Zakazany owoc odcinek 316: Kłamstwo Yildiz okazuje się prawdą! Naprawdę jest w ciąży!

Odcinek 316 – streszczenie: Mama dzwoni do Emira. Prosi go, by oprowadził po Stambule swoją przyjaciółkę z dzieciństwa, ale on wcale nie ma na to ochoty. „Ta dziewczyna była we mnie zakochana już w szkole” – mówi do Canera. – „Jeśli teraz mnie zobaczy, nie da mi spokoju”. „Od dzieciństwa jest w tobie zakochana?”. „Tak. Może nadal mnie kocha. Spójrz, na pewno nic dobrego z tego nie wyniknie. Nie jest w moim typie. Nie jest w niczyim typie. Gdyby była ostatnią dziewczyną na świecie, nie spojrzałbyś na nią dwa razy. Gdybyś ją zobaczył, natychmiast straciłbyś przytomność”. „Jest aż tak źle? Cóż, nie pozostało ci nic innego, jak tylko ją odesłać”.

„Nie mogę, obiecałem mamie” – odpowiada Emir. – „Mam jeden pomysł, ale… Musimy znaleźć jakąś dziewczynę. Powiemy, że to moja ukochana i w ten sposób zostawi mnie w spokoju”. „To możliwe” – zgadza się Caner. – „Ale gdzie znajdziemy dziewczynę do jutra?”. „Może Yildiz?”. „Yildiz nie może brać udziału w żadnych intrygach. Hasan Ali by się wściekł”. „Kogo więc możemy poprosić?”. „Poprośmy Zehrę”. „Myślisz, że się zgodzi?”. „Oczywiście. My też pomogliśmy jej wiele razy”. „Jak jej pomogliśmy?”. „Teraz dokładnie nie wiem, ale na pewno coś dla niej zrobiliśmy…”.

Akcja przeskakuje do następnego dnia. Cansu z powodu nieuregulowanych opłat zostaje wyrzucona z hotelu. Akcja przenosi się do domu Sahiki. Kobieta wchodzi do pokoju swojego brata. „Jestem bardzo ciekawa, jak udała się wczorajsza zemsta” – oznajmia. „Ciągle wspominasz o zemście. Czy możesz usiąść?” – prosi Kaya. „Już widzę, że nie spodoba mi się ta rozmowa”. „Sahiko, myślałem o tym, co mi powiedziałaś. Zdecydowałem, że mimo wszystko nie mogę tego zrobić. Zemsta, zdrada nie są dla mnie”. „Skorpion znowu cię oszukał. Byłoby lepiej, gdybym cię tu nie wezwała”.

„Wezwałaś mnie po to, abym zemścił się na Ender?” – pyta mężczyzna. – „Czy po to, żebym tobie pomógł?”. „Żebyś mi pomógł, oczywiście. Ale myślałam, że ją też ukarzesz”. „Myślałem o tym, ona wciąż mnie kocha. Dlatego nie mogłem zrobić niczego złego”. „Kocha cię? Do wczoraj kochała Hasana Aliego. Pogodziliście się?”. „Jeszcze nie”. „Jeszcze? Spójrz, jeśli Ender nadal cię kocha, to teraz jest czas, aby ją ukarać”.

W następnej scenie Kaya jest w firmie. Wchodzi do gabinetu Ender. „Jeśli chodzi o to, co wydarzyło się zeszłej nocy…” – odzywa się nieśmiało mężczyzna. „Proszę, nie musisz mi niczego mówić. Nic nie zrobiłeś, nie jesteśmy już dziećmi”. „Co masz na myśli?”. „Powiesz, że żałujesz, prawda?”. „Naprawdę tak pomyślałaś?”. „Myślałam, że… Myślałam, że powiesz mi, że nie chcesz być ze mną”. „Nie planowałem tego powiedzieć”. „Poczekaj chwilę. Czy to znaczy, że chcesz zacząć od nowa?”. „Spróbujmy” – sugeruje Kaya. – „Porozmawiamy przy kolacji”.

Yildiz udaje się do lekarza, by sprawdzić, czy nie ma przeciwwskazań, by zaszła w ciążę. Na miejscu dowiaduje się, że… już jest w ciąży! Hasan Ali po tym, jak dowiedział się o ciąży synowej, kupuje barany i chce je złożyć w ofierze, co spotyka się z oburzeniem ze strony jego sąsiadki. Kobieta obrzuca jego samochód kamieniami. Tymczasem Zehra zgadza się pomóc Emirowi. Podczas spotkania okazuje się, że jego koleżanka ze szkolnych lat wyrosła na prawdziwą piękność.

Gdy Yildiz wraca do domu, informuje mamę, że naprawdę jest w ciąży. Obie postanawiają wykorzystać ten fakt i dać nauczkę Feride. W tym czasie Cansu udaje się przed firmę. Spotyka Sedaia i prosi go o pomoc. „Wyrzucili mnie z pensjonatu. Nie mam już pieniędzy” – mówi dziewczyna zrozpaczonym głosem. – „Naprawdę potrzebuję pomocy”. „Słuchaj, wszystko, co ci się przydarzyło, stało się z twojej winy”. „Zakochałam się. To przecież nie przestępstwo”. „Zdradziłaś mojego szefa. Oszukałaś Cagataya. Wróć tam, skąd przyszłaś. Nie baw się już z nami. Nic dobrego z tego nie wyjdzie. Brat Cagatay wkrótce zostanie ojcem”.

„Jak to?” – Cansu robi wielkie oczy. – „Yildiz jest w ciąży?”. „Tak, jest w ciąży. Nie rujnuj ich szczęścia, ostrzegam cię. Wyjedź stąd.” – Sedai odchodzi. „Są szczęśliwi. Nie chcę, żeby byli szczęśliwi!” – mówi do siebie dziewczyna. Jest zdeterminowana i gotowa absolutnie na wszystko. Akcja przenosi się do restauracji. Emir stara się wytłumaczyć dawnej przyjaciółce, że między nim a Zehrą niczego nie ma. Teraz, gdy jest szczupła i piękna, chciałby się z nią naprawdę związać, ale ona nie jest już nim zainteresowana. Uderza Emira torebką w głowę i odchodzi.

Sąsiadka Hasana Aliego razem z innymi kobietami urządza przed jego domem pikietę na rzecz ochrony praw zwierząt. Asuman i Yildiz odgrywają przed Feride scenę, by utwierdzić ją w przekonaniu, że ciąża jest jedynie kłamstwem. Wiedzą, że kobieta powie zaraz o wszystkim Guler, a następnie Cagatayowi. Gdy mężczyzna dowie się, że nie ma żadnego kłamstwa, a jego żona naprawdę jest w ciąży, będzie zły na swoją mamę. Opisywany odcinek można obejrzeć w oryginalnej wersji językowej w serwisie YouTube. W polu wyszukiwania należy wpisać: „Yasak Elma 108. Bölüm”. Początek 0:52:53, koniec 1:33:42. Odcinki z polskim lektorem dostępne na stronie vod.tvp.pl (po emisji w TV).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *