Meandry uczuć odcinek 51 i 52: Rozprawa sądowa! [Streszczenie + Zdjęcia]

51 (piątek 16 lutego): Cesur wyciąga Suhan z samochodu. Kobieta jest przytomna, ale ma ranę na głowie. To ich pierwsze spotkanie, odkąd po śmierci Fugen gwałtownie się rozstali. Przejeżdżająca pobliską drogą Adalet, widzi całą sytuację, ale się nie zatrzymuje. Cesur zabiera Suhan na swoją farmę, gdzie opatruje jej rany. Dochodzi do szczerej rozmowy pomiędzy nimi. Na chwilę zbliżają się do siebie, ale kiedy rozmowa schodzi na temat Tahsina, kolejny raz się poróżniają. Kobieta jest przekonana o niewinności swojego ojca i zamierza to udowodnić. Adalet odwiedza Tahsina w więzieniu. Informuje go o powrocie Cesura i jego spotkaniu z Suhan. Turan przekazuje gryps Rizie. Cesur pozbywa się rzeczy, które zostały po matce. Rozdaje je ubogim. Prokurator Serhat przychodzi na farmę Korludagów. Oznajmia domownikom, że papier oraz pióro, którym pisano listy od Rizy, pochodzą z gabinetu Tahsina. Sugeruje, że autorem listów jest sam Tahsin albo ktoś, kto miał dostęp do jego gabinetu. Cahide przypomina sobie, że Korhan w ostatnim czasie często odwiedzał gabinet… Prokurator oznajmia, że wszyscy będą musieli być ponownie przesłuchani. Cesur staje nad przepaścią i ślepo wpatruje się przed siebie. Śledzący go Kemal boi się, że skoczy, mężczyzna jednak odwraca się i wsiada do samochodu.

52 (poniedziałek 19 lutego): Współwięźniowie zabierają Tahsinowi wypieki, które przygotowała dla niego Adalet. Mężczyźni szydzą z niego. Korludag nie wytrzymuje i jednemu z nich przykłada brzytwę do szyi! Cesur podczas zakupów w markecie natyka się na Saliha. Na nim także poprzysięga zemstę. W trakcie festiwalu wiosny Bulentowi udaje się odzyskać sympatię Banu. Dochodzi między nimi do pocałunku. Cahide zarzuca Korhanowi, że to on jest autorem listów Rizy. Mężczyzna zaprzecza. Adalet błaga Mihriban, by nie zeznawała przeciwko Tahsinowi. Kemal i Cesur upijają się, po czym idą na festiwal, gdzie Alemdaroglu spożywa kolejne porcje alkoholu. Do domu wraca pijany w sztos. Suhan otacza go opieką. Nazajutrz Cesur ponownie udaje się nad przepaść, z której przed laty spadł samochód z ciałem jego ojca. Kiedy konno wraca na farmę, Suhan już nie ma. Na stoliku znajduje jedynie list od niej. Kobieta uzależnia ich przyszłość od tego, co Cesur zrobi na jutrzejszej rozprawie. Na sądowym korytarzu, otoczony wianuszkiem dziennikarzy Tahsin, przysięga, że nikogo nie zabił. Cesur wpatruje mu się głęboko w oczy. Riza w więziennej celi chodzi niespokojnie od ściany do ściany. W trakcie rozprawy Suhan dowiaduje się, że ojciec zlecił Salihowi jej obserwację. Cesur przed sądem zeznaje, że nie widział, jak Tahsin zabija jego matkę, dzięki czemu Korludag opuszcza areszt.

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *