Meandry uczuć odcinek 27 i 28: Suhan i Cesur mają wypadek! [Streszczenie + Zdjęcia]

27 (poniedziałek 15 stycznia): Przekupiony przez Hulję szef Turana nakazuje mężczyźnie trzymać język za zębami. Salih spotyka się z Cesurem. Zapewnia go, że przez lata nie widział żadnego przewinienia ze strony Tahsina i prosi by porzucił plany zemsty. Pokazuje także list od ojca Cesura i przysięga, że to nie Tahsin go zabił. Fragment listu ma sugerować, że Hasan popełnił samobójstwo! Tak naprawdę Salih dalej pracuje dla Korludaga, a spotkanie z Cesurem było tylko pretekstem, by uszkodzić przewody hamulcowe w jego samochodzie! Korhan upija się, a Cahide przyłapuje go na dwuznacznej sytuacji z Hulją i odbiera ją jako zdradę. Załamany Korhan prosi żonę o wybaczenie. Okazuje się, że zdarzenie to zostało wcześniej zaplanowane przez Cahide i Hulję. Korhan przed laty, jako mały chłopiec, był świadkiem jak Salih wraz z policjantami pozbywali się ciała Hasana Karahasanoglu i upozorowali wszystko na nieszczęśliwy wypadek. Cesur zabiera Suhan na wycieczkę swoim samochodem, w którym wcześniej Salih uszkodził hamulce! Korhan godzi się z Cahide. Żona każe mu, by pojechał do Hulji i przywiózł ją z powrotem do posiadłości. Turan odmawia złożenia zeznań obciążających Hulję, Bulenta i Cahide i odsuwa Banu od prowadzenia jego sprawy. Banu domyśla się, że mężczyzna został zmuszony do milczenia. Cesur przyznaje się przed Suhan do kradzieży obrazów z posiadłości jej rodziny. Oboje wsiadają w auto i wracają do Korludagu.

28 (wtorek 16 stycznia): Hulja odurza Korhana prochami dosypanymi do soku i wraz z Cahide aranżuje kolejną zdradę. Cahide wkracza w trakcie i urządza scenę. Żąda od Korhana natychmiastowego rozwodu. W trakcie jazdy Cesur orientuje się, że hamulce w jego aucie nie działają. Niestety jest za późno. Samochód dachuje i dochodzi do samozapłonu! Cesur wyciąga z płonącego auta nieprzytomną Suhan. Sirin dowiaduje się, że Cesur zaleca się do Suhan jedynie po to, by zemścić się na Tahsinie. Do posiadłości Korludagów dociera informacja o wypadku. Okazuje się, że załamany Korhan wjechał do rowu. Suhan podstępem dowiaduje się, że to jej ojciec stoi za uszkodzeniem hamulców w samochodzie Cesura. Tahsin, kiedy orientuje się, że córka go przejrzała, dostaje zapaści i trafia do szpitala. Po wypadku Cesur i Suhan zatrzymują się w hotelu. Adalet przyjeżdża z Salihem do szpitala. W sali przy łóżku Tahsina czuwa już Mihriban. Tahsin przez sen wypowiada jej imię…

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.