Elif odcinek 176 i 177: Arzu wraca do rezydencji! [Streszczenie + Zdjęcia]

176 (czwartek 18 stycznia): Aliye zachodzi w głowę, kto mógł jej wysłać list z groźbami. Jej podejrzenia padają na Melek… Po wizycie na grobie rodziców Melek, Selim nadal nie jest przekonany do prawdomówności Meliha. Wracają do domu, gdzie Melek pokazuje mu zdjęcie rodziców, które dostała od brata. Po chwili przychodzi także Melich i wspólnymi siłami z siostrą przekonują Selima do swoich racji. Melek uważa także, że niesprawiedliwie ocenił Zeynep i powinien ją przeprosić. Do Selima zaczyna docierać, że źle postąpił wobec Zeynep i postanawia z nią porozmawiać. Kiraz mówi Ipek, że jej matka otrzymała tajemniczy list i od tego czasu nie wychodzi z pokoju. Ipek próbuje z nią porozmawiać, ale Aliye nie otwiera drzwi. Arzu informuje Erkuta, że Selim zerwał z Zeynep. Mężczyzna upatruje w tym swoją szansę… Selim przychodzi do restauracji i prosi Zeynep o wybaczenie. Dziewczyna czuje się jednak bardzo zraniona i nie widzi już dla nich żadnych szans… Ich ostateczne rozstanie z ukrycia obserwuje Erkut i po odejściu Selima sam przystępuje do akcji. Arzu przygotowuje kolację. Dla Tugce jednak jest ona zupełnie niejadalna. Selim przed snem przegląda wspólne zdjęcia z Zeynep… Aliye całą noc ma koszmary. Rankiem pod bramę rezydencji przychodzi Murat i żąda od Seydy oddania płyty CD. Aliye przychodzi we wskazane w liście miejsce. Jest zdumiona, kiedy zastaje tam… Arzu!

177 (piątek 19 stycznia): Arzu stawia teściowej warunek: albo ta pozwoli jej wrócić do rezydencji albo ona wyjawi wszystkim jej największy sekret – morderstwo rodziców Meliha. Seyda odmawia Muratowi zwrotu płyty CD. Sadik, który jest świadkiem ich rozmowy, informuje o wszystkim Meliha. Pelin zagaduje Selima w czytelni. Po chwili wchodzi Zeynep w towarzystwie innego mężczyzny… Veysel spotyka się na randce z Tulay. Kiedy wychodzi do łazienki, kobietę zaczepiają ludzie wysłani przez jej byłego szefa i żądają powrotu do nocnego klubu, w którym Tulay pracowała. Arzu wraz z Tugce wracają do rezydencji. Aliye przy wszystkich przeprasza swoją synową. Nagle w posiadłości pojawia się Erkut! Selim po raz kolejny decyduje się porozmawiać z Zeynep. Z jego oczu płyną łzy. Dziewczyna jednak jest obojętna na jego słowa. Tak naprawdę walczy sama ze sobą i również zapłakana ucieka do restauracji. Elif wpada na pomysł, jak sprawić, by pogodzić ich ze sobą. Dziewczynka zwabia ich do kuchni, zamyka na zasuwę i nie otworzy aż się nie pogodzą. Arzu zwalnia Seydę z pracy. Gonca dowiaduje się, że to ona jest w posiadaniu płyty. Seyda szantażuje Arzu płytą z nagraniem!

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *