Elif odcinek 122 i 123: Arzu zleca zabójstwo Selima! [Zdjęcia + Streszczenie!]

122 (piątek 27 października): Selim kupuje obrączki i szykuje dla Zeynep niespodziankę. Chłopak jest bardzo podekscytowany. Arzu w tym czasie składa Erkutowi propozycję współpracy. Kenan przyjeżdża do Zaynep, żeby dowiedzieć się, o co oskarżona jest Melek. Jest zszokowany tym, co przydarzyło się jego dawnej miłości. Gonca jest rozbita po wiadomości o ślubie Selima. Selim tymczasem rozmawia z Gulnur na temat planowanych zaręczyn z Zeynep. Kenan przyjeżdża do więzienia porozmawiać z Melek. Burcu, nowa opiekunka, zabiera dziewczynki do wesołego miasteczka, nie pytając Arzu o pozwolenie. Arzu, która tylko czekała na taką okazję, zwalnia opiekunkę. Kenanowi nie podoba się ta decyzja i przywraca Burcu do pracy. Arzu wieczorem przygotowuje dla dziewczynek mleko. Elif, nie mając zaufania do Arzu, oddaje swoją porcję Tugce. Dziewczynka budzi się z gorączką i bólem brzucha. Arzu winą za chorobę córki obarcza Burcu. Chce znowu wyrzucić ją z domu, ale w obronie opiekunki staje Selim. Podczas kłótni z Arzu, wypada mu szkatułka z obrączkami. Arzu spotyka się z Erkutem. Zleca mężczyźnie zabójstwo Selima!

123 (poniedziałek 30 października): Arzu namawia Erkuta, żeby zabił Selima. Erkut początkowo nie chce się zgodzić na morderstwo, ale zmienia zdanie, gdy dowiaduje się o planowanym ślubie Selima z Zeynep. Selim przygotowuje niespodziankę dla Zeynep. Razem z Gulnur, koleżanką Zeynep, dekorują kawiarnię, w której mają odbyć się zaręczyny. Selim jedzie do domu Emiroglu, przebrać się w garnitur i poćwiczyć przed lustrem swoje oświadczyny. W tym czasie w jego aucie Erkut przecina przewody hamulcowe! W drodze na zaręczyny, auto Selima z dużą prędkością uderza w drzewo! Czy Selim przeżyje wypadek?!

Zdjęcia:

7 thoughts on “Elif odcinek 122 i 123: Arzu zleca zabójstwo Selima! [Zdjęcia + Streszczenie!]

  1. Co będzie dalej:
   Gonca weźmie ślub z Necdet’em potem zostawi go dla Serdara, będzie w ciąży z Serdad’em ale to nie spodoba się Arzu i przez to Gonca poroni
   Melih umrze w 236 lub 246 Necdet ojciec Arzu przetnie hamulce w aucie Melih’a. Zginie Melih i Efruz. Elif zostanie porwana.
   Kenan i Tugce umrą na ślubie Kenana i Melek. Arzu z Erkut’em podpalą chatkę.
   Ipek wyjedzie do Stanów Zjednoczonych i nie zobaczymy jej już.

   1. Selim i Zeynep (ostatni odc. 3 sezonu wyjadą do USA bo Selim będzie miał guza mózgu.
    Aliye razem z nimi.
    Arzu zabije Gonce po tym jak Arzu zajdzie w ciążę z Umitem (3 sezon) Gonca sprawi że Arzu poroni.
    Kiraz i Sadik zabiorą oszczędności i ucieka, ślad po nich zaginie.
    Necdet zginie w więźieniu.
    Melek weźmie ślub z Yusuf’em jego ojciec spowoduje wypadek gdzie zginie Yusuf a Elif zostanie porwana na długo. Melek będzie uważana za zmarłą wróci w 4 sezonie chora na Amnezję potajemnie będzie szukać Elif.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *