Nadzieja i miłość odcinek 41 i 42: Melis jest w ciąży z Ozanem! [Zdjęcia + Streszczenie]

41 (piątek 27 października): Umut i Ozan spędzają noc poślubną. Do Hakana nieustannie wydzwania Demet – aktorka, która została zwolniona przez niego za alkoholizm. Hakan konsekwentnie odrzuca wszystkie połączenia od niej. Umut i Ozan nie szczędzą sobie uczuć przy śniadaniu. Kiedy dziewczyna wychodzi, Zafer odwiedza jej męża i żąda od niego pieniędzy w zamian za milczenie. Trwają przygotowania do ślubu Leiny i Matego. Leina przymierza drogą biżuterię. Umut rozmawia z matką. Chce, aby ta zrezygnowała z pracy. Demet, znużona nieskutecznym kontaktem telefonicznym, postanawia złożyć osobistą wizytę w biurze Hakana. Umut z Ozanem wieczorem wybierają się do restauracji. Spotykają ta Melis… Ozan, z zakłopotaniem, przedstawia żonie pracownicę swojego ojca. Hakan rezygnuje ze współpracy z Matem na rzecz usług Asude. Dla Mate’a jest to poważny cios. Kiedy Umut na chwilę odchodzi od stolika, Melis mówi Ozanowi, że muszą jutro koniecznie się spotkać. Ma mu coś ważnego do przekazania. Hakan wręcza Duygu złote kolczyki.

42 (poniedziałek 30 października): Umut domyśla się, że jej męża i Melis musiało coś łączyć lub nadal łączy. Mężczyznę te przypuszczenia wyprowadzają z równowagi i wszystkiemu zaprzecza. Umut sprawdza jego telefon. Odkrywa, że podczas wspólnej kolacji kontaktował się z Melis. Duygu podczas przeglądania porannej prasy natrafia na artykuł, w którym była pracownica Hakana – Demet oświadcza, że jest z nim w ciąży. Przerażona kobieta chwyta za telefon i informuje o tych rewelacjach swojego partnera. Hakan wpada we wściekłość. Ozan przychodzi na spotkanie z Melis. Kobieta informuje go, że jest z nim w ciąży! Ozan jest przerażony, żąda, by Melis dokonała aborcji! Hakan spotyka się z Demet. Z ukrycia dziennikarz robi im zdjęcia. Mate dostaje ataku serca! Trafia do szpitala! Ozan jedzie do kliniki, w której Melis ma mieć przeprowadzoną aborcję. Nie wie jednak, że cały czas jest śledzony przez Umut. W klinice Umut dowiaduje się, że Melis jest w ciąży z Ozanem!

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *