W sercu miasta odcinek 35 i 36: Ali oświadcza się Derin! [Streszczenie + Zdjęcia]

35 (piątek 17 listopada): Belgin przyjeżdża na miejsce spotkania z szantażystą. Mężczyzna zachodzi ją od tyłu, przykłada pistolet i żąda pieniędzy. Belgin przekazuje mu torbę z 300 tysiącami lir. Ali i Derin namawiają Sahina do wyznania swoich uczuć Nesrin. W gazecie ukazuje się artykuł o próbie samobójczej Asli opatrzony nagłówkiem „Pieniądze szczęścia nie dają”. Asli w drodze do psychiatry ucieka matce i biegnie do sali treningowej, mając nadzieję spotkać tam Aliego. Wychodzi po chwili, kiedy w sali zjawia się także Derin. Sahin kupuje dla Nesrin pierścionek. Stojącą pod drzewem zapłakaną Asli, znajduje Bora. Zabiera ją na swój skuter. Ebru dzwoni do Aliego. Prosi go o pomoc w poszukiwaniu córki. Bora tymczasem pokazuje Asli blizny na ręku. Mówi jej, że także ma za sobą próby samobójcze. Ich szczerą rozmowę przerywa pojawienie się Aliego, który każe Borze wracać do pracy przy foodtracku i trzymać się z dala od Asli. Sahin postanawia poprosić Nesrin o rękę…

36 (poniedziałek 20 listopada): Nesrin odrzuca oświadczyny Sahina. Twierdzi, że nie jest jeszcze gotowa na małżeństwo. Sahin czuje się upokorzony. Ali wyznaje Asli, że Bora jest jedynie szpiegiem Belgin i dlatego nią się interesuje. Prosi, by nie robiła sobie niepotrzebnych nadziei. Szczerość Aliego jest kolejnym ciosem dla dziewczyny. Tekin dzwoni do Derin. Dowiaduje się od córki, że nie chciała od niego żadnych pieniędzy! Jest wściekły na żonę, że go oszukała. Seyit zostaje zaatakowany przez jednego ze współwięźniów. Ali wyjawia Sahinowi, że planuje oświadczyć się Derin. Sahin wręcza mu pierścionek zaręczynowy jego zmarłej matki, który przed laty jej podarował. Asli prosi Derin o spotkanie. Adwokat Seyita dzwoni do Tekina. Informuje go o ataku na jego klienta i naruszeniu warunków umowy między nimi. Seyit ma zamiar ujawnić wszystkie machlojki Tekina. Okazuje się, że to Bora stoi za zleceniem zabójstwa Seyita. To z jego polecenia szantażowano także Belgin. Ludzie Yigita organizują napad na więźniarkę przewożącą Seyita do sądu. Asli przekazuje Derin wniosek o rozwód. Wyznaje jej także, że wcale nie przespała się z Alim. Wszystko wymyśliła. Dochodzi do kłótni, Asli wpada w szał, krzyczy i przewraca meble. Wreszcie wybiega na balkon, chce z niego skoczyć, ale Derin i Ebru powstrzymują ją. Karetka zabiera ją do szpitala. Zszokowana Derin rozrywa na strzępy podpisany przez Asli wniosek rozwodowy! W domu czeka na nią Ali z propozycją wyjścia do restauracji. Wobec odmowy, postanawia oświadczyć się na miejscu. Derin nie przyjmuje pierścionka. Uważa, że z uwagi na dobro Asli nie mogą się teraz pobrać.

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *