Zakazany owoc odcinek 443 i 444: Ender postanawia zajść w ciążę! Kumru kontynuuje swoją grę w przeciętną dziewczynę!

Odcinek 443 – streszczenie: Ender przybywa wraz z Doganem do restauracji. Spotyka ją wielkie zaskoczenie, gdy w lokalu obok Zeynep nie widzi Bulenta, a Engina. Pełen złości Dogan kieruje na żonę surowe spojrzenie. Intryga kobiety przyniosła odwrotny skutek: zamiast pokazać mężowi, że związek Zeynep i brata Handan jest fałszywy, jeszcze bardziej utwierdziła go w jego prawdziwości. Nazajutrz Ender udaje się na wizytę ginekologiczną. Prosi lekarkę o pomoc w szybkim zajściu w ciążę!

Po powrocie do domu Ender zwierza się bratu ze swoich planów macierzyńskich. „Siostro, oszalałaś? Jakie dziecko?” – pyta zszokowany Caner. „Kochany, mój umysł jest na właściwym miejscu. Dogan wciąż myśli o Yildiz. Muszę mieć dziecko, żeby go do siebie przywiązać”. „Boże! O czym my mówimy?”. „Canerze, z trudem wyszłam za Dogana. Nie mogę teraz siedzieć bezczynnie, tym bardziej, że Yildiz jest zawodowym kłamcą. To jasne, że sytuacja z Enginem i Zeynep została przez nią ustawiona”.

„Yildiz jest kłamcą, to prawda, ale czy decyzja o posiadaniu dziecka w tym wieku jest odpowiednia?” – pyta Caner. „Co jest nie tak z moim wiekiem? Jestem młodą, całkowicie zdrową kobietą. Oczywiście poddam się odpowiedniej terapii”. „Siostro, przypominam ci, że do ciąży potrzebna jest także druga osoba”. „O wszystkim porozmawiałam już z lekarką”. Kumru schodzi na dół i oznajmia, że wybiera się na spacer. Ender i Caner są coraz bardziej zaniepokojeni z powodu jej nagłej metamorfozy. Kobieta postanawia skontaktować się w tej sprawie ze swoim znajomym lekarzem.

Kumru spotyka się w parku z Selimem. Okłamuje go, że dostała pracę w pobliskiej restauracji jako kelnerka. Doktor oznajmia, że odwiedzi ją dziś wieczorem w pracy. Po powrocie do domu dziewczyna prosi Canera o pomoc w pilnym znalezieniu pracy na stanowisku kelnerki. Brat Ender zgadza się, ale pod warunkiem, że będzie mu towarzyszyć podczas spotkania z jego kolegą. W rzeczywistości ów kolega jest poleconym przez Ender lekarzem, który profesjonalnym okiem oceni stan psychiczny Kumru i zaproponuje leczenie.

Yildiz mówi Doganowi, że Ender wynajęła człowieka i zaplanowała jego spotkanie z Zeynep. Siostra Canera oczywiście zaprzecza, by coś takiego miało miejsce. Mężczyzna sam już nie wie, komu i w co ma wierzyć. W następnej scenie Ender spotyka się z Handan. „Słucham, w czym tkwi problem?” – pyta siostra Engina. „W Yildiz, oczywiście”. „Rozumiem. Nie poradziłaś sobie z nią sama, więc przyszłaś do mnie”. „Niestety przez twojego brata mam związane ręce”. „Ender, kochana, powiedz mi, dlaczego miałabym ci pomóc? Czy nie ty odesłałaś mnie z domu Dogana?”.

„Dogan sam to postanowił” – odpowiada Ender. – „Mówisz tak, jakbym się tobą przejmowała…”. „Przeproś mnie” – domaga się Handan. „Dobrze, przepraszam”. „Widzę więc, ze to poważna sprawa. Powiedz mi, o co chodzi”. „Znajdź pretekst i jak najszybciej zamieszkaj z bratem. Najlepiej jeszcze dziś. Musimy pokazać Doganowi, że Engin i Yildiz są razem”. „Czy oni są razem? Najpierw Zeynep, teraz Yildiz, pogubiłam się już”. „Dogan musi zobaczyć, że Yildiz wykorzystuje Zeynep. Będąc w tym domu, będziesz mogła tego dopilnować. Wiem, że sobie z tym poradzisz”.

„Powiedzmy, że się zgodzę” – mówi Handan. – „Jaką korzyść odniosę z tej pracy?”. „Przede wszystkim uratujesz swojego brata przed siostrami Yilmaz”. „Żeby to zrobić, nie muszę z tobą współpracować”. „Dobrze. Pod twoją bramę podjedzie nowy samochód”. „Nowy samochód?” – W oczach Handan pojawia się błysk zachwytu i pożądania. „Oczywiście, jeśli nie chcesz, nie będę nalegać…”. „Jaki samochód?”. „Van dla VIP-ów”. „Zgadzam się.” – Mama Kumru podaje rozmówczyni rękę na znak zawartej umowy. Handan pod pretekstem poważnej awarii we własnym domu przeprowadza się do brata. Emir i Caner rozmawiają z właścicielem restauracji. Proszą, by zatrudnił Kumru na jeden wieczór i od razu ją zwolnił.

Odcinek 444 – streszczenie: Do willi przychodzi specjalista, który ma pomóc Kumru dojść do siebie. Handan zaprasza Yildiz na plotki do domu swojego brata, gdzie obecnie mieszka. W tym czasie Ender wysyła przed dom Engina dziennikarza, by zrobił Yildiz zdjęcia i napisał o jej romansie z Enginem. Yildiz jednak nie daje się nabrać na tę sztuczkę. Na miejsce spotkania przywozi swoją siostrę, a następnie dzwoni do mamy Kumru. „Posłuchaj mnie, Handan!” – mówi podniesionym głosem do słuchawki. – „Myślisz, że jestem głupcem? Połączyłaś siły z Ender, by działać razem z nią za moimi plecami, ale to na mnie za mało”.

„Nawet jeśli zjednoczycie się z całym światem, nie dacie rady mnie pokonać” – kontynuuje Yildiz. – „Weź szklankę wody i wylej sobie na głowę, dobrze?” – Kończy połączenie, nie czekając na jakąkolwiek odpowiedź. Udaje się do firmy i mówi Doganowi o kolejnej pułapce, jaką zastawiła na nią jego żona. Ender w rozmowie z mężem zaprzecza wszystkiemu i sugeruje, że to sprawka Handan.

Okazuje się, że specjalista, który przyszedł do Kumru, by jej pomóc, jest kolegą Selima. Opowiada mu o przypadku, z jakim miał dzisiaj do czynienia. „Wyobraź sobie dziewczynę, która mieszka w rezydencji i ma bogatego ojca” – mówi. – „Znudziła się bogatym życiem, więc postanowiła zachowywać się jak biedna dziewczyna”. „Faktycznie jest chora” – stwierdza Selim. „Nie, nie jest chora. Wierzy, że w ten sposób odnajdzie swoja prawdziwą miłość. Bardzo mi szkoda takich osób”. „Cóż, każdy ma swoje problemy. Dzięki Bogu, tacy ludzie trzymają się ode mnie z daleka i oby nadal się trzymali”.

Selim jeszcze nie wie, że taka osoba pojawiła się już w jego życiu. To dokładnie ta sama osoba, o której opowiedział mu znajomy doktor. Asuman prosi Emira i Sedaia, by pomogli jej połączyć Engina i Zeynep. Ender każe bratu wynająć na tydzień samochód dla Handan. Wieczorem Selim odwiedza restaurację, w której rzekomo pracuje Kumru. Dziewczyna przyjmuje od niego zamówienie, a po chwili zostaje zwolniona przez szefa. To było zaplanowane, ponieważ chce sprawić wrażenie jeszcze bardziej potrzebującej pomocy w oczach przystojnego doktora.

Yildiz nie przestaje urządzać imprez na tarasie, by zakłócić spokój sąsiadom. Kamera przenosi się do salonu w willi Yildirimów, gdzie Ender rozmawia ze swoim mężem. „Ich imprezy nie mają końca” – mówi kobieta. – „Możesz wykorzystać to, aby dostać opiekę nad córką. Jesteś zbyt miękki w tej sprawie, a kobiety to wykorzystują”. „Nie chcę skrzywdzić córki z powodu własnych ambicji” – odpowiada Dogan. – „Ale jeżeli Yildizsu nie będzie otrzymywała wystarczającej uwagi w swoim domu, rozliczę się z jej matką. Będę w gabinecie”.

Dogan udaje się na górę. Do salonu wchodzi Caner. „Zobacz, co Yildiz opublikowała w mediach społecznościowych” – mówi kobieta do brata. – „Ja niestety nie mogę, bo mnie zablokowała”. Caner sięga po telefon i oznajmia: „Nic nowego, wszystko jak zwykle adresowane do ciebie. Na przykład pod jednym z postów napisała: Niektórzy doskonale udają, że cieszą się z życia, którego w istocie nie posiadają. Trzymajcie się od nich z daleka. To jak nic skierowane do ciebie”.

„Co ja mam z tym wspólnego?” – nie rozumie Ender. „Ty nic, ale Yildiz tak o tobie myśli”. „Boże, Boże. Co jeszcze napisała?”. „Zobacz, opublikowała kolejne zdjęcie.” – Odwraca ekran telefonu w kierunku siostry. Na fotografii Yildiz stoi w mroku i patrzy przed siebie. – „Znowu pod spodem napisała o tobie. Obłudny przyjaciel działa jak mydło; oczyszcza twarz i ręce, ale w końcu stanie się przeszkodą, o którą się potkniesz„.

Ender zanosi się chichotem, pod którym chce ukryć swoją irytację, i każe bratu sprawdzić, kto polubił zdjęcie. „Między innymi słynna trenerka personalna Esra” – oznajmia Caner. – „Wstawiła nawet post z Yildiz. Napisała: Dzisiaj rozpoczęłam nowy program z najsłodszą Yildiz Yilmaz. Teraz każdego ranka będę z nią biegać brzegiem morza. Czekajcie na zdjęcia z Beykoz”. „Wszyscy ją porzucili i postanowiła się wziąć za siebie”. „Siostro, mówimy o Yildiz. Wierzysz, że będzie wstawać wcześnie rano i biegać? Daję jej maksymalnie trzy dni”.

„Canerze, mam!” – zakrzykuje Ender. „Siostro, na litość boską, co znowu wymyśliłaś?”. „Jutro wstaniesz wcześnie rano i będziesz śledził Yildiz. Gdzie i z kim biega. Dowiesz się wszystkiego i dasz mi znać”. Czy Kumru znajdzie miłość, udając biedną, walczącą z przeciwnościami losu dziewczynę? Czy Selim odkryje prawdę o niej?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *