Elif odcinek 140 i 141: Seyda szantażuje Arzu! [Streszczenie + Zdjęcia]

140 (czwartek 23 listopada): Seydzie udaje się wybrnąć z trudnej sytuacji i odzyskuje laptopa z płytą. Arzu, w poszukiwaniu nagrania, zjawia się u Veysela. Mężczyzna jednak wszystkiego się wypiera, twierdząc, że pierwsze słyszy o jakimś nagraniu. Obecna u Veysela Gonca chowa się w innym pomieszczeniu. Pelin zjawia się w domu Emiroglu na kolacji. Dziewczyna donosi Aliye i Arzu, że Selim pracuje w kawiarni jako kelner, pomagając Zeynep. Seyda raz jeszcze ogląda nagranie. Postanawia szantażować Arzu, by pozyskać pieniądze, które pozwolą jej na powrót do Murata. Selim tymczasem wpada w osłupienie, kiedy widzi czekającą w kawiarni matkę… Arzu odbiera list ze zdjęciem z nagrania i żądaniem zapłaty 50 000 lir…

141 (piątek 24 listopada): Aliye podnosi raban w kawiarni. Karci Selima i obraża Zeynep. Zapowiada, że nigdy nie zgodzi się na ich związek. Zapłakana dziewczyna ucieka na zaplecze. Arzu zastanawia się, jak zdobyć pieniądze na wykupienie płyty. W domu Melek pojawia się szef restauracji i proponuje Melek podjęcie współpracy. Zeynep opowiada Melek o zajściu z kawiarni. Melek przypomina sobie jak przed laty została dokładnie w ten sam sposób potraktowana przez Aliye. Aliye natomiast w dalszym ciągu spiskuje z Pelin. Seyda wysyła do Murata wiadomość. Chłopak jest rozanielony. Arzu udaje się pozyskać gotówkę i razem z Erkutem jedzie na miejsce wymiany. Seyda tymczasem orientuje się, że płyta z jej torebki zniknęła?! W czyje ręce trafiło nagranie?!

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *