Elif odcinek 140 i 141: Seyda szantażuje Arzu! [Streszczenie + Zdjęcia]

140 (czwartek 23 listopada): Seydzie udaje się wybrnąć z trudnej sytuacji i odzyskuje laptopa z płytą. Arzu, w poszukiwaniu nagrania, zjawia się u Veysela. Mężczyzna jednak wszystkiego się wypiera, twierdząc, że pierwsze słyszy o jakimś nagraniu. Obecna u Veysela Gonca chowa się w innym pomieszczeniu. Pelin zjawia się w domu Emiroglu na kolacji. Dziewczyna donosi Aliye i Arzu, że Selim pracuje w kawiarni jako kelner, pomagając Zeynep. Seyda raz jeszcze ogląda nagranie. Postanawia szantażować Arzu, by pozyskać pieniądze, które pozwolą jej na powrót do Murata. Selim tymczasem wpada w osłupienie, kiedy widzi czekającą w kawiarni matkę… Arzu odbiera list ze zdjęciem z nagrania i żądaniem zapłaty 50 000 lir…

141 (piątek 24 listopada): Aliye podnosi raban w kawiarni. Karci Selima i obraża Zeynep. Zapowiada, że nigdy nie zgodzi się na ich związek. Zapłakana dziewczyna ucieka na zaplecze. Arzu zastanawia się, jak zdobyć pieniądze na wykupienie płyty. W domu Melek pojawia się szef restauracji i proponuje Melek podjęcie współpracy. Zeynep opowiada Melek o zajściu z kawiarni. Melek przypomina sobie jak przed laty została dokładnie w ten sam sposób potraktowana przez Aliye. Aliye natomiast w dalszym ciągu spiskuje z Pelin. Seyda wysyła do Murata wiadomość. Chłopak jest rozanielony. Arzu udaje się pozyskać gotówkę i razem z Erkutem jedzie na miejsce wymiany. Seyda tymczasem orientuje się, że płyta z jej torebki zniknęła?! W czyje ręce trafiło nagranie?!

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *