Nadzieja i miłość odcinek 31 i 32: Urodziny Umut! [Zdjęcia + Streszczenie]

31 (piątek 13 października): Musa rzuca się na Yahiję. Wielokrotnie okłada go pięścią po twarzy. Hakan trzyma się za postrzelony bark. Wszyscy goście ruszają mu z pomocą. Okazuje się na szczęście, że kula go tylko drasnęła. Wieczorem Umut dzwoni do Hakana. Przeprasza go za incydent na przyjęciu i pyta o samopoczucie. Rankiem ktoś dobija się do domu Zafera i Zelihy. Tym kimś okazuje się matka Yahiji. Kobieta ma pretensje do Zelihy, że rodzina Umut zwodziła jej syna, a potem oddała dziewczynę komuś innemu. Rodzina Umut postanawia się wyprowadzić w inne miejsce. Przyszła panna młoda odwiedza Hakana. Raz jeszcze go przeprasza i przyrządza mu zupę. Selda bierze udział w planie zdjęciowym jednego z epizodów „Wspaniałego stulecia”. Kiedy Hakan spożywa przygotowany przez Umut posiłek, nieoczekiwanie ktoś dzwoni do jego drzwi. Umut idzie otworzyć. Okazuje się, że przed wejściem czeka… Ozan!

32 (poniedziałek 16 października): Selda kończy dzień zdjęciowy na planie „Wspaniałego stulecia”. Rodzina Umut wprowadza się do nowego domu. Wszystko szybko urządzają, a wieczorem na tarasie jedzą wspólny posiłek i oglądają nowy odcinek „Wspaniałego stulecia”. Okazuje się, że rola Seldy w finalnym montażu została wycięta! Bliźniaczki są wściekłe. Od razu przystępują do ponownego szantażu Laily. Szantaż tym razem okazuje się nieskuteczny. Nadchodzi dzień urodzin Umut. Beril i Asude przygotowują tort dla solenizantki. W uroczystości przez przypadek uczestniczy także… Hakan! Umut jest smutna, bo Ozan kompletnie zapomniał o tym ważnym dniu. Razem z Asude, Hakanem i Beril jadą do restauracji. Nieoczekiwanie do tej samej restauracji przyjeżdża… Ozan! Jest zdruzgotany, kiedy zastaje Hakana i Umut samych przy jednym stoliku! (Beril i Asude wyszły do toalety).

Zdjęcia:

One thought on “Nadzieja i miłość odcinek 31 i 32: Urodziny Umut! [Zdjęcia + Streszczenie]

  1. Super film nadzieja i miłość ale tylko te odcinki gdzie Hakan i Umut są razem to o nich powinien być ten film i oni powinni się ożenić a nie porąbany Ozan nie lubię go do wszystkich ma pretensje tylko nie do siebie.Ślub owszem ale tylko Hakan i Umut.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *