Nadzieja i miłość odcinek 43 i 44: Ozan szantażuje Umut! [Zdjęcia + Streszczenie]

43 (wtorek 31 października): Umut jest zdruzgotana, kiedy dowiaduje się o ciąży Melis. W szoku wybiega z kliniki i wsiada do taksówki. Hakan, zaniepokojony jej nieobecnością w pracy, dzwoni do Umut. Dziewczyna informuje go, że jest bliska rozwodu z Ozanem! Hakan jedzie się z nią spotkać. Asude dowiaduje się o ataku serca Metego. Pędzi do szpitala, aby dowiedzieć się co było przyczyną zawału. Emel odwiedza syna, gdyż nie może złapać z nim kontaktu telefonicznego. Ozan wyjawia matce, że Melis jest z nim w ciąży. Emel dzwoni do Melis i prosi ją by zrezygnowała z aborcji. Hakan wyznaje Umut, ze wiedział o romansie Ozana z Melis. Demet zostaje porwana przez bandytów. Jeden z nich przypadkowo śmiertelnie postrzela kobietę! Hakan wsiada z Umut na prom i zabiera ją do domku na wyspie.

44 (czwartek 2 listopada): Hakan spóźnia się na prom powrotny. Noc spędza zatem na wyspie, ale nie razem z Umut, tylko w hotelu. Ozan nieustannie wydzwania do Umut. Ona jednak odrzuca wszystkie jego połączenia. Bandyci przekazują Zaferowi ciało zamordowanej Demet. Mężczyzna musi utopić zwłoki w Bosforze. Bandyci tymczasem żądają dużej sumy pieniędzy od Duygu za pozbycie się zwłok. Podczas porannych zakupów, Melis odkrywa, że na tej samej wyspie przebywa Umut z Hakanem. Z ukrycia robi im zdjęcia telefonem, a następnie pokazuje je matce Ozana. Umut decyduje się spotkać z Ozanem. Mężczyzna stara się jej wytłumaczyć z tego co zaszło między nim a Melis. W pewnym momencie dostaje wiadomość od Melis ze zdjęciami Umut i Hakana! Wpada w szał, grozi Umut, że wyjawi tajemnicę zabójstwa jej ojca…

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *