Dziedzictwo odc. 50: Ziya widzi nagranie od gangsterów i znika! Policja znajduje ciało odpowiadające jego opisowi!

Odcinek 50: Ziya nie może wyrzucić z głowy widoku spadającej z piętra Kevser. Przypomina bratu o jego obietnicy, że będzie chronił Seher. Yaman postanawia, że zostanie dziś w domu, by być obok Ziyi, co wyraźnie nie podoba się Ikbal. Kiraz przypadkowo słyszy rozmowę telefoniczną Begum, z której dowiaduje się, że prawniczka natychmiast po ślubie ją zwolni. Yaman pokazuje bratu na telefonie film instruktażowy, jak należy sadzić dany rodzaj kwiatów. Następnie zostawia go samego, bo musi zająć się pilną sprawą. Film zatrzymuje się, a Ziya nie wie, jak go wznowić. Naciska różne przyciski i nieświadomie uruchamia wideo, na którym gangsterzy wrzucają Seher do grobu!

Ziya dostaje kolejnego ataku paniki. Jakiś czas później w ogrodzie pojawia się Ikbal. Nie ma tu już jednak jej męża. Na ziemi leży telefon Yamana, który podnosi. Nadal uruchomione jest na nim nagranie od bandziorów. „Jeżeli Ziya to zobaczył…” – mówi do siebie kobieta. Do ogrodu wraca jej szwagier. – „Czy to nie jest twój telefon? Znalazłam go na ziemi”. „Gdzie jest mój brat?” – pyta Yaman. „Prawdopodobnie wszedł do środka. Pójdę go poszukać”.

Firat przechadzając się po mieście zauważa Begum i jej przyjaciółkę w kawiarni. Obie śmieją się do rozpuku. Prawniczka zupełnie nie przypomina osoby, której mama jest śmiertelnie chora. Yaman przegląda nagrania z monitoringu. Dowiaduje się z nich, że jego brat wyszedł poza teren rezydencji, czego nie robił od lat. Do tego Seher, jadząc taksówką, widziała go błądzącego po mieście. Chciała go zatrzymać, ale mężczyzna znikł jej z oczu. Razem z Yamanem ruszają na jego poszukiwania. Dziewczyna dzwoni do Firata i prosi go o pomoc.

Ziya zostaje zaczepiony przez dwóch niebezpiecznych typów. Mężczyźni chcą zabrać mu zegarek, uznając go za wartościową rzecz. Gdy mąż Ikbal się opiera, zostaje raniony nożem w brzuch! Akcja przeskakuje do wieczora. Begum mówi wprost Aliemu, że nie ma potrzeby, by Kiraz pracowała tu dłużej po ślubie. „Ja zajmę się wszystkim” – zapewnia. „Zostanie tutaj bez względu na to, czy się pobierzemy, czy nie” – odpowiada stanowczo komisarz. – „Nie będziemy więcej rozmawiać na ten temat”.

Yaman odbiera telefon z policji. Funkcjonariusz informuje go, że znaleziono osobę pasującą do opisu zaginionego. Niestety ta osoba jest martwa… Policjant prosi, by przyjechał i dokonał identyfikacji zwłok. Czy Ziya naprawdę nie żyje? Czy Begum dopnie swego i pozbędzie się Kiraz? Opisywany odcinek można obejrzeć w oryginalnej wersji językowej w serwisie YouTube. Początek 0:23:14 wideo „Emanet 32. Bölüm”, koniec 0:08:32 wideo „Emanet 33. Bölüm”. Odcinki z polskim lektorem dostępne na vod.tvp.pl (po emisji w TV).

Poniżej wersja z hiszpańskim dubbingiem. Oglądając na komputerze, w ustawieniach odtwarzacza YouTube można włączyć automatycznie wygenerowane napisy i ich tłumaczenie na język polski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *