Nadzieja i miłość odcinek 45 i 46: Zafer, Zeliha i Musa aresztowani! [Streszczenie + Zdjęcia]

45 (piątek 3 listopada): Umut jest wstrząśnięta szantażem Ozana. Zeliha, która była świadkiem ich kłótni, próbuje wesprzeć córkę. Umut zamyka się w pokoju i wtulona w poduszkę płacze. Emel dzwoni do znajomej dziennikarki i przekazuje jej zdjęcia Hakana i Umut, które dostała od Melis. W prasie kolorowej nazajutrz pojawia się nieprzychylna publikacja o Umut. Asude z Beril starają się uciszyć tę sprawę. Akcja przenosi się do Adany. Pewien starszy pan natrafia w gazecie na zdjęcie Umut i postanawia pojechać do Stambułu odnaleźć dziewczynę. W telewizji pojawia się informacja o wyłowionych z Bosforu zwłokach! Zafer jest przerażony. Dochodzi do kolejnej scysji pomiędzy Umut a Ozanem. W telewizji pojawia się informacja, że znalezione zwłoki należą do Demet. Duygu decyduje się wyznać Hakanowi, że wynajęła bandytów w celu zastraszenia Demet, sprawy jednak nabrały nieoczekiwanego obrotu. Zeliha, wiedząc o groźbach Ozana, sama udaje się na komisariat celem złożenia zeznań o popełnionej zbrodni. Melis ma za złe Emel, że przekazała zdjęcia do prasy. Musa widzi w telewizji wspólne zdjęcia Umut i Hakana. Wściekły wyrusza na plan filmowy. Ozan, który te same zdjęcia zobaczył w Internecie, rusza ostrzec Umut…

46 (poniedziałek 6 listopada): Zafer w pośpiechu pakuje najpotrzebniejsze rzeczy do torby. Chce uciec, ale do domu wpada policja i zabiera go na komisariat. Selda dzwoni do Umut i informuje ją o aresztowaniu ojca. Na plan filmowy wpada rozwścieczony Musa. Rzuca wyzwiskami, wymierza w kierunku Umut i Hakana broń i oddaje strzał! Hakan zasłania Umut, a kula rani jednego z członków ekipy. Ochroniarze rzucają się na Musę, ten w szarpaninie sam zostaje ranny, po czym kradnie samochód Asude i ucieka z planu. Zafer składa zeznania na policji. Okazuje się, że to Zeliha złożyła na niego donos. Ozan pojawia się na komisariacie. Umut zarzuca mu, że przez niego jej matka trafiła do aresztu. Yelda z budki telefonicznej dzwoni na policję. Przekazuje informację o miejscu ukrywania się Musy. Musa zostaje otoczony i ujęty przez funkcjonariuszy. Do biura Asude przybywa starszy pan z Adany. Okazuje się, że jest to ojciec Umut!

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *