Elif odcinek 156 i 157: Arzu odzyskuje pamięć! [Streszczenie + Zdjęcia]

156 (piątek 15 grudnia): Pielęgniarka w szpitalu informuje Melek, że dziewczynkę musiała zabrać jej babcia. Okazuje się, że to Sukran – chora psychicznie ciotka Erkuta – stoi za uprowadzeniem Elif. Zestresowana Melek traci przytomność. Melih dowiaduje się o porwaniu siostrzenicy. Mężczyźnie udaje się namierzyć dom Sukran, jednak znajduje tam jedynie blezer Elif. Wkrótce po nim do domu trafiają także Zeynep i Selim, których przyprowadził Erkut. Rozwścieczony Selim pobija Erkuta do nieprzytomności. Sukran tymczasem zaciąga Elif do starej chaty ukrytej w lesie. Chora kobieta uważa Elif za swoją córkę Leylę. Ubiera ją nawet w jej ubrania i bardzo pilnuje, by nigdzie nie uciekła. Zbity na kwaśne jabłko Erkut dociera do stadniny, skąd dzwoni do Seydy. Dziewczyna zawiadamia o wszystkim Meliha. Arzu tymczasem odnajduje Erkuta. Mężczyzna prosi ją o pomoc i raz jeszcze pokazuje znaleziony sygnet. Arzu dokładnie go ogląda. Kiedy do stadniny wchodzi Melih, kobieta nagle dostaje olśnienia i wszystko sobie przypomina!

157 (poniedziałek 18 grudnia): Melih żąda od Arzu odpowiedzi, gdzie jest Elif. Kobieta pomimo odzyskania pamięci, nadal udaje, że cierpi na amnezję. Wycieńczony Erkut mówi Melihowi, że Arzu nie ma nic wspólnego z uprowadzeniem Elif. Zarzeka się, że sam również nie wie, gdzie jest dziewczynka. Veysel spotyka się na kolejnej randce z Tulay. Kenan omal nie odkrywa obecności Erkuta na farmie. Arzu znajduje Erkutowi schronienie w piwnicy rezydencji. Melek bardzo źle znosi zaginięcie córki. Elif również tęskni za matką, próbuje uciec, ale Sukran ani na chwilę nie spuszcza jej z oczu. Ukryty w spiżarni Erkut przypadkowo rozbija jeden ze słoików z przetworami. Zaniepokojeni domownicy schodzą sprawdzić źródło tajemniczego odgłosu. Czy odkryją, że w rezydencji ukrywa się Erkut?!

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *