Elif odcinek 160 i 161: Arzu jest w kropce! [Streszczenie + Zdjęcia]

160 (czwartek 21 grudnia): Wsiadająca do auta Arzu słyszy wystrzał z broni. Kobieta jest przekonana, że Melih już nie żyje. Melihowi tymczasem udaje się wyrwać pistolet od napastnika. Żąda od niego odpowiedzi, gdzie jest Elif. Porywacz jednak nie wie niczego o dziewczynce. Melih daruje mu życie i odchodzi. Arzu tymczasem sprawdza nagranie na laptopie. Okazuje się, że Melih dał jej pustą płytę! Mało tego – kobieta po chwili odbiera telefon od mężczyzny. Z przerażeniem odkrywa, że Melih wcale nie zginął i czeka właśnie na nią pod bramą rezydencji. Żąda od Arzu natychmiastowego uwolnienia Elif, inaczej pokaże wszystkim nagranie! Sukran opatruje poranione rączki Elif od łamania chrustu. Przez bandaże nadal sączy się krew. Melek z braku córki odchodzi od zmysłów. Wydaje jej się, że każda napotkana dziewczynka na ulicy to Elif. Melih cały czas jest w rezydencji. Uciął sobie nawet pogawędkę z Kenanem. Arzu wie, że musi szybko działać, jeśli chce swoje zbrodnie utrzymać w tajemnicy. Schodzi zatem do spiżarni i wypytuje Erkuta o Elif. Mężczyzna nadal twierdzi, że nie ma pojęcia, gdzie jego ciotka mogła ukryć dziewczynkę. Seyda w tym czasie pod drzwiami podsłuchuje ich rozmowę. Dziewczyna odkrywa, że w rezydencji ukrywa się Erkut!

161 (piątek 22 grudnia): Seyda szybko wraca na górę. Chce przekazać Melihowi to, co podsłuchała, ale nie może tego zrobić z powodu nagłego pojawienia się Kenana. Arzu jest w kropce. Nie wie jak wybrnąć z tej sytuacji. Mimo wszystko wraca do Meliha, gdzie on w obecności Kenana coraz odważniej nawiązuje do przeszłości Arzu… Melih odbiera sms-a od Seydy. Dowiaduje się, że Arzu ukrywa Erkuta w posiadłości, ale oboje nie wiedzą nic o Elif. Melek w stanie skrajnego wyczerpania trafia do szpitala. Sukran poważnie się rozchorowuje, ma gorączkę i dreszcze. Dla Elif do świetna okazja, by uciec od chorej psychicznie kobiety. Dziewczynka jednak postanawia zostać, by zaopiekować się Sukran. Melek ma koszmary. Kiedy wybudza się, widzi czuwającego przy jej łóżku Meliha. Brat obiecuje jej, że odnajdzie Elif. Tugce schodzi do piwnicy po swój rower. Erkut w tym czasie po cichu wykrada się z posiadłości. Na zewnątrz natrafia jednak na Kenana!

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

2 thoughts on “Elif odcinek 160 i 161: Arzu jest w kropce! [Streszczenie + Zdjęcia]

    1. A to dopiero jakby zalazek tego co jeszcze wydarzy sie, dla mnie najlepaza akcja bedzie Murat vs Erkut vs Seyda to bedzie dopiero sie dzialo i to juz odcinki beda wyemitowane po nowym roku serial 1 sezon liczy lacznie (187 odc oczywiscie tyle bedzie w Polsce) wiec do konca 1 sezonu juz pozostalo nie wiele.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *