W sercu miasta odcinek 59 i 60: Finał serialu! [Streszczenie + Zdjęcia]

59 (piątek 22 grudnia): W szpitalu umiera Derin. Ali poprzysięga, że zemści się na Tekinie za to, co się stało. Tekin w tym czasie czyni ostatnie przygotowania do ucieczki z kraju. Ali udaje się do sali treningowej. Szuka broni ojca, ale nigdzie go nie znajduje. Nieznajomy mężczyzna dzwoni do Yigita i informuje go, że jest w posiadaniu dzieł sztuki, które zaginęły podczas przemytu. Ali zjawia się w mieszkaniu Bory. Żąda od mężczyzny, by dał mu pistolet. Bora niechętnie, ale przekazuje mu broń. Yigit spotyka się z tajemniczym mężczyzną, którym okazuje się być były współpracownik Tekina. Mężczyzna oferuje mu sprzedaż dzieł sztuki, ale chce z góry otrzymać gotówkę. Ali przychodzi do posiadłości Mirkelamoglu. W pokoju Derin znajduje Belgin. Chce wydobyć od kobiety wskazówki, które pomogą mu zlokalizować kryjówkę Tekina. Belgin nie ma takiej wiedzy, ale przekazuje Aliemu kod do sejfu, w którym znajduje on zdjęcia swojej matki. W rezydencji pojawia się także Yigit. Okazuje się, że mężczyzna natrafił na ślad Tekina. Ali razem z Yigitem udają się na spotkanie z handlarzem skradzionymi dziełami sztuki. Zastraszają mężczyznę i dowiadują się, że Tekin dzisiejszej nocy wypływa statkiem z kraju.

60 (ostatni!) (środa 27 grudnia): Belgin dzwoni do Yigita. Kobieta jest przekonana, że jej mąż przed ucieczką z kraju odwiedzi grób Elif – matki Aliego i miłości swojego życia. Ali z Yigitem postanawiają się rozdzielić – Yigit jedzie na cmentarz a Ali do portu. Rauf i Sahin są zmartwieni przedłużającą się nieobecnością Aliego. Asli tymczasem odbiera telefon od Bory. Mężczyzna przyznaje jej się, że przekazał Aliemu pistolet i teraz żałuje tej decyzji. Sahin z Raufem ruszają, by powstrzymać Aliego przed zabójstwem. Yigit dociera na cmentarz, gdzie znajduje Tekina. Dzwoni do Aliego i wymierza do Tekina z broni. Dochodzi do szarpaniny i pada strzał. Kiedy Ali dociera na miejsce, zastaje umierającego Yigita! Po chwili mężczyzna umiera. Tekin dociera do portu. Wchodzi do skrzyni, w której ma zostać załadowany na statek. Okazuje się, że to zasadzka Aliego. Wózkiem skrzynia zostaje wywieziona w ustronne miejsce, gdzie dochodzi do konfrontacji Aliego z Tekinem. Ali zdejmuje pokrywę ze skrzyni. Mówi Tekinowi, że to miejsce, w którym zabito jego matkę i w którym on także straci życie. Mężczyzna prosi go o litość. Sahin i Rauf tymczasem kutrem docierają do portu. Próbują powstrzymać Aliego przed morderstwem. Okazuje się, że Tekin nic nie wiedział o śmierci Derin. Kiedy się o tym dowiaduje, sam prosi Aliego, by zakończył jego żywot. W momencie kiedy Ali naciska na spust, Sahin rzuca się na niego. Pocisk mija Tekina. Tekin przejmuje broń i sam strzela sobie w głowę! Mija miesiąc. Ali jest nadal rozbity psychicznie. Ebru kupuje restaurację, w której doszło do zaręczyn Nesrin i Sahina. Proponuje Raufowi współpracę. Ali oznajmia wszystkim, że wyjeżdża. Chce uciec jak najdalej od tego miasta. Asli zwraca Borze pierścionek zaręczynowy. Ali żegna się ze wszystkimi i wraz z synem wypływa w morze… Koniec.

Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania streszczeń na inne strony! Za łamanie praw autorskich grozi odpowiedzialność karna.

5 thoughts on “W sercu miasta odcinek 59 i 60: Finał serialu! [Streszczenie + Zdjęcia]

  1. Tragicznie sie konczy, taka fajna para mogli by zyc dlugo i szczesliwie a tak jest nijak

  2. Szkoda ładna ta aktorka grająca Derin film ma wiele niedorzecznosci ale ogólnie wciąga i trzyma w napięciu może kiedyś będą kolejne odcinki z dorosłym synem Alego

  3. Film super! A czy ktoś wie czy będzie jakiś kolejny serial najlepiej turecki po „Sercu miasta” ?

    1. Niestety, nie będzie nowego serialu. Po zakończeniu „W sercu miasta” emitowane będą powtórki „Komisarza Alexa”.

Comments are closed.