W sercu miasta odcinek 29 i 30: Ali zostaje aresztowany! [Streszczenie + Zdjęcia]

29 (czwartek 9 listopada): Ali przychodzi do Asli. Oglądają razem film. Bora przekazuje Seyitowi, że Tekin zlecił jego zabójstwo. Uważa, że razem mogą sobie pomóc. Veysel tęskni za Derin. Pyta Aliego dlaczego dziewczyna odeszła. Sahin udziela wywiadu do filmu dokumentalnego o znanym bokserze. Rauf z Borą czynią ostatnie przygotowania do otwarcia własnego foodtracka. Asli podejmuje współpracę z Yigitem. Na mieście dziewczyna odnajduje Derin i dosiada się do jej stolika. Podczas chłodnej rozmowy Asli zauważa leżący na blacie bilet lotniczy. Okazuje się, że Derin wyjeżdża do Anglii. Chce uciec od wszystkich i zacząć nowe życie sama ze swoim dzieckiem. Na pożegnanie Asli oddaje jej parę baletek, które Derin zostawiła w mieszkaniu i mówi, że Ali nie mógł już dłużej znieść ich widoku… W barze Raufa pojawiają się pierwsi klienci. Tekin przekazuje Seyitowi teczkę z pieniędzmi dla informatora. Seyit jest przekonany, że to część zasadzki na jego życie. Dzwoni do Bory z prośbą o pomoc. Podczas kolacji Derin wspomina Yigitowi o planach wyjazdu za granicę. Yigit robi wszystko by odwieść ją od tego pomysłu. Wyciąga nawet pierścionek, który planował wręczyć Derin w innych okolicznościach…

30 (piątek 10 listopada): Derin mówi Yigitowi, że go nie kocha i nie chce z nim ślubu. Chce by mężczyzna to wreszcie zrozumiał. Bora ratuje Seyita przed napastnikiem. Tekin w sklepie ogląda ubranka dziecięce. Kupuje buciki dla wnuka. Nesrin przekonuje Aliego, że to on jest ojcem dziecka. Prosi go, by powstrzymał Derin przed wyjazdem za granicę. Bora mówi Belgin, że od dziś Tekin nie będzie jej już zagrażał. Belgin biegnie na ratunek mężowi. Seyit, chcąc zemścić się na Tekinie, dopada go w hotelowej windzie i zadaje mu kilka ciosów nożem w brzuch. Ali, który znalazł się w złym miejscu i czasie, zostaje zatrzymany i posądzony o próbę zabójstwa Tekina! Trafia do policyjnego aresztu! Ojciec Derin zostaje odwieziony karetką do szpitala. Sahin i Rauf dowiadują się z telewizji o ataku nożownika w hotelu. Szybko jadą na komisariat, dowiedzieć co się stało. Nie zostają jednak dopuszczeni do Aliego. Yigit składa na policji zeznania obciążające Aliego. Następnie otrzymuje telefon od Seyita. Mężczyzna informuje go, że jest następny w kolejce do odstrzału. Lekarze, by ratować Tekina potrzebują bardzo rzadko spotykanej grupy krwi. Sahin, który ma taką grupę, decyduje się oddać krew. Belgin dzwoni do Bory. Żąda od niego odpowiedzi, kto zaatakował Tekina. Bora jednak milczy i nie wydaje Seyita. Tekin odzyskuje przytomność.

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *