Zakazany owoc odcinek 463 i 464: Selim poznaje prawdziwą tożsamość Kumru! Yildiz, Asuman i Zeynep trafiają do celi!

Odcinek 463 – streszczenie: Yildiz, Sedai, Emir, Zeynep i Asuman spędzają przyjemny wieczór w klubie nocnym, w którym niedawno zaczęła pracę Selen. Nagle w lokalu zjawiają się policjanci, którzy otrzymali zgłoszenie o mającym tu miejsce nierządzie i hazardzie, i zabierają wszystkich na komisariat. Asuman i jej córki trafiają do celi. Dogan przyjeżdża na komisariat i ratuje byłą żonę z kłopotów. Nazajutrz Zeynep mówi mężowi o chęci rozwodu. Engin rozumie to i nie zamierza robić jej problemów, prosi tylko, by pozostali w kontakcie jako przyjaciele.

Kumru jest zazdrosna o dziewczynę, z którą Selim spędził wczorajszy dzień, nie wiedząc, że była to Zeynep. Doktor obiecuje, że taka sytuacja więcej się nie powtórzy. Yildiz, razem z mamą, dziećmi i Sedaiem jako kierowcą, przyjeżdża na farmę Julii. Sedai na jej polecenie przebija opony w samochodzie, by nie mogli wrócić do domu, licząc, że Julia zaproponuje im nocleg we własnym domu, dzięki czemu będą mieli okazję, by przeszukać jej rzeczy. Ender ma zaplanowane na dziś badania profilaktyczne. Jest zestresowana i prosi Canera, by towarzyszył jej w szpitalu.

W następna scenie brat i siostra są już w szpitalu. Czekają na korytarzu na przyjęcie przez lekarza. Nagle Caner dostrzega przechodzącego w pobliżu Selima. Odwraca się szybko, mając nadzieję, że nie zostanie rozpoznany, ale jest już za późno. Ukochany Kumru podchodzi do niego i Ender. „Kim jest ten pan, Canerze?” – żona Dogana zwraca się do zmieszanego brata. „Ten pan to doktor Selim” – odpowiada Caner, nie kończąc wypowiedzi słowem „siostro”, jak to ma w zwyczaju.

„Miło mi cię poznać.” – Ender podaje rękę lekarzowi. – „Jestem starszą siostrą Canera”. „Starszą siostrą?” – Selim robi nieco zaskoczoną minę. – „To znaczy, że jesteś też starszą siostrą Ezgi”. „Jakiej Ezgi?” – nie rozumie kobieta. „Młodszej siostry Canera”. „Nie mamy żadnego rodzeństwa poza sobą. Jedyna Ezgi, jaką znam, to nasza pokojówka”. W tym momencie Ender zostaje zaproszona do sali. Caner udaje się za siostrą, pozostawiając zdezorientowanego Selima z licznymi pytaniami w głowie.

Selim domyśla się, że jest oszukiwany. Udaje się do kwiaciarni. Nie zastając tam Kumru, dzwoni do niej. „Czeka mnie długa operacja, chciałem usłyszeć twój głos” – oznajmia. – „Co robisz? Jesteś w pracy?”. „Tak. Będę wolna za godzinę lub dwie” – odpowiada dziewczyna, która w rzeczywistości znajduje się teraz w wilii ojca. „Dobrze. W takim razie życzę ci miłej pracy”.

Akcja przeskakuje do wieczora. Asuman dosypuje środka nasennego do przygotowywanego przez służbę Julii jedzenia. Selim przyjeżdża do dzielnicy. Zatrzymuje się przed domem Ezgi. Puka do drzwi, zagląda w okna, ale wydaje się, że w środku nikogo nie ma. Zatrzymuje przechodzą drogą kobietę i pyta o mieszkającą w tym domu Ezgi.

„Nie pojawia się tu zbyt często” – odpowiada sąsiadka. – „Pracuje jako pokojówka i zapewne nocuje na miejscu”. „Ezgi?” – dopytuje lekarz, coraz bardziej zdumiony świadomością, że tak naprawdę nic nie wie o dziewczynie, z którą chciał zbudować prawdziwy, trwały związek. „Tak. Od dawna pracuje w rezydencji jednej bogatej rodziny”. Plan Yildiz i Asuman kończy się niepowodzeniem, gdy środek nasenny, który Julia przyjęła wraz z jedzeniem, przynosi odwrotny efekt. Kobieta jest pobudzona i w ogóle nie ma ochoty na sen. Zeynep jest zawiedziona, że Selim nadal z nią nie flirtuje.

Odcinek 464 – streszczenie: Wstaje nowy dzień. Asuman, Yildiz i Sedai wracają do domu z niczym, gdyż Julia przez całą noc nie zmrużyła oka ani przez chwilę. Kumru próbuje napisać list do Selima, w którym wyzna mu całą prawdę: kim naprawdę jest i dlaczego go okłamała. Trudno jej jednak ubrać swoje myśli w słowa. Do tego Caner nadal nie powiedział dziewczynie o niezręcznym spotkaniu w szpitalu, podczas którego wyszło na jaw, że nie jest jej bratem.

Akcja przenosi się do szpitala, gdzie Selim rozmawia z lekarzem Aydinem, z którym łączą go przyjacielskie stosunki. „Chwila, nie rozumiem” – mówi przyjaciel. – „Czyli Ezgi pracuje w rezydencji?”. „Tak powiedziała sąsiadka. Caner, którego uważałem za jej starszego brata, ma starszą siostrę, która z kolei twierdzi, że nie mają żadnej siostry, a jedyna Ezgi, jaką zna, jest ich pracownicą. Potem poszedłem do kwiaciarni, była zamknięta. Zadzwoniłem do Ezgi i powiedziała, że jest w pracy”.

„Może chodzi sprzątać i nie chce ci o tym mówić” – sugeruje Aydin. „Dobrze, ale dlaczego? Zaprosiła mnie do swojego domu. Nie ukrywa, że mieszka w biednej dzielnicy, ale ukrywa swoją pracę? Poza tym, jak godzi dwie prace jednocześnie?”. „Selimie, stań przed nią i zapytaj ją o to”. „Nie! W tej historii jest mnóstwo kłamstw i sam muszę je odkryć”. „Posłuchaj, to rozsądna, zwyczajna dziewczyna. Na pewno istnieje jakieś logiczne wyjaśnienie”. „Nie zmrużyłem oczu aż do rana, rozważałem różne opcje, ale nie znalazłem żadnego logicznego wyjaśnienia”.

„Jesteś odnoszącym sukcesy lekarzem, właścicielem tego szpitala” – stwierdza Aydin. – „Przedstawiłeś ją swoim rodzicom. Dziewczyna prawdopodobnie poczuła się zawstydzona”. „Nie wiem, ale nie odpuszczę, dopóki nie poznam prawdy”. Selim przypomina sobie, że podczas przyjęcia do szpitala dziewczyna nie miała przy sobie dowodu osobistego, a kiedy zapytał o jej imię, dziwnie się zawahała, nim podała imię Ezgi. Potem, gdy odwiedził ją Caner, początkowo zwracał się do niej imieniem Kumru. Doktor czuje się przytłoczony natłokiem myśli. Wkrótce odbiera telefon od Zeynep, która mówi, że chce mu coś wręczyć. Prosi, by przyjechał do domu jej siostry.

Wieczorem Kumru wkłada skończony list do koperty i szykuje się do wyjścia. Do jej pokoju wchodzi ojciec. „Wychodzisz gdzieś?” – pyta Dogan. „Zaniosę list Selimowi. To długa historia, nie będzie już więcej kłamstw”. „Cieszy mnie to. W takim razie poczekam na ciebie”. „Dlaczego miałbyś na mnie czekać?”. „Cóż, może będziesz chciała porozmawiać, gdy wrócisz”. „Tatusiu, lepiej zatroszcz się o Yildizsu. Jej wiek jest bardziej do tego odpowiedni”.

Caner pokazuje siostrze zdjęcie Julii i Alsana – syna stajennego – na którym oboje są do siebie przytuleni. Sugeruje, że ta dwójka może mieć romans. Ender nie zamierza pokazywać fotografii Doganowi i przekonywać go, że jego kochanka ma romans z kimś innym. Wpada na inny pomysł, jak wykorzystać to zdjęcie. Dzwoni do Julii. „Kochana, jak się masz?” – pyta, gdy połączenie zostaje odebrane. „Dziękuję, nic mi nie jest, Ender”. „Wiem, że mój głos nie wywołuje u ciebie euforii, więc powiem krótko”.

„Zadzwonił do mnie mój znajomy dziennikarz” – kontynuuje Ender. – „Yildiz doniosła prasie o twoim romansie z synem stajennego. To oznacza, że nieprzypadkowo spędziła ostatnią noc w twoim domu. Ty i młody chłopak…” – Kobieta zanosi się chichotem. – „Teraz już rozumiem, dlaczego mieszkasz na farmie. Pomyślałam, że ci powiem, żebyś nie była zaskoczona. Pa, pa, Julio!” – Rozłącza się. Jej intryga udała się doskonale, bowiem sekretna kochanka Dogana jest naprawdę wściekła na Yildiz.

Selim zatrzymuje samochód przed willą Yildiz. Po chwili do jego samochodu wsiada Zeynep. Nim lekarz rusza, dostrzega wychodzącą z sąsiedniej willi Kumru. Dziewczyna jest wystrojona i wsiada do drogiego auta. „Co się stało?” – pyta Zeynep, zauważając zszokowanie na twarzy towarzysza. „Ta dziewczyna… Kim ona jest?”. „To Kumru. Córka Dogana Yildirima”.

Kumru przyjeżdża do mieszkania Selima. Wsuwa list w szczelinę między framugą i drzwiami. Nagle w jej głowie pojawiają się czarne wizje. Ogarnia ją lęk, że doktor zerwie z nią, gdy tylko pozna prawdę. Chowa list z powrotem do torebki i odchodzi. Po powrocie do domu Selim siada przed laptopem i w wyszukiwarce internetowej wpisuje hasło Kumru Yildirim. Znajduje jej profil społecznościowy i wiele zdjęć, na których dziewczyna otacza się luksusem. Jest tak różna od dziewczyny, którą niedawno poznał i do której zaczął coś czuć. Nie rozumie, dlaczego tak bardzo go okłamała, dlaczego zrobiła z niego idiotę.

Tugce dzwoni do Yildiz i mówi, że Julia chce się z nią spotkać na obiedzie. Dogan przedstawia Ender nową wersję umowy rozwodowej, ale ta także nie satysfakcjonuje kobiety. Stoi twardo przy swoim ultimatum, że albo willa i pół firmy, albo nici z rozwodu. Dogan nie zamierza dłużej mieszkać pod jednym dachem z taką osobą jak Ender i oświadcza, że wyprowadza się do hotelu. Kumru spotyka się z Selimem w kawiarni. Lekarz nie ujawnia przed nią, że odkrył prawdę, a ona pogrąża się w jeszcze większej ilości kłamstw.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *