Nadzieja i miłość odcinek 20, 21 i 22: Musa umawia się z Hale! [Zdjęcia + Streszczenie]

20 (czwartek 28 września): Yelda z Seldą stawiają sobie za cel przedostanie do branży muzycznej i postanawiają nakręcić teledysk. Zafer informuje Zelihę, że jutro będzie musiała rano wstać, bo załatwił jej pracę w restauracji na tzw. „zmywaku”. Ruzgiar do późna ogląda telewizje. Hakan pyta się go, czy nie ma żadnych lekcji na jutro i każe iść spać. Dochodzi do kolejnej kłótni między braćmi. Umut z samego rana czeka pod domem Ozana. Chłopak mówi jej, że przez całą noc nie zmrużył oczu i myślał o Umut. Umut przyznaje, że ostatnia kłótnia była najgłupszą między nimi i nie powinna mieć miejsca. Dla Ozana sprawa nie jest tak oczywista, wsiada do auta i odjeżdża. Wtedy Umut odbiera telefon od Hakana. Mężczyzna chce omówić z nią jedną sprawę na spotkaniu osobistym. Umut przystaje na tę propozycję, bo też chce wyjaśnić jedną rzecz z Hakanem. Zeliha rozpoczyna pracę w nowym miejscu. Hale umawia się z Musą w kawiarni. Rozmawia z nim o angażu Umut w studio filmowym. Mete spotyka się z Asude na wspólnej konferencji prasowej.

21 (piątek 29 września): Ozan rozmawia z Hakanem. Namawia przyjaciela aby ten nie zatrudniał Umut. Hakan ma jednak inne zdanie. Obrażony Ozan wychodzi bez pożegnania. Po wszystkim spotyka się z Umut i po wymianie zdań przyznaje jej racje odnośnie pracy w studio. Relacje między nimi ulegają poprawie. Selda z Yeldą nagrywają swój teledysk na czym nakrywa ich Musa. Jest wściekły. Ragip dzwoni do Ozana, przerywając jego spotkanie z Umut. Mężczyzna chce obciążyć syna pracą, aby ten nie miał czasu dla Umut. Mete z Asude występują na wspólnej konferencji prasowej. Dochodzi do poważnej kłótni pomiędzy Musą a ojcem. Zafer uderza syna w twarz. Musa wychodzi. Na zewnątrz płacze.

22 (poniedziałek 2 październik): Selda z Yeldą podejmują kolejną próbę dostania angażu w studio. Zostają jednak odprawione z kwitkiem. Po drodze napotykają się na Umut, na której wyładowują emocje za poniesioną porażkę. Dochodzi do szarpaniny. Asude wybiega i straszy dziewczyny, że wezwie policje. Hakan decyduje się na zatrudnienie Umut. Dziewczyna jest szczęśliwa i szybko dzieli się tą informacją z Ozanem. Musa dzwoni do Hale i proponuje jej wspólne wyjście do kina na komedię. Hale chętnie przystaje na tę propozycję. Musa jest szczęśliwy i nawet postanawia wszystkim klientom postawić herbatę. Bliźniaczki dostają od Zafera laptopa i szybko wpadają na pomysł jak nowy sprzęt wykorzystać do szantażu Asude…

Zdjęcia:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *