Nadzieja i miłość odcinek 55 i 56: Ruzgiar powoduje wypadek! [Streszczenie + Zdjęcia]

55 (piątek 17 listopada): Umut przystaje na propozycję Hakana. Zgadza się za niego wyjść. Ozan w tym czasie za wszelką cenę próbuje się skontaktować z dziewczyną. Bez skutku. Ragip chcąc udobruchać żonę, kupuje jej drogi naszyjnik. Umut podczas spotkania z Hale, chwali się przyjaciółce o planach ślubu z Hakanem. Hale nie pochwala tego pomysłu. Po wszystkim dzwoni do Ozana i przekazuje mu nowe wieści. Emel jest bardzo zadowolona z prezentu męża. Z powodu słabej oglądalności, serial, w którym występuje Umut, zostaje zdjęty z anteny. Bliźniaczki już po kilku dniach zostają zwolnione z pracy. Umut odwiedza ojca w szpitalu. Jest już pewna co do jego nieczystych intencji. Ozan pojawia się w domu rodziców. Rozbija ramkę ze wspólnym zdjęciem Umut i kłóci się z matką o Melis. Umut informuje rodzinę o swoich planach ślubnych. Zarówno Zelisze i Zaferowi zupełnie się one nie podobają. Emel pokazuje Ragipowi zdjęcie USG ciąży Melis.

56 (poniedziałek 20 listopada): Ruzgiar jako kibic pojawia się na nielegalnych wyścigach ulicznych. Umut przychodzi do szptala, z którego jej ojciec jest właśnie wypisywany. Przekazuje mu kopertę z pieniędzmi i prosi, by nigdy więcej nie pojawił się w jej życiu. Hakan bierze udział w telewizyjnym talk-show, by oczyścić swój wizerunek. Niestety, za sprawą intrygi przygotowanej przez Metego, kompromituje się jeszcze bardziej. Zafer odwiedza Musę w więzieniu. Opowiada mu o planach Umut. Yusuf przychodzi do banku wpłacić gotówkę, którą otrzymał od Umut. Pracownik sprawdza przekazane banknoty i okazuje się, że są fałszywe! Na miejsce przyjeżdża policja i aresztuje Yusufa. Ozan decyduje się spotkać i porozmawiać z Melis. Emel podczas zakupów w butiku Ozen, rozpoznaje u kobiety znajomy wisior… Ruzgiar bierze samochód brata i jedzie nim na wyścigi uliczne. Okazuje się, że na miejsce zbliża się policja i wszyscy w popłochu uciekają. Emel zamawia taksówkę i jedzie za samochodem Ozen pod jej dom. Wkrótce na miejscu pojawia się Ragip z kwiatami. Załamana Emel idzie za mężem i nakrywa go na zdradzie! Zrywa z szyi podarowany naszyjnik i rzuca w nim w męża. Zdruzgotana wybiega z domu wprost pod koła rozpędzonego samochodu Ruzgiara! Chłopak ucieka z miejsca wypadku! Czy Emel przeżyje?!

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *