Elif odcinek 110 i 111: Melih zostaje postrzelony! Czy przeżyje?! [Zdjęcia + Streszczenie]

110 (środa 11 października): Melih wsiada do samochodu. Cały czas do szyi ma przystawiony pistolet. Ipek jest nieobecna na swojej wystawie. Ciągle myśli o Melihu. Melih w tym czasie zostaje wywieziony do garażu na obrzeżach miasta. Porywacze sadzają go na krześle i związują ręce z tyłu. Melih pomimo gróźb milczy. Nagle dzwoni jego telefon. To Ipek. Jeden z mężczyzn wyciąga komórkę z kieszeni Meliha i roztrzaskuje ją o podłogę. Mówi Melihowi, że nikt go już nie ocali. Czeka go śmierć. Melih siedzi jednak spokojnie i sprytnie luzuje sznur, którym jest związany. Stara się uwolnić. Ipek mdleje na wystawie. Melih wyswobadza się więzów. Atakuje i powala na ziemię swoich agresorów, zanim ci są w stanie wyciągnąć broń. Ipek odzyskuje przytomność. Wszyscy otaczają ją szczególną troską. Arzu wraca do posiadłości. Widzi, że Selim rozmawia z mężczyzną, któremu zleciła uprowadzenie Elif. Kiedy Selim wychodzi odebrać telefon, pyta mężczyznę co tu robi. Ten żąda od niej pieniędzy. Jeszcze dzisiaj w gotówce – inaczej wyjawi prawdę. Rodzina Emiroglu wraca z wystawy. Kiedy Kenan wchodzi do swojego biura, widzi buszującą po szafkach Arzu. Nie domyśla się jednak, że kobieta szukała pieniędzy. Arzu wraca do porywacza Elif. Selim widzi z piętra jak się kłócą. Kiedy Kenan wyjeżdża, Arzu ponownie zakrada się do jego biura. Otwiera sejf i wyciąga pieniądze. Wychodzi z posiadłości i przekazuje gotówkę porywaczowi. Świadkiem wszystkiego jest Selim, który domyśla się, że to Arzu stoi za porwaniem Elif. Kiedy Melih wychodzi z firmy, zostaje postrzelony w pierś!

111 (czwartek 12 października): Kenan podjeżdża na parking. Wysiada z auta i podbiega do leżącego na ziemi Meliha. Mężczyzna jest nieprzytomny. Selim chowa się za krzewem, by Arzu nie zauważyła, że podsłuchał jej rozmowę z porywaczem Elif. Kenan bierze Meliha na ręce, zanosi do samochodu i odwozi do szpitala. Lekarze rozpoczynają walkę o jego życie. Ipek w tym czasie zalewa się łzami – myśli, że Melih nie jest już nią zainteresowany, bo przestał się odzywać. Nie wie jednak w jakim Melih jest obecnie stanie. Selim unika Arzu. Nie chce z nią rozmawiać. Pisze jednak sms-a do Zeynep, że muszą się pilnie spotkać. Przed wyjściem każe Goncy mieć Elif na oku. Lekarz każe Kenanowi być dobrej myśli. Melih właśnie zabierany jest na salę operacyjną. Aliye dzwoni do Kenana. Mężczyzna informuje matkę o sytuacji z Melihem i prosi, aby nic nie mówiła Ipek. Rozmowę ich podsłuchuje Gonca i przekazuje wszystko Arzu. Melek staje w obronie jednej z więźniarek. Belkis nie wytrzymuje – niszczy zdjęcie z laurki podarowanej przez Elif, a samą Melek chwyta za głowę i uderza nią o ścianę. Trwa operacja Meliha. Lekarze robią co w ich mocy, by go uratować. Nieoczekiwanie pojawiają się komplikacje… Czy Melih przeżyje?

Zdjęcia:

3 thoughts on “Elif odcinek 110 i 111: Melih zostaje postrzelony! Czy przeżyje?! [Zdjęcia + Streszczenie]

    1. Tak. Nawet zdąży się nią zaopiekować. Umrze w 236 lub 246 odcinku Necdet ojciec Arzu przetnie hamulce w aucie Melih’a. Zginie Melih i Efruz. Elif zostanie porwana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *