W sercu miasta odcinek 57 i 58: Ślub w cieniu tragedii! [Zdjęcia + Streszczenie]

57 (środa 20 grudnia): Na teren posesji Mirkelamoglu włamują się uzbrojeni napastnicy. Szybko unieszkodliwiają ochronę i wchodzą do budynku. Są to ludzie Luigiego. Belgin je w tym czasie kolację a Tekin szykuje się do wyjścia. Padają strzały. Belgin chowa się pod stołem, a Tekin i Necmi chwytają za broń. Dwóch napastników pada trupem. Tekin wybiega na zewnątrz do samochodu. Belgin biegnie za nim, przewraca się jednak i skręca kostkę. Tekin nie przejmuje się jej losem i odjeżdża. Lugi zabija Necmiego i wychodzi do leżącej na zewnątrz Belgin. Kobieta jest przerażona. Luigi wymierza do niej z broni i kiedy ma oddać strzał, sam dostaje “kulkę” w plecy. Okazuje się, że to Necmi ostatnim tchnieniem podniósł się i zabił swojego byłego pracodawcę. Po chwili obaj padają martwi. W nocy do domu Sahina ktoś się dobija. Odgłos wybudza wszystkich domowników. Okazuje się, że za drzwiami stoi zapłakana Belgin. Łamiącym się głosem opowiada o tym, co zaszło w ich rezydencji. Okazuje się też, że kobieta doniosła na swojego męża na policji. Opowiedziała o morderstwach Tekina i wrobieniu Sahina. Belgin wyznaje także córce, że wcale nie próbowała popełnić samobójstwa. To Tekin zlecił jej morderstwo. Do czasu aż policja nie wytropi Tekina Mirkelamoglu, Belgin znajduje schronienie w domu Sahina. Mijają trzy miesiące. Dzięki zeznaniom Aydemira Sahin zostaje uniewinniony i odzyskuje wolność. Tekin ciągle ukrywa się przed policją i nikt nie wie, gdzie jest. Nadchodzi dzień podwójnych zaślubin Aliego i Derin oraz Sahina i Nesrin. Całej ceremonii z ukrycia przypatruje się Tekin. Mężczyzna wyczekuje odpowiedniej chwili, by zabić żonę. Kiedy okazja taka się nadarza, wymierza broń w kierunku Belgin i oddaje strzał. Pocisk jednak trafia w Derin! Wszyscy goście wstają poruszeni, Tekin zaś ucieka ile sił w nogach.

58 (czwartek 21 grudnia): Derin zostaje przewieziona do szpitala. Sahin rzuca się w pogoń za Tekinem. Mężczyźnie jednak udaje się uciec. Asli obarcza się winą za to, co się stało. Lekarze walczą o życie Derin. W szpitalu pojawia się także Yigit. Lekarz prowadzący operację, informuje Aliego, że udało się uratować dziecko. Derin jednak musi być dalej operowana. Jakiś czas później. Derin w szpitalu odzyskuje przytomność. Belgin i Ali przez cały czas czuwają przy jej łóżku. Derin bardzo chciałaby wziąć synka na ręce, ale jest jeszcze za słaba. Tekin z budki telefonicznej dzwoni do żony. Pyta o stan córki. Ali przejmuje od Belgin telefon i przysięga Tekinowi, że go zabije. W mediach zostaje podana informacja o próbie zabójstwa na ślubie. Jeden z klientów rozpoznaje przebywającego w kawiarni Tekina i powiadamia policję. Policjanci przeczesują okolicę, odnajdują nawet dotychczasową kryjówkę mężczyzny. Ali w tym czasie opowiada Derin o ich przyszłości, jak wyprowadzają się na wieś i wychowują syna. Nagle stan Derin ulega pogorszeniu. Ali wzywa lekarzy, a sam zostaje wyproszony na korytarz. Tekin przygotowuje się do ucieczki z kraju. Lekarzom udaje się ustabilizować sytuację, ale stan Derin jest nadal bardzo zły. Derin chce porozmawiać z Asli na osobności. Chwyta przyjaciółkę za rękę. Prosi ją, by zaopiekowała się Alim i ich dzieckiem. Sama czuje, że odchodzi…

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *