Nadzieja i miłość odcinek 1, 2, 3, 4, 5 – nowy serial TVP2 [Zdjęcia i streszczenie]

Nadzieja i miłość to nowy serial turecki emitowany od 1 września 2017 roku na antenie TVP2. Odcinki serialu wyświetlane będą od poniedziałku do piątku o godz. 17:05. Nie będzie powtórek w TV, jednak będą one dostępne online na stronie VOD.TVP.PL. Zapraszamy do czytania opisów odc 1-5 serialu Nadzieja i miłość a także przeglądania obszernej galerii zdjęć.

1 (premiera piątek 1 września): Pracująca w zakładzie fryzjerskim Umut zostaje poproszona, by wziąć udział w bankiecie organizowanym przez stałą klientkę zakładu, producentkę filmową Asude. Ma ona tam zastąpić modelkę. Na bankiecie pojawia się też pewien przystojny birbant i bogacz Ozan. Umut natychmiast wpada mu w oko. Postanawia być bliżej niej i zatrudnia się w tym samym zakładzie. Udaje też, że mieszka w pobliżu, aby z nią jeździć i wracać z pracy.

2 (poniedziałek 4 września): Ozan powoli zaprzyjaźnia się z Umut. Asude ma wobec niej dług wdzięczności za uratowanie gali. Tymczasem Zeliha ma wypadek w pracy. Okazuje się, że nie była ubezpieczona. Ozan, który przybył z Umut na miejsce, płaci za pomoc sanitarną w szpitalu i odwozi je do domu. Natomiast Musa wdaje się w konflikt z podejrzanymi typami. Ozan postanawia wywołać awarię w pracy, by uzyskać czas wolny i zabrać Umut na rejs po Bosforze.

3 (wtorek 5  września): Musa atakuje wracających z pracy Ozana i Umut. Uważa, że jego siostra zachowuje się niewłaściwie. Ozan ma z tego powodu wyrzuty sumienia. Chce porozmawiać z Musą i załagodzić sprawę. Natomiast przyrodnie siostry Umut – bliźniaczki Yelda i Selda – próbują zrobić karierę jako aktorki. Yelda wykorzystuje Tayfura, chłopaka z sąsiedztwa, wciąż prosząc go o drobne przysługi.

4 (środa 6 września): Musa zostaje pobity przez bandytów, z którymi popadł w konflikt. Zamiast iść do domu, zostaje w kawiarni. Wkrótce spotyka się z Yahiją i czyni mu obietnice wobec swojej siostry. Tymczasem Emel każe swemu kierowcy śledzić Ozana. Z kolei Umut dowiaduje się, że jej nowy znajomy nie mieszka w pobliżu jej domu. Postanawia go śledzić. Ozan natomiast wsiada do taksówki Zafera.

5 (czwartek 7 września):  Umut trafia do prawdziwego domu Ozana. Ten się nie przyznaje, że tu mieszka, ale że jego rodzice tu są na służbie. Zafer, wezwany przez Ozana, odwozi Umut do domu. Hale spędza miły wieczór z Musą. Asude rozstaje się z Metem. Musa z Zaferem postanawiają wydać Umut za mąż. Selda z Yeldą znów próbują załapać się do agencji aktorek. Czekając spotykają Asude która wygraża Metemu. Nagrywają komórką filmik. Musa wysyła kwaty Hale, ale ta ich nie przyjmuje. Yahija – kandydat na męża Umut pojawia się w ich domu. Umut się złości, Zafer z Musą sprzyjają gościom. Umut ucieka z domu. Matka Ozana odkrywa, że Ozan pracuje u fryzjera.

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *