Zakazany owoc odc. 240: Yildiz musi zapłacić ogromną karę! Kerim i Mert biją się o nią!

Odcinek 240 – streszczenie: Kaya wraca do domu. W środku czeka na niego przyjęcie niespodzianka, które zorganizowała Sahika. Mężczyzna nie wydaje się być zadowolony. Nie ma nastroju do spotkań towarzyskich. Ender nadal nie odbiera telefonów od Yildiz. Jest na nią zła, że za jej plecami rozmawiała z Kayą. Yigit prosi Lilę o ponowne przełożenie ślubu ze względu na napiętą atmosferę po rozwodzie rodziców. Dziewczyna jest coraz bardziej zirytowana. Boi się, że chłopak chce po prostu wycofać się ze swojej deklaracji. Ender dzwoni do Yigita i dowiaduje się, że w domu Kayi trwa impreza. Jest oburzona zachowaniem byłego męża, który dopiero co się rozwiódł, a już bawi się w najlepsze.

Na imprezie pojawiają się Kerim i Mert. Sahika skutecznie wzbudza zazdrość tego drugiego, rozmawiając na osobności z jego przyjacielem. Wkrótce jednak Sahika i Kerim przekazują Kayi, że postanowili kontynuować swoją relację jako przyjaciele. Yildiz doradza Lili, że powinna wyjechać z Yigitem w zagraniczną podróż i tam wziąć z nim ślub, nie informując o tym nikogo. Akcja przeskakuje do następnego dnia. Kaya dzwoni do Yildiz i informuje ją, że decyzją sądu musi zapłacić bardzo wysokie odszkodowanie za złamanie warunków umowy. „Ile muszę zapłacić?” – pyta dziewczyna, czując jak serce podchodzi jej do gardła. „Pięć milionów lir” – pada odpowiedź.

Yildiz przychodzi do firmy. Informuje Merta, że musi pilnie wycofać pieniądze, które mu powierzyła. Nagle do gabinetu wchodzi Kerim i dowiaduje się o współpracy swojego przyjaciela i Yildiz. Jest wściekły na Merta, gdyż ten dał mu słowo, że nie oszuka dziewczyny. Rzuca się na niego i zaczyna się z nim szarpać. Do pomieszczenia wbiega zaalarmowany odgłosami kłótni Halit i rozdziela walczących pracowników. Tymczasem Yigit przychodzi do rezydencji. Lila mówi mu o pomyśle ślubu w Paryżu. Chłopak zgadza się, ale nie robi tego z ekscytacją, której dziewczyna oczekiwała po nim. Ostatecznie Lila jest jeszcze bardziej obrażona, niż była poprzedniego wieczoru.

Akcja wraca do firmy. Yildiz jest w gabinecie Halita. „Co robiłaś w biurze Merta?” – pyta zdenerwowany mężczyzna. „Powiedziałam ci tam, ale mnie nie słuchałeś”. Następuje retrospekcja. Akcja cofa się do momentu, gdy Halit wpadł do biura Merta. „Co się tu dzieje? Niech mi ktoś wyjaśni!” – zażądał surowym głosem. „Pokłócili się, a ja próbowałam ich uspokoić” – tłumaczy Yildiz. „Co ty w ogóle robisz w firmie?”. „Przyszłam do ciebie. Drzwi biura Merta były otwarte. Chciałam się przywitać i wtedy wywiązała się kłótnia”.

„Panie Halicie, to nie ma nic wspólnego z Yildiz” – odzywa się Kerim. „To z powodu Sahiki” – mówi dziewczyna. W tym samym momencie w pomieszczeniu pojawia się Kaya. – „Sahika była w związku z Kerimem, co przeszkadzało Mertowi. To nie ma też nic wspólnego z firmą”. „Yildiz, zamilcz! Idź do mojego biura” – rozkazuje Halit i kieruje wzrok na awanturniczych pracowników. – „Z wami porozmawiam później”. Akcja wraca do teraźniejszości. „Dlaczego sprawiasz takie problemy?” – pyta Halit. – „Dlaczego się w to mieszasz? Ponownie cię pytam. Co robiłaś w jego biurze?” – Wbija w narzeczoną przenikliwy wzrok.

„Przyszłam do ciebie” – powtarza Yildiz. – „Jego drzwi były otwarte. Zaprosił mnie do środka. Co miałam powiedzieć? Że nie mogę wejść, ponieważ Halit będzie zły?”. „Nie musisz być taka miła dla moich pracowników! Od teraz zabraniam ci wchodzenia do cudzych gabinetów. W firmie wszyscy będą o nas plotkować. Nawet Kaya się dowiedział!”. Opisywany odcinek można obejrzeć w oryginalnej wersji językowej w serwisie YouTube. W polu wyszukiwania należy wpisać „Yasak Elma 80. Bölüm”. Początek 0:38:35, koniec 1:17:29. Odcinki z polskim lektorem dostępne na stronie vod.tvp.pl (po emisji w TV).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *