Zakazany owoc odc. 132 i 133: Sahika oferuje Yigitowi współpracę! Łączą siły przeciwko Ender! [Streszczenie + Zdjęcia]

Odcinek 132: Lila i Emir mówią Alihanowi, że są razem. Ender uważa, że Yigit nie wykonuje należycie swoich obowiązków. Rozkazuje Kayi, by natychmiast go zwolnił. Sahika martwi się o brata, ponieważ myśli, że chce on wrócić do Ender. Każe mu trzymać się jak najdalej od niej. Wieczorem Yildiz wraz z Alihanem i Zeynep udaje się na przyjęcie, na którym znajduje się jej mąż. Halit nie jest zadowolony z powodu jej obecności. „Gdybym chciał, żebyś tu była, sam bym cię zabrał” – oświadcza, po czym wyprowadza żonę na zewnątrz, by odciągnąć ją od tłumów. W pewnym momencie do Yildiz podchodzi Ender.

„Co się stało? Dlaczego jesteś tu sama?” – pyta siostra Canera. „Nie przepuścisz żadnej okazji, prawda?” – odpowiada Yildiz. – „Możesz mówić ludziom, co chcesz, ale nie rozwiedziemy się”. „Uwierz mi, to nie jest moim celem. Przykro mi z powodu twojej nogi. To stara sztuczka, ale jak widać, działa. Wiedz jednak, że nie zatrzymasz Halita w ten sposób. To twoja ostatnia impreza”. „Ender, jak możesz nie widzieć, że wszystko dzieje się odwrotnie niż myślisz?”. „Myślę, że tym razem tak nie będzie”.

Następna scena rozgrywa się w samochodzie Alihana. Małżonkowie wracają do domu po imprezie. „Dlaczego się zdenerwowałeś?” – pyta Zeynep. – „Jesteś zły na mnie?”. „Oczywiście, że jestem zły! Dlaczego mnie okłamałaś?”. „Co? Jakie kłamstwo?”. „Powiedziałaś, że Halit będzie na przyjęciu, a Yildiz przyjedzie z nami. Tylko że Halit nic o tym nie wiedział. Zapytał, dlaczego nie powiadomiłem go, zanim przywiozłem Yildiz. Nie wiedziałem, co powiedzieć. Jak mogłaś mnie okłamać?”.

„Nie okłamałem cię” – zarzeka się dziewczyna. „W takim razie Yildiz okłamała, tak? Jeśli ułożyłyście jakiś plan, dlaczego mnie w nim uwzględniłyście?”. „Nie robiłyśmy żadnych planów”. „W takim razie Yildiz okłamała wszystkich”. „Yildiz nie zrobiłaby tego. Powiedziałaby mi”. „Yildiz niewiele ci mówi”. „Co to znaczy, Alihanie?”. „To znaczy, że nie jest taka niewinna, jak myślisz”. Po powrocie do domu Zeynep dzwoni do siostry. Oskarża ją o kłamstwo i to, że ją wykorzystała. Yildiz rozłącza się szybko, gdyż nie może rozmawiać przy mężu. Nazajutrz Yigit za namową Kayi zapisuje się na studia.

Odcinek 133: Zeynep wciąż jest zła na siostrę, bo okłamała ją, że została zaproszona na przyjęcie. Yildiz spotyka się z nią i próbuje wyjaśnić, dlaczego to zrobiła. Sahika ponownie odwiedza brata w firmie. Zostawia Yigitowi wiadomość z adresem i tekstem: „O 15-stej przyjdź w to miejsce. Nie pożałujesz”. Przy okazji ostrzega Ender: „Nie gram słowami jak ty. Jeśli planujesz związać się z moim bratem, natychmiast porzuć te plany”. Alihan i Zeynep godzą się po wczorajszej kłótni.

Sevda, nowa sekretarka Halita, wręcza mu krawat w prezencie. Yildiz jest pewna, że nowa pracownica chce zająć jej miejsce. Mówi o tym mężowi, co doprowadza do kolejnej kłótni między nimi. Zerrin zabiera Zeynep broszkę – rodzinną pamiątkę, którą kiedyś jej dała – tłumacząc, że chce zachować ją na ślub Lili. Tymczasem Yigit przychodzi na miejsce spotkania, zaintrygowany tym, kto zostawił mu wiadomość. „Cieszę się, że przyszedłeś na czas” – mówi do niego Sahika. „Widziałem cię w firmie” – oznajmia chłopak, przyglądając się uważnie kobiecie. „Wiem. Jestem Sahika, usiądź”.

Yigit siada obok siostry Kayi i pyta: „O czym chciałaś ze mną rozmawiać?”. „Po prostu chcę cię poznać”. „Co takiego cię interesuje?”. „Nie bój się, ty i ja jesteśmy po tej samej stronie. Jeśli będziesz ze mną szczery, mogę ci pomóc. Wiem, że nie jesteś zwykłym pracownikiem. Istnieje powód, dla którego zatrudniłeś się w tej firmie, prawda? Wiem, że masz problem z Ender”. „Chcę coś odkryć” – wyznaje Yigit po namyśle. „Coś czy kogoś?”. „Chcę znaleźć moją prawdziwą mamę”. „Myślisz, że Ender jest twoją mamą?”. „Tak”. „Możemy zrobić razem wielkie rzeczy, Yigicie. Jeśli będziesz mi lojalny, wkrótce wszystko będzie nasze. Wszystko!”.

Ender i Caner spotykają się z Sevdą. Okazuje się, że mama Erima zapłaciła nowej sekretarce, by zniszczyła związek Halita i Yildiz. Następna scena rozgrywa się w firmie. Yigit zabiera z torebki Ender szczotkę do włosów, by użyć jej do wykonania testu DNA. Kobieta prawie go przyłapuje, ale z pomocą chłopakowi przychodzi Kaya i ratuje go przed wykryciem. To nie pierwszy raz, kiedy mu pomógł. Sfinansował także jego stypendium, o czym Yigit nic nie wie. Lila i Emir odkrywają, że Zehra ma chłopaka. Nie wiedzą jednak, że jest nim Caner.