Nadzieja i miłość odcinek 39 i 40: Ślub Umut i Ozana! [Zdjęcia + Streszczenie]

39 (środa 25 października): Ozan jest zaskoczony niespodziewaną wizytą Umut. Zapraszam jednak dziewczynę do środka, samemu szybko pozbywając się ubrań Melis z widoku. Melis zaś ukrywa się w sypialni. Ozan i Umut chwilę ze sobą rozmawiają po czym razem wychodzą na miasto. W kawiarni wyjaśniają wiele spraw pomiędzy sobą i decydują się na szybkie zawarcie małżeństwa. Pełni euforii idą ustalić datę ślubu. Zaraz potem Umut pędzi pochwalić się swoim szczęściem Hale i Musie, a Ozan idzie rozmówić się z Melis. W Internecie pojawia się seria artykułów o nowym serialu wraz z pochlebnymi opiniami na temat gry Umut. Wszystko to doprowadza Yeldę do rozpaczy. Dziewczyna omal nie niszczy podarowanego przez ojca laptopa. Ozan zaprasza Hakana na weselę, ale zabrania mówić mu o tym, że widział go razem z Melis w hotelu. Hakan ma jednak inne zdanie… Zafer i Duygu podsłuchują ich kłótnię.

40 (czwartek 26 października): Rodzice Ozana są załamani na wieść o ślubie syna. Hakan kłóci się z Duygu. Asude obdarowuje Umut piękną suknią ślubną. Dziewczyna szybko ją zamierza i pokazuje się Ozanowi. Musa kupuje pierścionek zaręczynowy dla Hale. Wieczorem do Ozana przychodzi matka. Jest zapłakana. W domu Zafera cała rodzina podziwia ubraną w suknię ślubną Umut. Dla Yeldy jest to kolejna okazja do zaczepki. Zeliha szybko jednak niesforną córkę doprowadza do porządku. Fatih zapoznaje Hale ze swoim kolegą. Razem zamierzają iść do kina. Musa widzi jak cała czwórka wsiada do samochodu. Jest zrozpaczony. Jedzie za nimi. Przerywa im wspólne spotkanie przy lampce wina i zabiera Hale. Pokazuje Hale pierścionek zaręczynowy, który chciał jej wręczyć. Nadchodzi dzień zaślubin Umut i Ozana.

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *