W sercu miasta odcinek 31 i 32: Derin godzi się z Alim! [Zdjęcia + Streszczenie]

31 (poniedziałek 13 listopada): Tekin tuż po przebudzeniu zostaje przesłuchany przez policjanta. Zeznaje, że nie wie kto go zaatakował, ale na pewno nie był to Ali Smith. Dzięki tym zeznaniom Ali odzyskuje wolność. Przed komisariatem czekają na niego Sahin i Rauf. Ali jednak nie wraca od razu do domu. Jedzie do szpitala, by tam rozmówić się z Derin. Tekin zapewnia córkę, że chce zmienić swoje życie i zakończyć trwające konflikty. Nie będzie już więcej ingerował w jej sprawy osobiste. Do sali wchodzi fałszywy pielęgniarz. Prosi Derin i Belgin o opuszczenie pomieszczenia. Kiedy kobiety wychodzą, mężczyzna przykłada nóż do gardła Tekina i przekazuje mu telefon. Po drugiej stronie słyszy głos Seyita. Jego były pracownik odgraża się i mówi, że w akcie zemsty zabije Derin! W szpitalu tymczasem pojawia się Ali. Zapewnia Derin, że nie zostawi jej ani ich dziecka. Dziewczyna nie widzi już jednak dla nich szansy. W szpitalu zjawia się także Asli i natychmiast wkracza między Derin i Aliego. Tekin martwi się o córkę. Od żony dowiaduje się, że właśnie rozmawia z Alim. Tekin chce się z nim widzieć. Sahin przychodzi na wywiadówkę do szkoły Veysela. Tekin mówi Aliemu, że życie Derin jest w niebezpieczeństwie. Prosi by ją chronił przed Seyitem. Ali postanawia nie spuszczać Derin z oczu. Załamana Asli bardzo kłóci się z matką i każe się jej wynosić. Belgin dzwoni do Bory. Prosi go o spotkanie.

32 (wtorek 14 listopada): Belgin wręcza Borze broń i błaga go, by zabił Seyita. Mężczyzna po długich namowach zgadza się, ale stawia warunek. Belgin musi rozwieść się z mężem! Derin zgadza się wrócić do Aliego pod warunkiem, że ten na dobre zerwie wszelkie relacje z Asli. Ali jedzie się z nią rozmówić. Nie chcąc zostawiać Derin samej, zabiera ją ze sobą. Bora dzwoni do Seyita. Mówi, że ma jego pieniądze i prosi by przyszedł po nie do niego. Seyit jednak jest zajęty śledzeniem Aliego i Derin. Belgin w szpitalu bardzo dba o męża. Tekin uświadamia sobie, że wcześniej w ogóle nie doceniał, jak wielki skarb ma przy sobie. Obiecuje Belgin, że wszystko jej teraz wynagrodzi. Derin zatrzymuje się u Pani Nesrin, a Ali idzie rozmówić się z Asli. Żąda od niej rozwodu i mówi, że nie mogą utrzymywać już żadnych relacji – nawet tych przyjacielskich. Asli rozpłakuje się, a Ali wychodzi. Seyit przychodzi do Bory po pieniądze. Odkrywa zasadzkę i rzuca się na Borę. Między mężczyznami wywiązuje się bójka. Pada strzał. Sąsiedzi podnoszą alarm, a Seyit ucieka. Belgin odwiedza Borę i opatruje jego rany. Sugeruje, że powinien się przeprowadzić. Podczas gdy Ali ciężko trenuje, Derin rozmawia z Panią Nesrin. Słyszy dochodzący z góry szloch Asli. Postanawia pójść do niej i szczerze porozmawiać. Nie wie, że w pobliżu na jej życie czyha Seyit…

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *