Zakazany owoc odc. 192: Powrót Zerrin! Kobieta dowiaduje się o ślubie i rozwodzie Lili! Yildiz prosi Nadira o pomoc! [Streszczenie + Zdjęcia]

Odcinek 192: Leyla i Sahika spacerują razem. „Słuchaj, chcemy pokazać Halitowi, że jesteś niewinna i naiwna” – mówi siostra Kayi. – „Nie możesz uciekać od intryg. Jeśli będą cię oczerniać, wtedy będziesz ofiarą, a Halit pomyśli, że musi cię chronić. Będziesz inna od wszystkich kobiet, które pojawiły się w jego życiu”. „Ty nie chcesz być tą kobietą?” – pyta zdziwiona Leyla. „Nie, nie chcę. Wszystkie kobiety wokół niego zawsze miały ten sam cel. Wyjść za niego za mąż. Byłam jedną z nich. Powiesz Halitowi, że ty nie zamierzasz wychodzić za mąż”.

„Nie zamierzam?” – dopytuje Leyla, nie rozumiejąc. „Oczywiście, że nie. Halit zakochał się w Yildiz, ponieważ była naiwna i dziecinna. We mnie zobaczył kogoś lepszego od innych. Jednak ostatecznie wszystkie chciałyśmy być jego żonami. Ty od początku będziesz mu mówić, że tego nie chcesz. Powiesz, że zapłaciłaś wielką cenę, aby być wolna i że nie zamierzasz z tego rezygnować. Jeśli będziesz mnie słuchała, Halit zostawi Yildiz, a ty zostaniesz nową królową jego domu”.

Akcja przenosi się do rezydencji. Aysel wchodzi do pokoju Lili i prosi ją, by zeszła na dół. Tam na dziewczynę czeka niespodzianka – ze Stanów wróciła jej mama. Od teraz będzie mieszkać razem z nimi, co wcale nie podoba się Yildiz. Halit podjął taką decyzję, gdyż sam nie radzi sobie z wychowaniem córki. Zerrin nie wie jeszcze, że w czasie jej nieobecności Lila zdążyła wyjść za mąż i rozwieść się. Akcja przenosi się do firmy. Ender wchodzi do gabinetu Nadira, ale nie zastaje go tutaj. Mężczyzna zostawił jednak swój telefon, który właśnie zaczął dzwonić.

Ender bierze urządzenie do ręki i patrzy na ekran. Dzwoniący kontakt opisany jest jedną literą – Z. Zaintrygowana siostra Canera postanawia odebrać. Po drugiej stronie słyszy kobiecy głos. Dostrzega zbliżającego się Nadira i szybko odkłada komórkę, jednak nie w to samo miejsce, z którego ją podniosła. Gdy mężczyzna wchodzi do gabinetu, Ender informuje go, że Yildiz chce się z nim spotkać. Akcja wraca do rezydencji. Lila z pomocą Yildiz i Zehry mówi mamie, że wyszła za mąż, rozwiodła się, a następnie ponownie związała z tym samym chłopakiem. Zszokowana Zerrin traci przytomność. Gdy dochodzi do siebie, mówi córce, że koniecznie chce poznać jej wybranka i jego rodzinę.

W następnej scenie Lila i Zerrin są w restauracji. Dziewczyna zabrała tutaj swoją mamę, by przedstawić ją Yigitowi. Oprócz chłopaka, w lokalu pojawia się także Ender. Zerrin początkowo myśli, że to przypadkowe spotkanie, ale kiedy Ender przedstawia się jako mama Yigita, jej szok i dezorientacja sięgają zenitu. Tymczasem Yildiz przyjeżdża do domu Nadira. Prosi go o pomoc w usunięciu Leyli z firmy. „Halit przepędzi Leylę tylko wtedy, gdy pomyśli, że pracuje dla ciebie” – stwierdza dziewczyna. – „Chcę, żeby w to uwierzył”.

„Sprytny plan” – ocenia Nadir, popijając drinka. – „Ale jak zamierzasz to zrobić?”. „Czyli zgadzasz się?”. „Przyszłaś tutaj i nie mogę ci teraz odmówić”. „Powiem ci. Halit musi zobaczyć cię z Leylą, ale nie w firmie. Jeśli zobaczy, że przyszła do twojego domu późno w nocy, nie będzie w stanie mu tego wytłumaczyć. Od razu ją wypędzi”. „Leyla tu przyjdzie?” – dziwi się mężczyzna. „Tak. I zrobię, co w mojej mocy, żeby Halit to zobaczył. Leyla nie będzie w stanie powiedzieć mu prawdy, będzie go okłamywała. Kiedy on to zrozumie, nie będzie miał dla niej litości”. Czy plan Yildiz powiedzie się?