatrzymuje się samochód Fatiha. Wujek, którego niedawno poznała, a którego tak bardzo nienawidzą jej rodzice, proponuje jej podwózkę. Wsiada do do auta. Gdy Sadik i Nesrin docierają do domu Somera, okazuje się, że ten jest pusty. W środku nikogo nie ma. Wkrótce w tym samym miejscu zjawiają się Derya i Fatih.

Turkan jest w rezydencji Kormanów, do której zabrała ją Ruchan. Informuje dziewczynę, że od teraz będą tutaj mieszkać razem, i pokazuje jej pokój, który będzie dzielić z Somerem. Wkrótce do rezydencji wparowują rodzice, siostra i wujek Turkan. Ruchan mówi im, że dziewczyna poszła z mężem na spacer. Wcześniej zabroniła Turkan wychodzić z pokoju i wydawać z siebie jakiegokolwiek głosu.

Odcinek 8: Turkan dyskretnie wygląda przez okno. Widzi, jak jej rodzice opuszczają rezydencję. Ruchan przynosi jej telefon, aby zadzwoniła do rodziców i uspokoiła ich. Gdy Somer nie zastaje Turkan w swoim domu, jest przekonany, że wróciła do domu rodzinnego. Odbiera jednak telefon od mamy z informacją, że dziewczyna jest u niej. W tym czasie Sadik prowadzi ostrą dyskusję ze swoim bratem. „Może zdołasz mi wybaczyć” – mówi Fatih. „Ja? Tobie?!” – oburza się Sadik. – „Twoja siostra wybaczyła ci to, co jej zrobiłeś. Wszyscy ci wybaczyli. Tylko ja zostałem, tak?”.

„Dobrze, masz rację” – przyznaje Fatih. – „Pozwól mi przynajmniej porozmawiać z córką. Gryzie mnie sumienie”. „Ty masz sumienie? Jak sobie to wyobrażasz? Staniesz przed nią i powiesz, że jesteś jej biologicznym ojcem? Ona ucałuje twoją rękę i wszystko będzie dobrze, tak? Co się stanie z jej życiem? Co będzie z nami? Jak wyjaśnimy to córkom? Nasze życie legnie w gruzach”. „Masz rację. Powiedz mi chociaż, która z nich jest moją córką. Donus czy Derya?”. „Co cię to obchodzi? Jaką będziesz miał z tego korzyść?”. „Więc nie mam prawa wiedzieć?”. „Nie masz! Skoro już pojawiłeś się przed moimi dziećmi, bądź dla nich wujkiem z daleka. Nie oczekuj od nas niczego innego”.

Somer przyjeżdża do domu matki. Mówi jej stanowczo, że ani on, ani Turkan nie będą tu mieszkać. „Będziecie” – odpowiada Ruchan. – „I w niedalekiej przyszłości chcę wziąć wnuka na ręce”. W następnej scenie Ruchan podsłuchuje pod drzwiami pokoju syna i synowej. Dowiaduje się, że małżonkowie spędzili ze sobą noc. Jest z tego powodu bardzo zadowolona. Ostrzega Somera, że jeśli nie będzie jej posłuszny, pojedzie do Mine i powie jej o wszystkim.

Turkan domyśla się, że w życiu Somera jest inna dziewczyna. Ten jednak temu zaprzecza. Odrzuca połączenie od Mine i wysyła jej lakoniczną wiadomość, że ma problemy i zadzwoni jutro. Podczas gdy Nezahat próbuje usprawiedliwić brata przed swoim mężem Hikmetem, Fatih potajemnie rozmawia przez telefon. Nazajutrz Nesrin przekazuje rodzinie informację, że została wicedyrektorką w szkole Donus i Deryi. Dziewczyny, szczególnie Derya, nie wydają się z tego powodu szczególnie zachwycone. Pod naciskiem Ruchan Somer i Turkan jedzą śniadanie z nią i jej mężem. Mine jest zła na Somera, jednak ten wyjaśnia jej, dlaczego nie mógł odebrać od niej telefonu poprzedniej nocy.

Odcinek 9: Derya i Donus idą do szkoły. Nie są zadowolone, że od teraz ich mama będzie je miała ciągle na oku. Nezahat przeprasza Nesrin, że nie powiedziała jej o przyjęciu Fatiha pod swój dach, ale jak tłumaczy, nie miała innego wyjścia. Nie mogła wyrzucić brata za drzwi. Nezahat nie wierzy w historię o upadku Turkan ze schodów. Tymczasem Ruchan pozwala Turkan zaprosić rodziców na kolację do rezydencji. Dziewczyna jest bardzo szczęśliwa. Od raz dzwoni do mamy.

Somer jedzie z Mine na wizytę kontrolną. Lekarka pokazuje rodzicom serce ich dziecka na monitorze. Oboje są wzruszeni. Po wizycie w klinice zakochani jadą na zakupy do centrum handlowego. W tym samym miejsc pojawiają się Ruchan i Turkan. Somer i Mine udają przed nimi, że przyjechali tutaj oddzielnie, a ich spotkanie jest zupełnie przypadkowe. Ruchan, by uderzyć w Mine, nawiązuje do dzisiejszej kolacji w rezydencji, na którą przyjedzie rodzina Turkan. Każe synowi wziąć żonę pod rękę i sugeruje, by wszyscy razem poszli na kawę. Dyskretnie rzuca Mine kilka ostrych słów.

Wieczorem rodzice i siostry Turkan zjawiają się w rezydencji Kormanów. Turkan czule wita się z bliskimi, za którymi bardzo się stęskniła. Na kolacji brakuje Somera. Rodzice tłumaczą jego nieobecność ważnymi sprawami zawodowymi. W tym czasie Somer jest w domu Mine. Razem jedzą kolację i planują wspólne życie z dala od innych.

Serial „Trzy siostry” emitowany jest na antenie Novelas+ (kanał dostępny w ofercie Canal+, Orange, Polsat Box, Netia, a także sieciach kablowych). Odcinki można również oglądać na platformie Canal+ online (pakiet SERIALE & FILMY, koszt 29 zł/mies. lub 174 zł przy płatności za rok z góry, bez konieczności podawania danych karty). Opisywane odcinki można także obejrzeć w oryginalnej wersji językowej na oficjalnej stronie Kanal D. Początek 1:50:18 wideo „Üç Kız Kardeş 2. Bölüm”, koniec 1:35:52 „Üç Kız Kardeş 3. Bölüm”.