Elif odcinek 166 i 167: Ipek odkrywa tajemnicę matki! [Streszczenie + Zdjęcia]

166 (środa 3 stycznia): Elif dyskretnie zrywa plakat ze ściany, by bandyta nie dowiedział się, że jest poszukiwana. Jeden ze sprzedawców rozpoznaje dziewczynkę ze zdjęcia i dzwoni pod wskazany numer. Kiedy Melek otrzymuje od niego wiadomość, od razu wraz z Zeynep ruszają na poszukiwania, do których dołącza także Melih. Kiraz wręcza Ipek podarunek przed jej wyjazdem. Sukran, Elif i jeden z bandytów – Bekir – wracają do chaty w lesie. Po drodze omal nie zostają zauważeni przez patrol policji oraz grupę poszukującą. Murat prosi ojca o pożyczkę. Veysel domyśla się, że potrzebuje pieniędzy na ucieczkę z Seydą i spuszcza synowi łomot. Ipek przed snem przychodzi do matki i próbuje z nią szczerze porozmawiać. Aliye jednak ciągle milczy. Bandytom udaje się załatwić transport, dzięki któremu już jutro opuszczą chatę. Elif upatruje w tym swoją szansę na ucieczkę od Sukran… Ipek pisze pożegnalny list do matki. Zostawia go w jej nocnej szafce, gdzie w jednej z szuflad znajduje dokument z sekretnej szkatułki Aliye! Okazuje się, że jej matka przez lata okłamywała wszystkich odnośnie pochodzenia Melek… Elif prosi bandytów o pomoc w ucieczce od Sukran, mężczyźni jednak stanowczo odmawiają. Ipek przed wyjazdem żegna się ze wszystkimi domownikami. Tylko Aliye obserwuje z tarasu, jak córka odjeżdża. Kenan odwozi Ipek na lotnisko. W czasie podróży siostra przekazuje mu dokument z sierocińca, który ich matka przez lata ukrywała… Elif po kryjomu wchodzi do bagażnika auta, którym podróżują bandyci…

167 (piątek 5 stycznia): W domu Emiroglu po wyjeździe Ipek panuje minorowa atmosfera. Selim ma za złe matce, że nie pożegnała się z córką. Bandyci zostawiają Elif na drodze pośrodku lasu. Dziewczynce udaje się zabrać im telefon. Sukran z przerażeniem odkrywa, że Elif gdzieś zniknęła. W popłochu wybiega z chaty i szuka dziewczynki po całym lesie. Murat postanawia wykraść płytę z nagraniem na własną rękę. Chce w ten sposób uzyskać pieniądze potrzebne do wspólnej ucieczki z Seydą. Elif ze skradzionego telefonu próbuje zadzwonić na numer podany na plakacie. W lesie jednak nie może namierzyć zasięgu sieci. Próbuje wdrapać się na wzniesienie, ale potyka się i spada. Murat zakłada kominiarkę i włamuje się do biura Meliha. Mężczyzna nakrywa go jednak na gorącym uczynku! Każe mu przekazać wiadomość ojcu i puszcza wolno. Melek otrzymuje informację z policji. Z przerażenia wypuszcza telefon z rąk… Okazuje się, że w lesie znaleziono ciało dziecka! Kenan wraca do rezydencji i od razu idzie do matki. Rzuca przed nią dokument z sierocińca i żąda wyjaśnień. Do rezydencji nieoczekiwanie wraca… Ipek! Kiedy Melek wraz z Zeynep i Selimem jadą dokonać oględzin zwłok, nagle kobieta otrzymuje telefon od nieznanego numeru. Melek odbiera i po drugiej stronie słyszy głos… Elif!

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

One thought on “Elif odcinek 166 i 167: Ipek odkrywa tajemnicę matki! [Streszczenie + Zdjęcia]

  1. ogladam odcinki Elif-sa ciekawe .Jedynym problemem denerwujacym jest rozciąganie scen placzliwych ktore nie wywołują współczucia a oburzenie a nawet złość!!Moze to w naturze tureckiej jest tak .a może to wina reżysera ,rozci,aga akcję–dla kasy.Chyba nie bedę oglądać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *