Elif odcinek 156 i 157: Arzu odzyskuje pamięć! [Streszczenie + Zdjęcia]

156 (piątek 15 grudnia): Pielęgniarka w szpitalu informuje Melek, że dziewczynkę musiała zabrać jej babcia. Okazuje się, że to Sukran – chora psychicznie ciotka Erkuta – stoi za uprowadzeniem Elif. Zestresowana Melek traci przytomność. Melih dowiaduje się o porwaniu siostrzenicy. Mężczyźnie udaje się namierzyć dom Sukran, jednak znajduje tam jedynie blezer Elif. Wkrótce po nim do domu trafiają także Zeynep i Selim, których przyprowadził Erkut. Rozwścieczony Selim pobija Erkuta do nieprzytomności. Sukran tymczasem zaciąga Elif do starej chaty ukrytej w lesie. Chora kobieta uważa Elif za swoją córkę Leylę. Ubiera ją nawet w jej ubrania i bardzo pilnuje, by nigdzie nie uciekła. Zbity na kwaśne jabłko Erkut dociera do stadniny, skąd dzwoni do Seydy. Dziewczyna zawiadamia o wszystkim Meliha. Arzu tymczasem odnajduje Erkuta. Mężczyzna prosi ją o pomoc i raz jeszcze pokazuje znaleziony sygnet. Arzu dokładnie go ogląda. Kiedy do stadniny wchodzi Melih, kobieta nagle dostaje olśnienia i wszystko sobie przypomina!

157 (poniedziałek 18 grudnia): Melih żąda od Arzu odpowiedzi, gdzie jest Elif. Kobieta pomimo odzyskania pamięci, nadal udaje, że cierpi na amnezję. Wycieńczony Erkut mówi Melihowi, że Arzu nie ma nic wspólnego z uprowadzeniem Elif. Zarzeka się, że sam również nie wie, gdzie jest dziewczynka. Veysel spotyka się na kolejnej randce z Tulay. Kenan omal nie odkrywa obecności Erkuta na farmie. Arzu znajduje Erkutowi schronienie w piwnicy rezydencji. Melek bardzo źle znosi zaginięcie córki. Elif również tęskni za matką, próbuje uciec, ale Sukran ani na chwilę nie spuszcza jej z oczu. Ukryty w spiżarni Erkut przypadkowo rozbija jeden ze słoików z przetworami. Zaniepokojeni domownicy schodzą sprawdzić źródło tajemniczego odgłosu. Czy odkryją, że w rezydencji ukrywa się Erkut?!

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *