W sercu miasta odcinek 57 i 58: Ślub w cieniu tragedii! [Zdjęcia + Streszczenie]

57 (środa 20 grudnia): Na teren posesji Mirkelamoglu włamują się uzbrojeni napastnicy. Szybko unieszkodliwiają ochronę i wchodzą do budynku. Są to ludzie Luigiego. Belgin je w tym czasie kolację a Tekin szykuje się do wyjścia. Padają strzały. Belgin chowa się pod stołem, a Tekin i Necmi chwytają za broń. Dwóch napastników pada trupem. Tekin wybiega na zewnątrz do samochodu. Belgin biegnie za nim, przewraca się jednak i skręca kostkę. Tekin nie przejmuje się jej losem i odjeżdża. Lugi zabija Necmiego i wychodzi do leżącej na zewnątrz Belgin. Kobieta jest przerażona. Luigi wymierza do niej z broni i kiedy ma oddać strzał, sam dostaje „kulkę” w plecy. Okazuje się, że to Necmi ostatnim tchnieniem podniósł się i zabił swojego byłego pracodawcę. Po chwili obaj padają martwi. W nocy do domu Sahina ktoś się dobija. Odgłos wybudza wszystkich domowników. Okazuje się, że za drzwiami stoi zapłakana Belgin. Łamiącym się głosem opowiada o tym, co zaszło w ich rezydencji. Okazuje się też, że kobieta doniosła na swojego męża na policji. Opowiedziała o morderstwach Tekina i wrobieniu Sahina. Belgin wyznaje także córce, że wcale nie próbowała popełnić samobójstwa. To Tekin zlecił jej morderstwo. Do czasu aż policja nie wytropi Tekina Mirkelamoglu, Belgin znajduje schronienie w domu Sahina. Mijają trzy miesiące. Dzięki zeznaniom Aydemira Sahin zostaje uniewinniony i odzyskuje wolność. Tekin ciągle ukrywa się przed policją i nikt nie wie, gdzie jest. Nadchodzi dzień podwójnych zaślubin Aliego i Derin oraz Sahina i Nesrin. Całej ceremonii z ukrycia przypatruje się Tekin. Mężczyzna wyczekuje odpowiedniej chwili, by zabić żonę. Kiedy okazja taka się nadarza, wymierza broń w kierunku Belgin i oddaje strzał. Pocisk jednak trafia w Derin! Wszyscy goście wstają poruszeni, Tekin zaś ucieka ile sił w nogach.

58 (czwartek 21 grudnia): Derin zostaje przewieziona do szpitala. Sahin rzuca się w pogoń za Tekinem. Mężczyźnie jednak udaje się uciec. Asli obarcza się winą za to, co się stało. Lekarze walczą o życie Derin. W szpitalu pojawia się także Yigit. Lekarz prowadzący operację, informuje Aliego, że udało się uratować dziecko. Derin jednak musi być dalej operowana. Jakiś czas później. Derin w szpitalu odzyskuje przytomność. Belgin i Ali przez cały czas czuwają przy jej łóżku. Derin bardzo chciałaby wziąć synka na ręce, ale jest jeszcze za słaba. Tekin z budki telefonicznej dzwoni do żony. Pyta o stan córki. Ali przejmuje od Belgin telefon i przysięga Tekinowi, że go zabije. W mediach zostaje podana informacja o próbie zabójstwa na ślubie. Jeden z klientów rozpoznaje przebywającego w kawiarni Tekina i powiadamia policję. Policjanci przeczesują okolicę, odnajdują nawet dotychczasową kryjówkę mężczyzny. Ali w tym czasie opowiada Derin o ich przyszłości, jak wyprowadzają się na wieś i wychowują syna. Nagle stan Derin ulega pogorszeniu. Ali wzywa lekarzy, a sam zostaje wyproszony na korytarz. Tekin przygotowuje się do ucieczki z kraju. Lekarzom udaje się ustabilizować sytuację, ale stan Derin jest nadal bardzo zły. Derin chce porozmawiać z Asli na osobności. Chwyta przyjaciółkę za rękę. Prosi ją, by zaopiekowała się Alim i ich dzieckiem. Sama czuje, że odchodzi…

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *