Nadzieja i miłość odcinek 43 i 44: Ozan szantażuje Umut! [Zdjęcia + Streszczenie]

43 (wtorek 31 października): Umut jest zdruzgotana, kiedy dowiaduje się o ciąży Melis. W szoku wybiega z kliniki i wsiada do taksówki. Hakan, zaniepokojony jej nieobecnością w pracy, dzwoni do Umut. Dziewczyna informuje go, że jest bliska rozwodu z Ozanem! Hakan jedzie się z nią spotkać. Asude dowiaduje się o ataku serca Metego. Pędzi do szpitala, aby dowiedzieć się co było przyczyną zawału. Emel odwiedza syna, gdyż nie może złapać z nim kontaktu telefonicznego. Ozan wyjawia matce, że Melis jest z nim w ciąży. Emel dzwoni do Melis i prosi ją by zrezygnowała z aborcji. Hakan wyznaje Umut, ze wiedział o romansie Ozana z Melis. Demet zostaje porwana przez bandytów. Jeden z nich przypadkowo śmiertelnie postrzela kobietę! Hakan wsiada z Umut na prom i zabiera ją do domku na wyspie.

44 (czwartek 2 listopada): Hakan spóźnia się na prom powrotny. Noc spędza zatem na wyspie, ale nie razem z Umut, tylko w hotelu. Ozan nieustannie wydzwania do Umut. Ona jednak odrzuca wszystkie jego połączenia. Bandyci przekazują Zaferowi ciało zamordowanej Demet. Mężczyzna musi utopić zwłoki w Bosforze. Bandyci tymczasem żądają dużej sumy pieniędzy od Duygu za pozbycie się zwłok. Podczas porannych zakupów, Melis odkrywa, że na tej samej wyspie przebywa Umut z Hakanem. Z ukrycia robi im zdjęcia telefonem, a następnie pokazuje je matce Ozana. Umut decyduje się spotkać z Ozanem. Mężczyzna stara się jej wytłumaczyć z tego co zaszło między nim a Melis. W pewnym momencie dostaje wiadomość od Melis ze zdjęciami Umut i Hakana! Wpada w szał, grozi Umut, że wyjawi tajemnicę zabójstwa jej ojca…

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *