Nadzieja i miłość odcinek 47 i 48: Umut i Ozan rozwodzą się! [Streszczenie + Zdjęcia]

47 (wtorek 7 listopada): Yusuf – mężczyzna, który podaje się za ojca Umut – pokazuje jej wspólną fotografię z dzieciństwa. Umut nie kryje zaskoczenia. Musa opuszcza swoją kryjówkę i dobrowolnie oddaje się w ręce policjantów. Całą akcję z ukrycia obserwuje Yelda. Do Hakana dzwoni Melis i prosi go o spotkanie. Yusuf zabiera córkę na rozmowę do restauracji. Umut trudno jest zaakceptować człowieka, którego nigdy nie znała, jako swojego ojca. Policjanci przesłuchują Musę. Yelda zwierza się siostrze, że to ona poinformowała policję o kryjówce Musy. Selda jest na nią zła. Hakan przekonuje Melis, że powinna urodzić dziecko. Yusuf z Umut udają się na komisariat. Zeliha z Zaferem zostają zwolnieni z aresztu i wracają do domu. Umut z Ozanem porozumiewają się w kwestii rozwodu…

48 (środa 8 listopada): Zeliha spotyka się z Yusufem. Prosi go, by ten zostawił jej rodzinę w spokoju. Ozan dowiaduje się od Asude o Yusufie. Wyrusza na spotkanie z ojcem Umut. Bliźniaczki udają się na widzenie z Musą. Mężczyzna jest przekonany, że to Hale na niego doniosła. Yelda zbiera się na odwagę i przyznaje, że to jej sprawa. Musa wpada w szał, strażnicy muszą go powstrzymywać przed zaatakowaniem Yeldy. Ozan i Umut podpisują dokumenty rozwodowe. Melis dzwoni do Hakana. Ten szybko odkłada telefon, ale zapomina zakończyć połączenia. Melis podsłuchuje jego kłótnię z Duygu na temat zabójstwa Demet! Ozan i Umut ciężko znoszą swoje rozstanie. Oboje przypominają sobie piękne chwile spędzone razem. Hale stara się wesprzeć na duchu przyjaciółkę. Ozan żegna się z rodziną i wyjeżdża na wyspę. Melis dzwoni do niego i prosi o spotkanie. Chce porozmawiać z nim o Hakanie! Zafer nachodzi Yusufa i atakuje go. W porę ratuje go wracająca do domu Umut. Ozan wypływa z Hakanem jednym jachtem. W nocy dochodzi między nimi do bójki, a Ozan wypada poza burtę. Hakan nie próbuje go ratować – z pełną prędkością odpływa! Czy Ozan przeżyje?!

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *