Gülçin Tunçok – Zeynep z serialu Elif – wywiad, ciekawostki, zdjęcia

Gülçin Tunçok opowiada i dzieli się swoją historią, mówi: urodziłam się 30 stycznia 1992 roku. Jestem zodiakalnym wodnikiem. Bardzo lubię czytać. Studiowałam aktorstwo przez cztery lata. Jestem spokojną osobą.
Jak udało Ci się zdobyć rolę Zeynep? Poprzez casting, czy dostałaś propozycję?
– Przez casting. Proponowano mi rolę dwa razy. Ze względu na studia i brak czasu nie mogłam się zgodzić, ale ta rola była dla mnie przeznaczona. Kiedy przyszłam na casting, wciąż nie wybrano odtwórczyni roli Zeynep i to był ostatni dzień. To było bardzo dziwne. Kiedy skończyłam, wszedł Emre (serialowy Selim) i powiedziano nam, że będziemy grać razem. Od tego dnia gramy ze sobą od 3 lat.
Powiedz nam, jak czujesz się grając tą samą postać przez 3 lata? A ta cyfra może jeszcze rosnąć.
– Jest trudno, ale nie nudzi mnie to. Wydarzenia, które mają miejsce sprawiają, że postać jest inna i to jest fajne. Jest dużo dramatu, dzieje się wiele różnych sytuacji. Moja bohaterka prawie poniosła śmierć, nie ma matki, a jej ojciec jest złym człowiekiem. Myślę, że się do tego przyzwyczaiłam. Życie Zeynep stało się moją druga połową, dlatego już potrafię i wiem jak grać ją w naturalny sposób.
Jaka jest Twoja relacja z Isabellą (Elif)?
– Kiedy ją poznałam była bardzo mała, ale teraz jest młodą damą. Prawie sięga do moich ramion. Każdego dnia staje się lepszą aktorką. Bardzo ją kocham. Spędzając ze sobą tak dużo czasu, jesteśmy dla siebie jak dwie siostry. Wszyscy postrzegamy siebie jako jedną wielką rodzinę. Isabella jest dla mnie bardzo ważna i jestem pewna, że jako starsza siostra jestem tak samo ważna dla niej.
Opisz Gülçin w 5 słowach:
– Pasjonatka książek, przyjaciółka zwierząt, spokojna, empatyczna i sentymentalna.

Gülçin Tunçok, piękna i utalentowana aktorka z serialu ”Elif” udzieliła specjalnego wywiadu dla popularnego programu Kanal 7. Odgrywająca w serialu postać Zeynep Emiroğlu, Tunçok odpowiedziała na pytania producenta i dyrektora programu Turguta Bosuta. Młoda aktorka, która powiedziała, że chciałaby zostać w przyszłości ambitną scenarzystką odpowiedziała na kilka pytań, które wzbudzały ciekawość wszystkich jej fanów.
Jak zaczęła się historia Gülçin Tunçok?
– Urodziłam się w Bolu. Kiedy doszłam do wieku, w którym trzeba obrać dalszą drogę życiową, zdecydowałam się na radio, telewizję i kino. Kiedy po raz pierwszy eksperymentowałam w świecie aktorstwa, uświadomiłam sobie, że ludzie ciężko pracują. To były godziny i godziny pracy. Doszłam do punktu, w którym nie widziałam siebie jako aktorki, ponieważ jest to ciężka praca. Po pewnym czasie dostałam się na cztery lata do Centrum sztuki Müjdat Gezen w Stambule. To było miejsce, w którym zakochałam się w aktorstwie. Odkryłam, że to mnie pasjonuje. Po skończeniu studiów moim pierwszym projektem był serial ”Elif”.
Jaki scenariusz lubisz pisać najbardziej?
– Chcę pisać historie o kobietach, ponieważ kobieta zajmuje bardzo ważne miejsce w naszym kraju. Właściwie kobieta tworzy jutro, więc ona jest jedną z podstaw dla lepszego społeczeństwa.
Jakbyś opisała siebie w 3-4 zdaniach?
– Mam bardzo spokojną osobowość. W wolnym czasie lubie chodzić w piżamie i być w domu. Jestem osobą, która kocha zwierzęta.
Jak dostałaś propozycję roli w serialu ”Elif”?
– Szukałam pracy. Mój agent poinformował mnie o projekcie ”Elif”. Poszłam do studia. Emre Kıvılcım, który wciela się w postać Selima również tam był. Dyrektorzy zadecydowali, by zrobić nam na próbę wspólne zdjęcie. Kiedy zobaczyli nas w kamerze, dyrektorowi spodobała się harmonia między nami i tak dostałam rolę Zeynep.

Tak Gülçin Tunçok wyglądała jako dziecko:

Na planie serialu Elif:

Gülçin Tunçok i Emre Kıvılcım są parą zarówno na planie serialu, jak i poza nim 🙂

Emre Kıvılcım, Isabella Damla Güvenilir i Gülçin Tunçok:

Gülçin jest wielką miłośniczką zwierząt:

4 thoughts on “Gülçin Tunçok – Zeynep z serialu Elif – wywiad, ciekawostki, zdjęcia

  1. Fajna naturalna aktorka .Cieszę się że para Selim > Zeynep czyli
    Gülçin Tunçok i Emre Kıvılcım są parą naprawdę w realnym życiu.
    Pasują do siebie aż miło popatrzeć..

  2. Podano wagę innych aktorów, a Zeynep nie chce swojej ujawnić, bo gołym okiem widać, że ma kilka kilogramów za dużo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *