Beril Eda Yeşil – Feride z serialu Elif – wzrost, wiek ciekawostki

Beril Eda Yeşil to 24-letnia turecka aktorka, która urodziła się 7 stycznia 1994 roku. W drugim sezonie dołączyła do obsady serialu ”Elif” i wciela się w postać Feride. W mediach często pojawiają się plotki o jej romansie z przystojnym aktorem Batuhanem Sonculem, który w serialu interpretuje postać Murata. Żadna ze stron nie potwierdziła pogłosek o domniemanym romansie, lecz oboje udostępniają wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. Występ w serialu ”Elif” był jej aktorskim debiutem. Można powiedzieć, że jest gwiazdą instagrama. Jej konto obserwuje prawie 60 tys. użytkowników. W zeszłym roku ukończyła studia. Beril ma 167 cm wzrostu i waży 53 kilogramy. Lubi podążać za modą i spotykać się z przyjaciółkami. Ze wszystkich aktorów występujących na planie serialu, najbardziej zbliżyła się do Selin Sezgin (Melek). Beril jest piękną, młodą dziewczyną, która szybko zdobyła serca fanów i z pewnością czeka ją cudowna kariera.

Beril dodaje wiele zdjęć z Batuhanem Sonculem (Murat z serialu Elif), jednak żadne z nich nie potwierdziło, czy są parą:

Beril Eda Yeşil i Selin Sezgin:

Beril Eda Yeşil i Gülçin Tunçok:

Inne zdjęcia:

3 thoughts on “Beril Eda Yeşil – Feride z serialu Elif – wzrost, wiek ciekawostki

  1. jeszcze na początku 2 sezonu oczywiście w filmie groziła mu maczetą 😀 ale obroniła go przed dwoma ciulami co chlieli Murata zastrzelić xd

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *