Elif odcinek 188: Operacja Zeynep i zaginięcie Kenana! [Streszczenie + Zdjęcia]

188 (poniedziałek 5 lutego): Lekarz i pielęgniarki robią wszystko, by ocalić życie Zeynep, której serce w trakcie operacji przestało bić. Dziewczyna jest reanimowana za pomocą elektrowstrząsów! Wszyscy przed salą są zdezorientowani i przerażeni. Gorączkowo czekają na rozwój wypadków. Przyglądający im się Erkut bardzo żałuje tego, co się stało. Nigdy nie zamierzał skrzywdzić kobiety, którą kochał. Serdar po rozmowie z Arzu jest bardzo zdenerwowany. Wsiada do samochodu. Okazuje się, że to on zabrał płytę z laptopa, wykorzystując zamieszanie po postrzeleniu Zeynep. Następnie wkłada ją do swojego laptopa i ogląda całe nagranie. Selim, który nie może już wytrzymać napięcia, postanawia wbiec na salę operacyjną. Widzi żonę, która właśnie jest reanimowana! Zapłakany chwyta jej dłoń. Pielęgniarka prosi go o opuszczenie sali. Selim niechętnie puszcza dłoń Zeynep. Lekarz po raz kolejny używa elektrowstrząsów. Tym razem próba okazuje się skuteczna i serce Zeynep zaczyna pracować. Selim nieco się uspokaja. Pielęgniarka wyprowadza go, by lekarz mógł kontynuować operację. Kiedy Selim wychodzi, wszyscy na korytarzu odetchnęli z głęboką ulgą. Wszyscy oprócz Arzu. Po długim oczekiwaniu drzwi sali się otwierają. Lekarz mówi, że stan pacjentki jest stabilny i dziewczyna wkrótce powinna wybudzić się ze śpiączki. Arzu zauważa wyglądającego zza winkla Erkuta. Kobieta rzuca się na niego i pyta, co robi w szpitalu. Serdar po obejrzeniu nagrania chce wejść do szpitala z zamiarem dalszego szantażowania Arzu. Zatrzymuje się, kiedy widzi ją wychodzącą razem z Erkutem.

Na parkingu dochodzi do ostrej wymiany zdań pomiędzy Arzu a Erkutem. Mężczyzna jest wściekły na kobietę za to, że strzeliła do Zeynep. Mówi, że jeżeli Zeynep nie wyjdzie z tego cało, on w zemście nie cofnie się przed niczym. Serdar uważnie się im przysłuchuje. Zeynep zostaje zabrana z sali operacyjnej. Ma otwarte oczy, ale ze względu na silne środki znieczulające, milczy i jedynie wpatruje się w sufit. Pielęgniarka prosi wszystkich o cierpliwość. Twierdzi, że dziewczyna potrzebuje dużo odpoczynku i dojdzie do siebie. Po upewnieniu się, że wszystko jest w porządku, Ipek, Aliye i Arzu wracają do rezydencji. Aliye jest zmartwiona dalszą nieobecnością Kenana. Prosi córkę, by do niego zadzwoniła. Telefon mężczyzny nadal jednak milczy. Selim ciągle czuwa przy Zeynep. Wpatrzony w swoją ukochaną, marzy o tym, by się już wybudziła i była zdrowa. W nocy Aliye dręczą koszmary. Kobieta krzyczy imię swojego syna, ale jego ciągle nie ma w domu. Arzu tymczasem wylewa łzy na tarasie. Bardzo tęskni za mężem, boi się, że już jej nie wybaczy i nigdy do niej nie wróci.

Tego ranka Selim i Melek wciąż czuwają w szpitalu. Selim nieustannie stoi i patrzy na Zeynep przez szybę. Melek pociesza go, że wszystko będzie dobrze. Wkrótce Melih i Gulnur przynoszą im kawę i jedzenie. Melek martwi się o Elif, która została na noc w posiadłości Emiroglu. Melih odchodzi na bok i dzwoni do Sadika. Dowiaduje się od niego o ponownym zniknięciu płyty z nagraniem. Aliye jest zaniepokojona po śnie, jaki miała w nocy. Wraz z Ipek intensywnie poszukują Kenana; dzwonią nawet po szpitalach! Postanawiają zgłosić jego zaginięcie na policji. Arzu umawia się na spotkanie z Serdarem. Tugce i Elif przychodzą do kuchni. Dziewczynki bardzo martwią się o Zeynep i pytają Kiraz o jej stan. Służącej udaje się ich trochę uspokoić.

Arzu znajduje ojca Tugce w miejscu, w którym się umówili. Kobieta pyta go, dlaczego wrócił po tylu latach i czego od niej chce. Mężczyzna twierdzi, że dalej jest w niej zakochany. Mówi do niej bardzo łagodnie i spokojnie. Próbuje chwycić Arzu za rękę, ale ta od razu go odtrąca. Nie widzi dla nich żadnych szans i prosi go, by odszedł. Serdar nie zamierza jednak nigdzie wyjeżdżać bez tego, co należy do niego. Bez Tugce. Tugce tymczasem bardzo martwi się nieobecnością Kenana. Elif trzyma ją za ramię i próbuje pocieszyć. Z jej twarzy ociera łzy. Veysel i Murat przychodzą do szpitala. Lekarz pozwala Selimowi na chwilę wejść na salę. Mężczyzna siada przy łóżku i chwyta dłoń ukochanej. Mówi o swoich uczuciach, o tym, że bardzo boi się jej utraty. Prosi Zeynep, aby się obudziła i nie opuszczała go. Po chwili czuje jak dziewczyna delikatnie uciska jego dłoń…

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

7 thoughts on “Elif odcinek 188: Operacja Zeynep i zaginięcie Kenana! [Streszczenie + Zdjęcia]

    1. dzieciom odradzam ogladanie scen w 2 sezonie han melih efruz gina na zlecenie arzu odradzam by dzieci.patrzyly jak male dziecko umiera w meczarniach w plonacej chatce u boku ojca…

    2. Tak niech lecą wszystkie sezony BARDZO PIĘKNY SERIAL…. NIECH SIĘ NIE KONCZY♥️♥️♥️♥️

    1. Bo to byłoby zbyt proste, zbyt oczywiste i zbyt logiczne. Wtedy trzeba by było skrócić serial o 400 odcinków. 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *