Zakazany owoc odcinek 321: Yildiz pomaga wybrać pierścionek dla Ender! Zehra zaczyna pracę na siłowni!

Odcinek 321 – streszczenie: Hasan przyjeżdża na obiad do domu syna. Chowa telefon do wewnętrznej kieszeni marynarki, przez co zabranie go przez Yildiz wydaje się praktycznie niemożliwe. Dziewczyna nie byłaby jednak sobą, gdyby nie znalazła rozwiązania tego problemu. Każe Aysel włączyć ogrzewanie w całym domu. „Ale już jest gorąco” – zauważa zdziwiona pokojówka. „Wiem, ale to nie ma znaczenia. Po prostu mnie posłuchaj”. Yildiz w końcu zdobywa telefon teścia i oddaje go Canerowi, by zainstalował na nim aplikację do zdalnego przeglądania połączeń, wiadomości oraz plików. Wkrótce Hasan chce skorzystać ze swojego telefonu. Yildiz przynosi mu telefon Canera, gdyż obaj korzystają z tego samego modelu…

Hasan domyśla się, że Ender i Yildiz spiskują przeciwko niemu razem z Kayą. „Jeśli Kaya nie jest tak naiwny, jak myśleliśmy” – mówi do Sedaia, gdy są już w domu – „mógł nabrać wątpliwości odnośnie dokumentów, które mu przekazaliśmy. Ostrzegł Ender, a ona zaangażowała do współpracy Yildiz”. „Ale jest twoją synową” – zauważa asystent. „To nie ma znaczenia”. „Co więc zrobimy?”. „Podejmiemy działania, ale tak, żeby tego nie zauważyli. Weź mój telefon i wyrzuć go do morza. Mogą mnie podsłuchiwać”.

Nazajutrz Ender odwiedza Yildiz. Rozmawiają na tarasie. „Zainstalowaliśmy aplikację na telefonie komórkowym” – mówi siostra Canera. – „Teraz musimy śledzić księgowego”. „W porządku. Opowiedz mi trochę o Kayi”. „Co mam ci powiedzieć?” – Ender podnosi się i kieruje wzrok na morze. „Co się stało? Dlaczego od razu posmutniałaś?”. „Kaya nie wie, czego chce. Odnoszę wrażenie, że nie traktuje mnie poważnie”. „To człowiek, który już dwukrotnie chciał być z tobą na poważnie. Widocznie teraz ucieka od tego”. „Gdyby tego nie chciał, nie szukałby pojednania. Nie zmusiłam go do tego”.

„Jego siostra zmarła, jest przygnębiony. Może szukał przyjaźni, pocieszenia” – sugeruje Yildiz. – „Może nie chciał być sam”. „I zobaczył we mnie pocieszenie? Myślisz, że jestem kobietą, która może być tylko pocieszeniem? Nie jestem taka”. „Czy nie jesteś w nim zakochana? Dlaczego szukasz powodów, żeby nie być z nim?”. „Tak, kocham go, ale nie mamy tych samych intencji. Jak mam postępować dalej?”. „Nie złość się od razu. Zadzwonię do niego i porozmawiam z nim”.

„Nie rób tego” – zabrania Ender. – „Co chcesz mu powiedzieć?”. „Nie powiem nic złego, tylko go sprawdzę. Dam ci znać o wszystkim”. Zehra zaczyna pracę na siłowni. Znajduje dla Canera nowe podopieczne, które na pewno nie są w jego typie. Tymczasem Cagatay zatrudnia Feyzę w swojej firmie. Kobieta przychodzi do jego gabinetu, by mu podziękować. Po raz kolejny opowiada o swoim synu i pokazuje mu jego zdjęcie. Caner dzwoni do siostry. „Posłuchaj, Hasan Ali może się zemścić. Bądź ostrożna” – ostrzega.

„Skąd wzięły się twoje obawy?” – docieka Ender. „Haker do mnie zadzwonił. Nie może dostać się do żadnych danych. Powiedział, że telefon nie jest połączony z siecią”. „To niedobrze, Canerze. Ale nieważne, nawet jeśli coś podejrzewa, nie może nam niczego udowodnić”. Kaya przyjeżdża do domu Cagataya. Wyznaje Yildiz, że szuka pierścionka dla Ender. „Masz zamiar się oświadczyć?” – pyta zaskoczona dziewczyna. „Zgadza się”. „Moje gratulacje. Jestem taka podekscytowana. Dlaczego od razu mi nie powiedziałeś?”. „Nie pozwoliłaś mi dojść do słowa, ciągle mówiłaś. Po tym, jak znowu zobaczyłem Ender, zrozumiałem, że nie mogę kochać innej osoby”.

„Nie ma potrzeby, żebym dłużej czekał” – mówi dalej mężczyzna. – „Mam nadzieję, że ona także tego chce”. „Oczywiście, że chce. Będzie skakała ze szczęścia. Jest teraz zdenerwowana, ale nie pokazuje tego. Tak się cieszę”. „Jadę po pierścionek. Pojedziesz ze mną?”. „Chodźmy natychmiast. Wiesz, że kocham biżuterię. Co zrobimy? Powiem jej, żeby nie robiła sobie nadziei, żeby zapomniała o tobie, a wtedy ty dasz jej pierścionek”.

Hasan Ali zabiera Feride na wycieczkę jachtem po Bosforze. Ender dowiaduje się, że księgowy firmy ma romans. Postanawia wykorzystać tę wiedzę, by zmusić mężczyznę do przekazania jej prawdziwych sprawozdań finansowych. Opisywany odcinek można obejrzeć w oryginalnej wersji językowej w serwisie YouTube. W polu wyszukiwania należy wpisać: „Yasak Elma 110. Bölüm”. Początek 0:29:27, koniec 1:08:32. Odcinki z polskim lektorem dostępne na stronie vod.tvp.pl (po emisji w TV).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *