Nadzieja i miłość odcinek 55 i 56: Ruzgiar powoduje wypadek! [Streszczenie + Zdjęcia]

55 (piątek 17 listopada): Umut przystaje na propozycję Hakana. Zgadza się za niego wyjść. Ozan w tym czasie za wszelką cenę próbuje się skontaktować z dziewczyną. Bez skutku. Ragip chcąc udobruchać żonę, kupuje jej drogi naszyjnik. Umut podczas spotkania z Hale, chwali się przyjaciółce o planach ślubu z Hakanem. Hale nie pochwala tego pomysłu. Po wszystkim dzwoni do Ozana i przekazuje mu nowe wieści. Emel jest bardzo zadowolona z prezentu męża. Z powodu słabej oglądalności, serial, w którym występuje Umut, zostaje zdjęty z anteny. Bliźniaczki już po kilku dniach zostają zwolnione z pracy. Umut odwiedza ojca w szpitalu. Jest już pewna co do jego nieczystych intencji. Ozan pojawia się w domu rodziców. Rozbija ramkę ze wspólnym zdjęciem Umut i kłóci się z matką o Melis. Umut informuje rodzinę o swoich planach ślubnych. Zarówno Zelisze i Zaferowi zupełnie się one nie podobają. Emel pokazuje Ragipowi zdjęcie USG ciąży Melis.

56 (poniedziałek 20 listopada): Ruzgiar jako kibic pojawia się na nielegalnych wyścigach ulicznych. Umut przychodzi do szptala, z którego jej ojciec jest właśnie wypisywany. Przekazuje mu kopertę z pieniędzmi i prosi, by nigdy więcej nie pojawił się w jej życiu. Hakan bierze udział w telewizyjnym talk-show, by oczyścić swój wizerunek. Niestety, za sprawą intrygi przygotowanej przez Metego, kompromituje się jeszcze bardziej. Zafer odwiedza Musę w więzieniu. Opowiada mu o planach Umut. Yusuf przychodzi do banku wpłacić gotówkę, którą otrzymał od Umut. Pracownik sprawdza przekazane banknoty i okazuje się, że są fałszywe! Na miejsce przyjeżdża policja i aresztuje Yusufa. Ozan decyduje się spotkać i porozmawiać z Melis. Emel podczas zakupów w butiku Ozen, rozpoznaje u kobiety znajomy wisior… Ruzgiar bierze samochód brata i jedzie nim na wyścigi uliczne. Okazuje się, że na miejsce zbliża się policja i wszyscy w popłochu uciekają. Emel zamawia taksówkę i jedzie za samochodem Ozen pod jej dom. Wkrótce na miejscu pojawia się Ragip z kwiatami. Załamana Emel idzie za mężem i nakrywa go na zdradzie! Zrywa z szyi podarowany naszyjnik i rzuca w nim w męża. Zdruzgotana wybiega z domu wprost pod koła rozpędzonego samochodu Ruzgiara! Chłopak ucieka z miejsca wypadku! Czy Emel przeżyje?!

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *