Zakazany owoc: Sahika niszczy reputację Merta! Oskarża go o próbę gwałtu!

Odcinek 261 – streszczenie: Po dowiedzeniu się, że za wiadomościami stał Sitki, Ender i Sahika są przekonane, że nikt już nie będzie próbował im grozić. Yildiz sugeruje, że mogłyby spłacić jego długi, ale kobiety stanowczo sprzeciwiają się temu pomysłowi. Hasan dzwoni do syna. Pyta go, czy otworzył pudełko, które wręczył mu kilka dni temu. Cagatay potwierdza. W środku znajdowały się jego zdjęcia z młodości, dzienniczek ucznia oraz dawno temu napisany list. Ojciec zaprasza go na kolację. Asuman informuje córkę, że wraz z Zehrą otwierają bar awokado. Yildiz nie wierzy w powodzenie tego projektu.

Sahika wzywa Haluka do swojego gabinetu. „Chcę, żebyś się czymś dla mnie zajął” – oznajmia. – „Mert i ja zupełnie się ze sobą nie dogadujemy. Podążamy różnymi drogami. Nie lubię takich ludzi wokół siebie i dlatego chcę, żebyś rozpowszechnił plotki”. „Jakie plotki?” – pyta mężczyzna. „Zacznij od sekretarek i asystentów. Powiedz im, że ja i Mert byliśmy kiedyś w sobie zakochani. Powiedz, że zdradził ze mną swoją żonę. Powiedz, że nadal chce być ze mną i że nie może o mnie zapomnieć. Niech to wygląda tak, jakby miał obsesję na moim punkcie”.

Yildiz wybiera się na siłownię. Nawiązuje tutaj nową znajomość z dziewczyną o imieniu Burcu. Razem udają się na kawę. Szybko znajdują wspólny język. Haluk skutecznie rozpowszechnia kłamstwa na temat Merta. Pracownicy w firmie mówią tylko o nim. Hasan i jego syn po raz pierwszy w życiu jedzą razem kolację. Powoli naprawiają swoją relację. Cagatay odrzuca nawet połączenie od swojej mamy, by nie zakłócać ich spotkania.

Ender dowiaduje się o krążących w firmie plotkach i od razu wyczuwa podstęp ze strony Sahiki. Przyjaciółka donosi Feride, że jej syn spotkał się z ojcem w restauracji. Kobieta jest wściekła. Nie rozumie, jak jej byłemu mężowi udało się oszukać Cagataya. Asuman ostrzega córkę przed jej nową znajomą, ponieważ w przeszłości wszyscy przyjaciele ją zdradzili. Yildiz wymienia kilka wiadomości z Cenkiem. Dowiaduje się, że jest on kolegą Cagataya.

Akcja przeskakuje do następnego dnia. Bar awokado Asuman i Zehry zostaje uroczyście otwarty. Hasan na zaproszenie Feride przyjeżdża do jej domu. Jak nietrudno się domyślić, kobieta chce, by mężczyzna trzymał się z dala od ich syna. Akcja przenosi się do firmy. Sahika pozoruje próbę gwałtu ze strony Merta. Wybucha wielki skandal. Gdy przybywa Hasan, zapłakana kobieta mówi mu o wszystkim. Ender nie daje się nabrać na aktorstwo Sahiki.

Odcinek 262 – streszczenie: Mert próbuje wytłumaczyć Hasanowi, że nie zaatakował Sahiki i że to wszystko było jej grą, jednak nie ma nikogo, kto mógłby potwierdzić jego wersję. Hasan zabrania Mertowi przychodzić do firmy, dopóki nie pokaże dowodów, że faktycznie jest niewinny. Haluk uważa, że ​​nie otrzymuje wystarczającej zapłaty za wykonywaną przez siebie pracę, i prosi Sahikę o podwyżkę. Kobieta postanawia znaleźć kogoś innego na jego miejsce.

Mert przychodzi do gabinetu Ender. Mówi jej, że został oczerniony, i prosi, by pomogła mu udowodnić swoją niewinność. „Powiedzmy, że ci pomogę” – mówi kobieta. – „Co z tego będę miała?”. „Zehra da mi swoje udziały. Może nie dzisiaj, ale wkrótce. Wtedy będę mógł przekazać ci ich część”. „To nie wystarczy. Kiedy cię o coś poproszę, zrobisz to bez pytania”. „W porządku, jesteśmy umówieni”. „Idź teraz do domu, muszę pomyśleć. Powiedz Zehrze, że przez kilka dni będziesz pracował z domu. Niech się o tym nie dowie”. „Myślisz, że możesz sobie z tym poradzić?”. „Czy przyszedłbyś do mnie, gdybyś uważał inaczej? Z pewnością nie”.

Sahika dziękuje Hasanowi za odesłanie Merta z firmy. Mężczyzna sugeruje, że powinna zgłosić zajście policji, ale kobieta odmawia, bo jak tłumaczy, nie chce zszargać także swojego imienia. Asuman dzwoni do Hasana i zaprasza go do lokalu, który otworzyła wspólnie z Zehrą. Ender mówi bratu o ofercie Merta i razem obmyślają plan, jak dowieść niewinności mężczyzny. Canerowi udaje się dowiedzieć, że Sahika szuka kogoś na miejsce Haluka.

Zehra zabiera męża na otwarcie lokalu. Mert spotyka tutaj Hasana Aliego, którego zapewnia, że udowodni swoją niewinność. Zehra słyszy rozmowę Canera i Yildiz, z której dowiaduje się o romansie Merta i Sahiki. Publicznie urządza mężowi awanturę. Wykrzykuje, że między nimi wszystko skończone. Burcu zapoznaje Yildiz ze swoim kolegą. Okazuje się, że jest nim… Cagatay. Do ich spotkania dołącza także Cenk. Yildiz odbiera telefon od Aysel z informacją, że Halitcan ma temperaturę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *