Zakazany owoc odcinek 475: Julia zawiera sojusz z Ender! Yildiz widzi Dogana w objęciach Julii!

Odcinek 475 – streszczenie: Didżej Ata wraz z córką przychodzi do domu Yildiz. W tym samym momencie w willi pojawia się Dogan. Prosi byłą żonę o rozmowę na osobności. „Yildiz, kim jest ten człowiek?” – pyta. „Mówiłam ci, to Ata”. „Skąd wziął się ten Ata?”. „Wyskoczył z jajka niespodzianki, podobnie jak Julia… Nasze dzieci zaprzyjaźniły się, w ten sposób ja także się z nim poznałam”. „Z jakiej rodziny pochodzi?”. „Jest ojcem Melis, dobrym i sympatycznym człowiekiem. Ta informacja powinna ci wystarczyć”. „I od razu zdecydowałaś się wpuścić go do domu? Moje gratulacje!”.

„Ciszej” – upomina mężczyznę Yildiz. – „Zaprosiłam go, by dzieci mogły się pobawić”. „Niech zostawi swoje dziecko i idzie stąd. Czy nie powinien być teraz w pracy?”. „Nie musi pracować, ponieważ jest bardzo bogaty” – okłamuje Yildiz, nie chcąc powiedzieć, że jej znajomy pracuje jako didżej. – „Mają szyb naftowy lub złoże gazu w pobliżu domu…”. „Tak przy okazji, pani Yildiz. Czy nie jesteś moją asystentką? Nie powinnaś być w pracy przede mną?”. „Zajęłam już się tym. Kiedy pojedziesz do pracy, poznasz swoją nową sekretarkę. Ja też będę czasami przychodzić”.

„Ata ma opuścić ten dom” – mówi kategorycznie Dogan. „Przykro mi, poprosiłam go już, żeby został na noc…”. „Yildiz, nie działaj mi na nerwy! Ten Ata nie może nam się zwalić na głowę”. „Szkoda, że Julia już to zrobiła”. Gdy Dogan przyjeżdża do firmy, spotyka biednego chłopca sprzedającego chusteczki. Zaprasza go na śniadanie. Wkrótce mężczyzna poznaje swoją nową asystentkę. Nietrudno się domyślić, czym kierowała się Yildiz, szukając osoby na to stanowisko.

Ender namawia Zeynep na inwestycję w jej markę biżuterii, ale dziewczyna odmawia. Yildiz przychodzi do szpitala. W hallu słyszy rozmowę asystentki Selima i recepcjonistki. „Pani Julia dzwoniła” – mówi asystentka. – „Chce, żeby pan Selim pilnie do niej zadzwonił. Czy możesz powiedzieć mu, by skontaktował się z nią, jak tylko przyjedzie? Ja idę na obiad”. „Jaka Julia?” – pyta siebie zaintrygowana Yildiz. – „Czy ona jest też kochanką Selima? Ta kobieta pojawia się wszędzie, skaranie boskie!”.

Emir spotyka się z Tugce. Odbiera SMS od Sedaia z prośbą, by dowiedział się, czy w życiu Julii jest jakiś Selim. Tugce chce koniecznie zobaczyć tę wiadomość, przekonując Emira, że nie może być między nimi żadnych tajemnic. Następnie okłamuje go, że w życiu Julii nie istnieje nikt o imieniu Selim, co mężczyzna przekazuje Sedaiowi. Dogan oferuje pomoc rodzinie Memo – chłopca, którego dzisiaj poznał.

Tugce przekazuje Julii, że Yildiz próbowała się dowiedzieć, czy w jej życiu jest ktoś o imieniu Selim. Była kochanka Dogana przyjmuje to ze spokojem. Jednocześnie ma jedną prośbę do swojej asystentki. W następnej scenie Tugce spotyka się z Emirem. Mówi mu, że Julia zaczęła się z kimś spotykać. Nie wie, kto to, ale podaje nazwę hotelu, w którym mają się spotkać dziś wieczorem. Emir natychmiast donosi o tym Sedaiowi, a on przekazuje tę informację Yildiz.

Dogan przyjeżdża do hotelu, gdzie miał spotkać się z Ender. W hotelowej restauracji zastaje jednak Julię. Następuje retrospekcja. Okazuje się, że Ender i Julia zawarły umowę. W zamian za inwestycję w projekt jubilerski, Ender zgodziła się pomóc Julii w zemście na Yildiz i rozdzieleniu na zawsze jej i Dogana. Akcja wraca do teraźniejszości. „Bardzo się za tobą stęskniłam” – mówi siostra Selima, wstaje od stolika i przytula zaskoczonego jej obecnością Dogana. W tym samym momencie do restauracji wchodzi Yildiz!

Yildiz czuje się zdradzona i oszukana. Dogan próbuje wyjaśnić jej tę sytuację, ale była żona nie chce go słuchać. Natychmiast odchodzi. W samochodzie opowiada Sedaiowi, co się stało. On wykazuje pewną podejrzliwość. Dziwi go, że informację o spotkaniu w hotelu otrzymali od Tugce. Uważa, że dziewczyna mogła celowo oszukać Emira na polecenie Julii. Kumru pyta Selima, czy między nim a Zeynep doszło do czegoś. Doktor zaprzecza. Dogan każe swojemu asystentowi zebrać wszelkie informacje o znajomym Yildiz o imieniu Ata. Yildiz każe Emirowi, by był ostrożny z Tugce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *