Elif odcinek 126 i 127: Belkis chce zabić Melek! [Streszczenie + Dużo Zdjęć]

126 (piątek 3 listopada): Melih jest zaskoczony informacją, że Melek ma córkę. Próbuje jeszcze dopytać, gdzie obecnie znajduje się dziewczynka, ale Zeynep zmienia temat. Melih postanawia na własną rękę odnaleźć siostrzenicę. Zeynep zaś nabiera podejrzeń i udaje się do więzienia, by porozmawiać z Melek o tożsamości Meliha. Melek jest w kiepskim stanie po informacji od adwokata, że nieprędko wyjdzie na wolność. Seyda jest zła na Erkuta. Nie może uwierzyć, że mężczyzna próbował kogoś zabić. Nie chce mieć już więcej z nim do czynienia i zamierza wyjechać z Muratem ze Stambułu. Arzu nie poprzestaje w działaniach mających na celu zatrzymanie Melek w więzieniu. Odwiedza ponownie jej sąsiadkę i składa jej pewną propozycję… Melih tymczasem jest świadkiem zdarzenia, które pozwala powiązać mu wiele faktów związanych z Arzu.

127 (poniedziałek 6 listopada): Selim z Zeynep rozwieszają ogłoszenia o poszukiwaniu nowej opiekunki dla Elif. Na jedno z nich natrafia Erkut i wpada na cwany plan. Tugce bardzo tęskni za Burcu. Ma za złe matce, że przez nią opiekunka odeszła. Erkut zmusza Seydę, by ta podjęła pracę w domu Emiroglu, inaczej wyjawi Muratowi wszystkie fakty z jej przeszłości. Murat prosi ojca o pieniądze. Pakuje walizkę i czeka na Seydę, by razem z nią wyjechać. Jego ukochana jednak nie przychodzi. Seyda tymczasem, w peruce, zjawia się w domu rodziny Emiroglu. Belkis roztrzaskuje talerz z zupą o podłogę i atakuje Elmas. Melek staje w jej obronie. Zaalarmowana krzykami strażniczka Ikbal zjawia się w celi i rozkazuje Belkis umyć podłogę. Murat odnajduje list pożegnalny od Seydy. Dziewczyna pisze w nim, że go bardzo kocha, ale musi iść własną drogą. Prosi by nie dzwonił, nie szukał z nią kontaktu. Murat jest załamany! Tugce nie podoba się nowa opiekunka. Zarzuca jej, że nic nie wie o wychowaniu dzieci. Znudzona, rzuca wszystkim dookoła i wybiega z pokoju. Kiedy Elif pomaga w sprzątaniu, rozpoznaje Seydę. Upokorzona przez strażniczkę Belkis, postanawia się zemścić na Melek. Czeka aż kobieta będzie sama w łazience i wyposażona w ostry, metalowy pręt przeprowadza atak!

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

4 thoughts on “Elif odcinek 126 i 127: Belkis chce zabić Melek! [Streszczenie + Dużo Zdjęć]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *