Meandry uczuć odcinek 27 i 28: Suhan i Cesur mają wypadek! [Streszczenie + Zdjęcia]

27 (poniedziałek 15 stycznia): Przekupiony przez Hulję szef Turana nakazuje mężczyźnie trzymać język za zębami. Salih spotyka się z Cesurem. Zapewnia go, że przez lata nie widział żadnego przewinienia ze strony Tahsina i prosi by porzucił plany zemsty. Pokazuje także list od ojca Cesura i przysięga, że to nie Tahsin go zabił. Fragment listu ma sugerować, że Hasan popełnił samobójstwo! Tak naprawdę Salih dalej pracuje dla Korludaga, a spotkanie z Cesurem było tylko pretekstem, by uszkodzić przewody hamulcowe w jego samochodzie! Korhan upija się, a Cahide przyłapuje go na dwuznacznej sytuacji z Hulją i odbiera ją jako zdradę. Załamany Korhan prosi żonę o wybaczenie. Okazuje się, że zdarzenie to zostało wcześniej zaplanowane przez Cahide i Hulję. Korhan przed laty, jako mały chłopiec, był świadkiem jak Salih wraz z policjantami pozbywali się ciała Hasana Karahasanoglu i upozorowali wszystko na nieszczęśliwy wypadek. Cesur zabiera Suhan na wycieczkę swoim samochodem, w którym wcześniej Salih uszkodził hamulce! Korhan godzi się z Cahide. Żona każe mu, by pojechał do Hulji i przywiózł ją z powrotem do posiadłości. Turan odmawia złożenia zeznań obciążających Hulję, Bulenta i Cahide i odsuwa Banu od prowadzenia jego sprawy. Banu domyśla się, że mężczyzna został zmuszony do milczenia. Cesur przyznaje się przed Suhan do kradzieży obrazów z posiadłości jej rodziny. Oboje wsiadają w auto i wracają do Korludagu.

28 (wtorek 16 stycznia): Hulja odurza Korhana prochami dosypanymi do soku i wraz z Cahide aranżuje kolejną zdradę. Cahide wkracza w trakcie i urządza scenę. Żąda od Korhana natychmiastowego rozwodu. W trakcie jazdy Cesur orientuje się, że hamulce w jego aucie nie działają. Niestety jest za późno. Samochód dachuje i dochodzi do samozapłonu! Cesur wyciąga z płonącego auta nieprzytomną Suhan. Sirin dowiaduje się, że Cesur zaleca się do Suhan jedynie po to, by zemścić się na Tahsinie. Do posiadłości Korludagów dociera informacja o wypadku. Okazuje się, że załamany Korhan wjechał do rowu. Suhan podstępem dowiaduje się, że to jej ojciec stoi za uszkodzeniem hamulców w samochodzie Cesura. Tahsin, kiedy orientuje się, że córka go przejrzała, dostaje zapaści i trafia do szpitala. Po wypadku Cesur i Suhan zatrzymują się w hotelu. Adalet przyjeżdża z Salihem do szpitala. W sali przy łóżku Tahsina czuwa już Mihriban. Tahsin przez sen wypowiada jej imię…

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *