Elif odcinek 166 i 167: Ipek odkrywa tajemnicę matki! [Streszczenie + Zdjęcia]

166 (środa 3 stycznia): Elif dyskretnie zrywa plakat ze ściany, by bandyta nie dowiedział się, że jest poszukiwana. Jeden ze sprzedawców rozpoznaje dziewczynkę ze zdjęcia i dzwoni pod wskazany numer. Kiedy Melek otrzymuje od niego wiadomość, od razu wraz z Zeynep ruszają na poszukiwania, do których dołącza także Melih. Kiraz wręcza Ipek podarunek przed jej wyjazdem. Sukran, Elif i jeden z bandytów – Bekir – wracają do chaty w lesie. Po drodze omal nie zostają zauważeni przez patrol policji oraz grupę poszukującą. Murat prosi ojca o pożyczkę. Veysel domyśla się, że potrzebuje pieniędzy na ucieczkę z Seydą i spuszcza synowi łomot. Ipek przed snem przychodzi do matki i próbuje z nią szczerze porozmawiać. Aliye jednak ciągle milczy. Bandytom udaje się załatwić transport, dzięki któremu już jutro opuszczą chatę. Elif upatruje w tym swoją szansę na ucieczkę od Sukran… Ipek pisze pożegnalny list do matki. Zostawia go w jej nocnej szafce, gdzie w jednej z szuflad znajduje dokument z sekretnej szkatułki Aliye! Okazuje się, że jej matka przez lata okłamywała wszystkich odnośnie pochodzenia Melek… Elif prosi bandytów o pomoc w ucieczce od Sukran, mężczyźni jednak stanowczo odmawiają. Ipek przed wyjazdem żegna się ze wszystkimi domownikami. Tylko Aliye obserwuje z tarasu, jak córka odjeżdża. Kenan odwozi Ipek na lotnisko. W czasie podróży siostra przekazuje mu dokument z sierocińca, który ich matka przez lata ukrywała… Elif po kryjomu wchodzi do bagażnika auta, którym podróżują bandyci…

167 (piątek 5 stycznia): W domu Emiroglu po wyjeździe Ipek panuje minorowa atmosfera. Selim ma za złe matce, że nie pożegnała się z córką. Bandyci zostawiają Elif na drodze pośrodku lasu. Dziewczynce udaje się zabrać im telefon. Sukran z przerażeniem odkrywa, że Elif gdzieś zniknęła. W popłochu wybiega z chaty i szuka dziewczynki po całym lesie. Murat postanawia wykraść płytę z nagraniem na własną rękę. Chce w ten sposób uzyskać pieniądze potrzebne do wspólnej ucieczki z Seydą. Elif ze skradzionego telefonu próbuje zadzwonić na numer podany na plakacie. W lesie jednak nie może namierzyć zasięgu sieci. Próbuje wdrapać się na wzniesienie, ale potyka się i spada. Murat zakłada kominiarkę i włamuje się do biura Meliha. Mężczyzna nakrywa go jednak na gorącym uczynku! Każe mu przekazać wiadomość ojcu i puszcza wolno. Melek otrzymuje informację z policji. Z przerażenia wypuszcza telefon z rąk… Okazuje się, że w lesie znaleziono ciało dziecka! Kenan wraca do rezydencji i od razu idzie do matki. Rzuca przed nią dokument z sierocińca i żąda wyjaśnień. Do rezydencji nieoczekiwanie wraca… Ipek! Kiedy Melek wraz z Zeynep i Selimem jadą dokonać oględzin zwłok, nagle kobieta otrzymuje telefon od nieznanego numeru. Melek odbiera i po drugiej stronie słyszy głos… Elif!

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

One thought on “Elif odcinek 166 i 167: Ipek odkrywa tajemnicę matki! [Streszczenie + Zdjęcia]

  1. ogladam odcinki Elif-sa ciekawe .Jedynym problemem denerwujacym jest rozciąganie scen placzliwych ktore nie wywołują współczucia a oburzenie a nawet złość!!Moze to w naturze tureckiej jest tak .a może to wina reżysera ,rozci,aga akcję–dla kasy.Chyba nie bedę oglądać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *