Nadzieja i miłość odcinek 51 i 52: Hakan i Musa w jednej celi! [Streszczenie + Zdjęcia]

51 (poniedziałek 13 listopada): Funkcjonariusze zakuwają Hakana w kajdanki i odwożą na komisariat. Mężczyzna jest podejrzany o zlecenie zabójstwa Demet. Ozan spotyka się z Hale. Kobieta nie wierzy w to, że Hakan z premedytacją wyrzucił Ozana za burtę i odpłynął… Przed komisariatem na Hakana czeka tłum dziennikarzy. W środku mężczyzna prosi Umut, by zaopiekowała się jego bratem. Asude udziela oświadczenia dla mediów, w którym staje w obronie Hakana. Policja zjawia się w domu Zafera; funkcjonariusze nie zastają jednak mężczyzny. Zafer tymczasem sam zgłasza się na komisariacie. Chce złożyć zeznania w sprawie zabójstwa Demet i odsunąć od siebie podejrzenia. Ozan zleca profesjonalistom odzyskanie nagrania z zamoczonego telefonu. Następnie jedzie do rodziców i informuje ich, że nie wyjeżdża do Anglii. Mate wysyła Asude w prezencie złoty zegarek. Umut ma problemy wychowawcze z Ruzgiarem.

52 (wtorek 14 listopada): Decyzją sądu Hakan trafia do tymczasowego aresztu. Ruzgiar rzuca się bratu w objęcia. Jest załamany. Zafer po złożeniu wyjaśnień wraca do domu. Postanawia, że Selda z i Yelda mają pójść do pracy. Bliźniaczki nie są zadowolone… Ojciec Ozana, Ragip, romansuje ze swoją pracownicą Ozen. Lekarze odmawiają Melis przeprowadzenia aborcji. Hakan zostaje przetransportowany z sądu do aresztu. Trafia do jednej celi z… Musą! Umut próbuje pocieszyć Ruzgiara. Musa ostrzega Hakana, by ten uważał na siebie. Tutaj go nikt nie ochroni. Umut rozwodzi się z Ozanem. Po rozprawie Ozan wyciąga do Umut dłoń w pożegnalnym geście. Dziewczyna odwraca się jednak i odchodzi. Technicy odzyskują zapis z telefonu Ozana. Widząc jednak twarz mężczyzny w telewizji, wpadają na niecny plan…

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *