W sercu miasta odcinek 59 i 60: Finał serialu! [Streszczenie + Zdjęcia]

59 (piątek 22 grudnia): W szpitalu umiera Derin. Ali poprzysięga, że zemści się na Tekinie za to, co się stało. Tekin w tym czasie czyni ostatnie przygotowania do ucieczki z kraju. Ali udaje się do sali treningowej. Szuka broni ojca, ale nigdzie go nie znajduje. Nieznajomy mężczyzna dzwoni do Yigita i informuje go, że jest w posiadaniu dzieł sztuki, które zaginęły podczas przemytu. Ali zjawia się w mieszkaniu Bory. Żąda od mężczyzny, by dał mu pistolet. Bora niechętnie, ale przekazuje mu broń. Yigit spotyka się z tajemniczym mężczyzną, którym okazuje się być były współpracownik Tekina. Mężczyzna oferuje mu sprzedaż dzieł sztuki, ale chce z góry otrzymać gotówkę. Ali przychodzi do posiadłości Mirkelamoglu. W pokoju Derin znajduje Belgin. Chce wydobyć od kobiety wskazówki, które pomogą mu zlokalizować kryjówkę Tekina. Belgin nie ma takiej wiedzy, ale przekazuje Aliemu kod do sejfu, w którym znajduje on zdjęcia swojej matki. W rezydencji pojawia się także Yigit. Okazuje się, że mężczyzna natrafił na ślad Tekina. Ali razem z Yigitem udają się na spotkanie z handlarzem skradzionymi dziełami sztuki. Zastraszają mężczyznę i dowiadują się, że Tekin dzisiejszej nocy wypływa statkiem z kraju.

60 (ostatni!) (środa 27 grudnia): Belgin dzwoni do Yigita. Kobieta jest przekonana, że jej mąż przed ucieczką z kraju odwiedzi grób Elif – matki Aliego i miłości swojego życia. Ali z Yigitem postanawiają się rozdzielić – Yigit jedzie na cmentarz a Ali do portu. Rauf i Sahin są zmartwieni przedłużającą się nieobecnością Aliego. Asli tymczasem odbiera telefon od Bory. Mężczyzna przyznaje jej się, że przekazał Aliemu pistolet i teraz żałuje tej decyzji. Sahin z Raufem ruszają, by powstrzymać Aliego przed zabójstwem. Yigit dociera na cmentarz, gdzie znajduje Tekina. Dzwoni do Aliego i wymierza do Tekina z broni. Dochodzi do szarpaniny i pada strzał. Kiedy Ali dociera na miejsce, zastaje umierającego Yigita! Po chwili mężczyzna umiera. Tekin dociera do portu. Wchodzi do skrzyni, w której ma zostać załadowany na statek. Okazuje się, że to zasadzka Aliego. Wózkiem skrzynia zostaje wywieziona w ustronne miejsce, gdzie dochodzi do konfrontacji Aliego z Tekinem. Ali zdejmuje pokrywę ze skrzyni. Mówi Tekinowi, że to miejsce, w którym zabito jego matkę i w którym on także straci życie. Mężczyzna prosi go o litość. Sahin i Rauf tymczasem kutrem docierają do portu. Próbują powstrzymać Aliego przed morderstwem. Okazuje się, że Tekin nic nie wiedział o śmierci Derin. Kiedy się o tym dowiaduje, sam prosi Aliego, by zakończył jego żywot. W momencie kiedy Ali naciska na spust, Sahin rzuca się na niego. Pocisk mija Tekina. Tekin przejmuje broń i sam strzela sobie w głowę! Mija miesiąc. Ali jest nadal rozbity psychicznie. Ebru kupuje restaurację, w której doszło do zaręczyn Nesrin i Sahina. Proponuje Raufowi współpracę. Ali oznajmia wszystkim, że wyjeżdża. Chce uciec jak najdalej od tego miasta. Asli zwraca Borze pierścionek zaręczynowy. Ali żegna się ze wszystkimi i wraz z synem wypływa w morze… Koniec.

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

5 thoughts on “W sercu miasta odcinek 59 i 60: Finał serialu! [Streszczenie + Zdjęcia]

  1. Szkoda ładna ta aktorka grająca Derin film ma wiele niedorzecznosci ale ogólnie wciąga i trzyma w napięciu może kiedyś będą kolejne odcinki z dorosłym synem Alego

    1. Niestety, nie będzie nowego serialu. Po zakończeniu “W sercu miasta” emitowane będą powtórki “Komisarza Alexa”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *