Elif odcinek 144 i 145: Arzu walczy o życie! [Streszczenie + Zdjęcia]

144 (środa 29 listopada): Przypadkowy mężczyzna odnajduje nieprzytomną Arzu nad urwiskiem. Widzi także odjeżdżającego Meliha. Szybko wzywa karetkę. W torebce kobiety znajduje wizytówkę Kenana i również go powiadamia. Do domu Emiroglu przyjeżdża Melih, by przekazać Kenanowi płytę, ale go nie zastaje. Od Seydy dowiaduje się, że cała rodzina pojechała do szpitala. Arzu tymczasem jest w bardzo ciężkim stanie, nikt nie może zostać wpuszczony do niej na salę. Melih, który również przybył do szpitala, uświadamia sobie, że nad urwiskiem zgubił swój sygnet. Murat idzie na komisariat złożyć zawiadomienie o zaginięciu Seydy. Dziewczyna w tym czasie uporczywie poszukuje płyty w całej rezydencji. Stan Arzu ulega nagłemu pogorszeniu. Kobieta musi być reanimowana!

145 (czwartek 30 listopada): Reanimacja Arzu kończy się powodzeniem. Melihem zaczynają targać wyrzuty sumienia, kiedy widzi jak cała rodzina Emiroglu bardzo cierpi. Gonca domyśla się, że to Melih jest sprawcą. O swoich podejrzeniach informuje Veysela. Sadik, któremu Melih zlecił zabranie sygnetu z miejsca zdarzenia, informuje go, że pierścień zniknął! Okazuje się, że to Erkut go znalazł. Melek zgadza się podjąć współpracę z właścicielem restauracji. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że to wszystko zasługa Meliha. Tugce wraz z Seydą przyjeżdża do szpitala. Jest przerażona widząc nieprzytomną matkę. Płacze. Melih jest zasmucony, żałuje tego, co zrobił. Arzu tymczasem odzyskuje przytomność. Niczego jednak nie pamięta i nikogo nie poznaje!

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

8 thoughts on “Elif odcinek 144 i 145: Arzu walczy o życie! [Streszczenie + Zdjęcia]

    1. Sygnet znajdzie sie w domu rodziny emigrolu arzu bedzie w posiadaniu sygnetu melih’a… A konkretnie to mala Tugce w trakcie zabaw bizuteria mamusi znajdzie sygnet nalezacy do Melih’@ sadik zauwazy go na palcu tugce i powiadomi Melih’a gdzie jest jego zaginiony sygnet.

    2. Ten sygnet w pozniejszych odcinkach dla mamuni Kenan’a bedzie koszmarem, bo powroci przeszlosc i wspomnienia. W trakcie llklotni z Melih’iem dostrzeze stara Aliye sygnet i zacznie sobie kojarzyc fakty a melih tylko potwierdzi kim jest.. Ale to juz w koncowych odcinkach

  1. Pisuję tu w imieniu matuli,bo się wciągnęła w to……..no nie bede oceniał,bo każdy lubi co innego.Wiadomo coś czy jaśniepan prezes tvp kupi kolejne serie?

    1. Raczej nie bo na chwile obecna Elif juz ma 4 sezony (4 sezon emitowany i krecony w Turcji), trzeba by poczekac tak do stycznia bo wtedy juz pewnie bedzie cos wiadomo.. Ale co to za frajda kupowac serial ktory jest podzielony na sezony kraj kupuje 1 sezon i co dalej? Absurd bo co kraj ktory kupil serie elif to emituja po kolei od 1 sezonu az do ostatniego… Tylko takie absurdy i dziwactwo to w Polsce..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *