Zakazany owoc odcinek 445: Yildiz namawia Zeynep na fałszywy ślub z Enginem! Ich mama ma jednak inny pomysł!

Odcinek 445 – streszczenie: Yildiz rozpoczyna swoją podróż w kierunku zdrowego trybu życia, a Caner od samego rana śledzi ją na polecenie swojej siostry. Akcja przenosi się do domu Engina. Handan wchodzi do salonu, gdzie znajduje się jej brat. „Nie możesz być z Zeynep” – oświadcza kobieta. – „Wszyscy w to wierzą, ale nie ja. Czujesz platoniczną miłość do Yildiz. Robisz wszystko, co ci każe. Ta dziewczyna jest zła, braciszku”. „Ja z kolei myślę, że ty jesteś zła. Ty i Ender”. „Zgadza się, Ender jest zła, ale ja jestem dobra”. „Oczywiście, ty jesteś jak anioł…”.

„Braciszku, jestem twoją siostrą” – stwierdza mama Kumru. – „Czy mogłabym życzyć ci źle?”. „Oczywiście, że nie życzysz mi tego, ponieważ chcesz, żeby tobie było lepiej”. „Bracie, obudziłeś się dziś jakiś inny. Wcześniej byłeś cichy, a teraz odpowiadasz lotnie. To do ciebie nie pasuje”. „Nie narzekaj. Ty i Ender mnie takim uczyniłyście”. „Więc będziesz kontynuował swój związek z Zeynep?”. „Tak, będę”. „Boże, daj mi cierpliwość!”. Do pomieszczenia wchodzi pokojówka i oznajmia, że na zewnątrz stoi nowy samochód Handan. Podekscytowana kobieta szybko wychodzi zobaczyć ów pojazd. To Van, jaki obiecała jej Ender za współpracę, niestety używany, co bardzo ją rozczarowuje.

Engin pyta siostrę, jak udało jej się kupić taki samochód. Ta twierdzi, że wzięła kredyt. W następnej scenie Handan rozmawia z Ender w domu Dogana. „Nie dotrzymałaś danego mi słowa” – mówi mama Kumru. „Przecież postawiłam ci samochód przed bramą. Co jeszcze miałam zrobić? Helikopter wysłać?”. „Ten samochód nie jest nowy”. „Bez wtajemniczania Dogana mogę zrobić tylko tyle. Zamiast mi podziękować, narzekasz”. „Jestem uzależniona od zapachu nowości”. „Dobrze, pójdź więc na stację benzynową i kup odświeżacz powietrza o zapachu nowego samochodu. Musisz tymczasowo znieść tę sytuację. Przejdźmy już jednak do rzeczy. Co się dzieje w domu?”.

„Mój brat został sługą Yildiz” – odpowiada Handan. – „On i Zeynep nie są razem, ale oczywiście nie chce tego przyznać”. „Yildiz jest więc dla niego bardzo ważna. A gdyby coś jej się stało? Jak myślisz, twój brat od razu do niej pobiegnie?”. Selim dzwoni do Kumru i informuje ją, że znalazł dla niej pracę w znajdującej się w pobliżu szpitala kwiaciarni. Dziewczyna dziękuje za pomoc, coraz bardziej pogrążając się w swojej grze.

Caner blokuje trenerce personalnej drogę wyjazdu z domu, przez co ta nie może towarzyszyć Yildiz w jej porannej przebieżce po lesie. W tym czasie Handan mówi bratu, że Yildiz zgubiła się w lesie. Engin natychmiast rusza jej na pomoc. Bez trudu znajduje rzekomo zagubioną kobietę. „Wszystko w porządku?” – pyta mężczyzna. Jest zdyszany, bo pędził tu co sił w nogach. „Jestem trochę zła, ponieważ musiałam wstać wcześnie i przyjść tutaj, ale tak, wszystko w porządku”. „Słyszałem, że się zgubiłaś. Handan mi o tym powiedziała”.

„Handan?” – pyta zdziwiona Yildiz i naraz dostrzega chowającego się za drzewami fotografa, który robi zdjęcia jej i Enginowi. – „Oto, co się stało! Ender i Handan ułożyły plan i wysłały cię tutaj, to są ich sztuczki. Podstępnie zorganizowały nasze spotkanie, kazały zrobić nam zdjęcia i teraz pokażą je Doganowi”. „Dalej się tym zajmują?”. „Oczywiście! Jeśli Ender coś zacznie, nigdy się nie wycofa. Znam tę żmiję jak własną kieszeń”.

„Może powinienem porozmawiać z panem Doganem?” – sugeruje Engin. „Nie musisz nic robić, sama sobie z nimi poradzę. Chodźmy, opowiem ci wszystko”. W następnej scenie Yildiz jest w swoim domu. Rozmawia z mamą i siostrą. „Czara goryczy się przelała!” – oznajmia wzburzona. – „Moje nerwy są na granicy wytrzymałości. Ender nie spocznie, dopóki nie ujawni, że twoje zaręczyny z Enginem są fałszywe”. „Siostro, czy to nie czas na powiedzenie prawdy?” – sugeruje Zeynep. – „Niech ten absurd się zakończy”.

„Tak, powiem prawdę, żeby ona mogła powiedzieć: A nie mówiłam, Doganie?” – odpowiada Yildiz. – „Nigdy na to nie pozwolę!”. „Co więc zrobimy, córko?” – pyta Asuman. „Rozmawiałam z Enginem. Jest gotowy na podjęcie ważnego kroku”. „Nawet o tym nie myśl.” – Zeynep domyśla się, jaki ważny krok jej siostra ma na myśli. „Jesteś już przecież fałszywie zaręczona. Co się stanie, jeśli fałszywie wyjdziesz też za mąż?”. „Myślę, że nic nie stoi na przeszkodzie” – oznajmia Asuman, dla której bogaty Engin jest idealnym kandydatem na zięcia.

„Ale ja myślę, że jest wiele przeszkód!” – sprzeciwia się Zeynep. „Siostro, błagam cię” – mówi Yildiz, składając dłonie w błagalnym geście. – „Nie pozwól, aby moi wrogowie się radowali. Tak naprawdę nie wyjdziesz za mąż. Wszystko będzie fałszywe. Po miesiącu powiemy, że wam nie wyszło, i rozstaniecie się. To tylko gra. Pomyśl o tym, jak o serialu, przecież je lubisz”.

Asuman wychodzi na zewnątrz. Wzywa do siebie Emira i Sedaia. „Yildiz próbuje teraz przekonać Zeynep do fałszywego małżeństwa z Enginem” – oznajmia. – „My jednak zrobimy coś innego”. „Co takiego?” – docieka Emir. „Sprawimy, że to małżeństwo będzie prawdziwe. Będą myśleć, że pobrali się dla zabawy, ale zarówno urzędnik, jak i podpisy będą prawdziwe. Zeynep zostanie żoną Engina i moje obie córki wreszcie uwolnią się od kłopotów”.

Ender pokazuje mężowi zdjęcie Engina i Yildiz, którzy spotkali się w lesie. Wieczorem Dogan zabiera Ender i Kumru na imprezę, na której zostaje nagrodzony za swoją działalność charytatywną. Odbierając nagrodę, mężczyzna zaprasza na scenę swoją żonę i córkę. W tym momencie Kumru dostrzega siedzącego przy sąsiednim stoliku Selima! Wydaje się, że on także ją zauważył. Czy gra dziewczyny wreszcie wyjdzie na jaw?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *