Cemre Melis Çınar – Arzu z serialu Elif – wiek, wywiad, ciekawostki

Cemre Melis Çınar biografia – w serialu wciela się w czarny charakter – Arzu Emiroglu. Urodziła się w Ankarze 13 maja 1991 roku. Ma 168 cm wzrostu. Ukończyła Toros College i zdobyła wykształcenie w Marmara University. W 2017 roku zagrała w filmie „Cenaze Işleri”. Jej wielką pasją jest taniec, a od niedawna także kick-boxing. Cemre prowadzi kanał na YouTube, gdzie można poznać ją jako ciepłą i sympatyczną osobę.

Wywiad z Cemre Melis Çınar:
Czy interpretacja serialowej Arzu jest dla Ciebie trudna?
– Tak, to było bardzo trudne w początkowych odcinkach. Arzu jest osobą, która prowadzi szybki styl życia. Jest pełna gniewu i szuka miłości. Z drugiej strony, odcinek za odcinkiem jest zaskakujący nie tylko dla widzów, ale też dla mnie. Lubię jednak występować w serialu ”Elif” i odgrywać postać Arzu. To dla mnie jak szkoła.
Jakie są Twoje plany?
– W odniesieniu do przyszłości mam dużo planów, ale lubię się zaskakiwać i patrzeć co przyniesie mi życie. W niedalekiej przyszłości razem z moim przyjacielem chcę stworzyć własną linię ubrań. Już zaczęliśmy i mamy nadzieję, że robimy to dobrze.
Jakie jest Twoje największe marzenie?
– Od dzieciństwa Broadway jest moim największym marzeniem. Kocham muzykę. Oglądałam wszystkie musicale, dzięki którym narodziła się moja miłość do muzyki i dzięki temu chodzę na lekcje tańca. Mam nadzieję, że któregoś dnia dostanę się na Broadway.
Jakie są Twoje relacje z Selin Sezgin (Melek)?
– Selin jest jedną z moich najlepszych przyjaciółek. Jest osobą w którą wierzę. Jesteśmy prawdziwymi przyjaciółkami. Chociaż rywalizujemy ze sobą na małym ekranie, to spędzamy wspaniale czas podczas nagrywania scen. Zawsze śmiejemy się na planie.
Gdyby Arzu była prawdziwą osobą, jaką radę byś jej dała?
– Myślę, że mocno bym ją uściskała. Jednak prawdopodobnie walczyłaby ze mną. Uważam, że miłość to jest to, czego ona najbardziej potrzebuje.

W wieku nastoletnim Cemre zmagała się z nadwagą. ”Kiedy miałam 14 lat, ważyłam 95 kilogramów” – mówi.
Cemre marzyła o tym, że pewnego dnia zostanie aktorką, ale nadmierne kilogramy stały się problemem. Z pomocą tańca straciła 45 kilogramów i teraz jej marzenie stało się rzeczywistością.
Cemre Melis: ”Taniec mnie uszczęśliwia. Kiedy zaczynałam tańczyć, ludzie śmiali się ze mnie. Trener powiedział, że bardzo dobrze tańczę, ale nie wyglądam dobrze. Byłam na specjalnej diecie. Tańczyłam około 10 godzin dziennie. Po tym trudnym okresie, muszę dbać o siebie. Kiedy patrzę w lustro, czuję się o wiele lepiej niż kiedyś”.

Inne zdjęcia z okresu dziecięcego / nastoletniego Cemre można zobaczyć na poniższym filmie:

Cemre Melis Çınar i Selin Sezgin:

Cemre Melis Çınar i Altuğ Seçkiner:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *