Nadzieja i miłość odcinek 51 i 52: Hakan i Musa w jednej celi! [Streszczenie + Zdjęcia]

51 (poniedziałek 13 listopada): Funkcjonariusze zakuwają Hakana w kajdanki i odwożą na komisariat. Mężczyzna jest podejrzany o zlecenie zabójstwa Demet. Ozan spotyka się z Hale. Kobieta nie wierzy w to, że Hakan z premedytacją wyrzucił Ozana za burtę i odpłynął… Przed komisariatem na Hakana czeka tłum dziennikarzy. W środku mężczyzna prosi Umut, by zaopiekowała się jego bratem. Asude udziela oświadczenia dla mediów, w którym staje w obronie Hakana. Policja zjawia się w domu Zafera; funkcjonariusze nie zastają jednak mężczyzny. Zafer tymczasem sam zgłasza się na komisariacie. Chce złożyć zeznania w sprawie zabójstwa Demet i odsunąć od siebie podejrzenia. Ozan zleca profesjonalistom odzyskanie nagrania z zamoczonego telefonu. Następnie jedzie do rodziców i informuje ich, że nie wyjeżdża do Anglii. Mate wysyła Asude w prezencie złoty zegarek. Umut ma problemy wychowawcze z Ruzgiarem.

52 (wtorek 14 listopada): Decyzją sądu Hakan trafia do tymczasowego aresztu. Ruzgiar rzuca się bratu w objęcia. Jest załamany. Zafer po złożeniu wyjaśnień wraca do domu. Postanawia, że Selda z i Yelda mają pójść do pracy. Bliźniaczki nie są zadowolone… Ojciec Ozana, Ragip, romansuje ze swoją pracownicą Ozen. Lekarze odmawiają Melis przeprowadzenia aborcji. Hakan zostaje przetransportowany z sądu do aresztu. Trafia do jednej celi z… Musą! Umut próbuje pocieszyć Ruzgiara. Musa ostrzega Hakana, by ten uważał na siebie. Tutaj go nikt nie ochroni. Umut rozwodzi się z Ozanem. Po rozprawie Ozan wyciąga do Umut dłoń w pożegnalnym geście. Dziewczyna odwraca się jednak i odchodzi. Technicy odzyskują zapis z telefonu Ozana. Widząc jednak twarz mężczyzny w telewizji, wpadają na niecny plan…

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *