Meandry uczuć odcinek 39 i 40: Urodzinowa niespodzianka! [Streszczenie + Zdjęcia]

39 (środa 31 stycznia): Tahsin wyprasza Suhan ze swojej rezydencji. Zabrania jej tu więcej przyjeżdżać i zaznacza, że nie chce widzieć tutaj nikogo z rodziny Alemdaroglu. Przed wyjściem Korhan prosi siostrę, by odwiodła Cesura od zemsty. Necla dzwoni do Cesura. W tajemnicy wyjawia mu, że przechwycony przez Tahsina list był nadany z więzienia! Podejrzewa, że jego autorem może być Turan. Rifat śledzi inspektora Mutlu. Suhan zakrada się na strych posiadłości, by przeszukać stare rzeczy matki. Chce odnaleźć drugą część listu ojca Cesura. Reyhan zdradza Sirin, że wczorajszej nocy, kiedy wybuchł pożar, widziała spiskujących Bulenta i Cahide. Hulja żąda od Korhana zwrotu paszportu. Inaczej wyśle do gazet zdjęcie z jego zdrady. Cesur spotyka się na widzeniu z Turanem. Mężczyzna jednak nie ma pojęcia o jakimkolwiek liście. Adalet otrzymuje telefon od dyrektora więzienia o wizycie Cesura. Suhan podsłuchuje tę rozmowę. Mihriban mówi Cesurowi, że jeżeli Turan nie napisał do niego listu, to musiał to zrobić Riza – brat Adalet. Suhan żąda od Adalet odpowiedzi, co robi za plecami Cesura i kim jest Riza. Cahide wyjawia, że to brat Adalet, który od wielu lat odsiaduje wyrok w więzieniu.

40 (czwartek 1 lutego): Suhan wyjeżdża na kilka dni z Korludagu, by w samotności przemyśleć wiele kwestii. W Internecie zostają opublikowane zdjęcia ze zdrady Korhana z Hulją. Dzięki pomocy Sirin, Cesur dowiaduje się dokąd wyjechała jego żona. Z okazji urodzin Suhan, przygotowuje dla niej romantyczną kolację w muzeum, która zupełnie zaskakuje kobietę. Decyzją inspektora, Riza ma zostać przetransportowany do innego więzienia. Rifat śledzi furgon, którym mężczyzna jest przewożony. Cesur wręcza Suhan specjalnie przygotowany kalendarz inspirowany historią ich poznania, znajomości i zakochania. Tahsin zleca inspektorowi Mutlu zlikwidowanie Rizy. W furgon więzienny z impetem uderza ciężarówka, doprowadzając także do zderzenia z autem Rifata! Banu dzwoni do Cesura. Informuje go, że Rifat miał wypadek i znajduje się w stanie krytycznym! W porannych wiadomościach ukazuje się informacja o poważnym wypadku furgonu i zbiegnięciu więźnia! Adalet jest przerażona, kiedy się o tym dowiaduje. Jest przekonana, że teraz brat zemści się na niej. Cesur przywozi do szpitala żonę oraz syna Rifata.

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *