Zakazany owoc odc. 230: Bal maskowy z okazji urodzin Canera! Goście zostają okradzeni! [Streszczenie + Zdjęcia]

Odcinek 230: Yigit i Lila przychodzą do firmy w towarzystwie Canera i Zehry. Zbierają rodziców w jednym pokoju i przekazują im, że postanowili ponownie się pobrać. Kaya i Ender nie mają nic przeciwko. Halit milczy przez dłuższą chwilę, ale ostatecznie on także wyraża zgodę na ten ślub. W następnej scenie Sahika wchodzi do gabinetu Halita. „Chcę się pogodzić” – oznajmia kobieta. „Po tym wszystkim chcesz się pogodzić? Co jest tego przyczyną?”. „Posłuchaj, w przeszłości oboje popełniliśmy błędy. Ty byłeś niesprawiedliwy wobec mnie, a ja byłam dla ciebie niemiła. Przyszłam tu, żeby przeprosić cię za wszystko”.

„Na przykład za posłużenie się fałszywą policją i porwanie mojej córki?” – pyta Halit z oburzeniem w głosie. „Nie mogę tego udowodnić, ale przysięgam, że tego nie zrobiłam. Jesteśmy teraz wspólnikami, musimy zatrzymać tę wojnę”. „Poddajesz się?” – Mężczyzna przygląda się Sahice z zaciekawieniem. „Nie wiem. Może w końcu się poddam”. „To twoja nowa gra?”. „Wiem, że uważasz mnie za złą osobę, ale jestem zmęczona oskarżaniem mnie o wszystko, co się dzieje. Pomyśl trochę. Wyszłam za mąż, myśląc, że wreszcie będę szczęśliwa. Tego samego dnia straciłam męża. Chcę mieć rodzinę. Kiedy to się stanie, sprzedam ci moje udziały”.

„Nie oczekuję, że staniemy się najlepszymi przyjaciółmi” – kontynuuje Sahika – „ale możemy przestać ze sobą walczyć”. „Jeśli naprawdę tego chcesz, będziesz musiała udowodnić mi swoją szczerość. Nie wierzę ci, ale dla dobra firmy zgodzę się z tobą współpracować”. „Nie martw się, Halicie, zmieniłam się. Nie jestem już tak ambitna jak dawniej. Teraz inaczej patrzę na życie”. Kerim i Yildiz wracają z pikniku, na którym spędzili miłe chwile.

Wieczorem odbywa się przyjęcie urodzinowe Canera w formie balu maskowego. Zehra próbuje zwrócić na siebie uwagę Merta, który wpadł jej w oko. Radosną atmosferę przerywa pojawienie się Sahiki, która nie była zaproszona. „Twojego nazwiska nie ma na liście gości” – stwierdza Yildiz. „Wiem, kochana” – przyznaje siostra Kayi. „Więc co tutaj robisz?”. „Zwykle nie chodzę tam, gdzie nie jestem proszona”. „Ale jeżeli chodzi o zepsucie czegoś, nie możesz się powstrzymać, prawda?”. „To nie tak. Usłyszałam o motywie przewodnim imprezy i uznałam, że nie może mnie zabraknąć”.

„Ale wszyscy się przebraliśmy, tylko spójrz.” – Yildiz potoczyła ręką dokoła. – „Tylko ty się nie przygotowałaś”. „Przygotowałam się, ponieważ przyszłam jako ja sama”. „Ma rację. Można zaliczyć ją jako diablicę” – rzuca ktoś z gości. „Canerze, możesz mi przynieść coś do picia?”. „Możesz tutaj być, ale nie waż się nikogo otruć” – przestrzega Yildiz. – „Trzymaj się z dala od napojów innych”. Kerim zabiera Yildiz na scenę i razem śpiewają karaoke. Dołącza do nich Caner.

Gdy spojrzenia wszystkich skupione są na scenie, do sali wchodzą złodzieje w maskach i dokonują licznych kradzieży. Znikają niezauważeni, tak jak się pojawili. Wkrótce goście orientują się, że zniknęły należące do nich różne rzeczy, głównie torebki i telefony. Opisywany odcinek można obejrzeć w oryginalnej wersji językowej w serwisie YouTube. W polu wyszukiwania należy wpisać: „Yasak Elma 76. Bölüm”. Początek 01:19:40, koniec 02:01:31. Odcinki z polskim lektorem dostępne na stronie vod.tvp.pl (po emisji w TV).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *