Zakazany owoc odcinek 375 i 376: Cagatay mówi Doganowi, że Yildiz nadal go kocha! Kumru opiekuje się Halitcanem!

Odcinek 375 – streszczenie: Cagatay przyjeżdża do domu Ekina – syna Samiego Ondera. Stara się go nakłonić do współpracy, mówiąc, że mają wspólnego wroga. Mężczyzna prowadzi luzacki tryb życia i problemy jego zmarłego ojca go nie interesują. Caner informuje siostrę, że Cagatay spotkał się z synem Samiego Ondera. Yildiz zazdrości Kumru, że ta otrzymuje darmowe produkty od firm kosmetycznych. Kumru jest coraz bardziej sfrustrowana obecnością Yildiz, jej mamy i Halitcana w domu. Domaga się od ojca, by zakończył swoje fałszywe małżeństwo. Dogan jednak nie ma takich zamiarów.

Wieczorem Ender wychodzi na kolację wraz z Doganem i Yildiz. Na miejscu czeka na nią niespodzianka w postaci przyjaciela Dogana, z którym Yildiz chce ją zeswatać. Pomysł ten jednak zupełnie nie spodobał się Ender. Caner i Emir, chcąc zbliżyć się do Ekina, wpadają w kłopoty i muszą uciekać przed policją. Ostatecznie osiągają zamierzony cel i zapoznają się z synem Samiego Ondera. Mężczyzna zaprasza ich i Omera do swojego domu. Kumru postanawia zajmować się Halitcanem, aby zdenerwować swoją macochę i zmusić ją do wyprowadzki z domu. Yildiz, ku jej zaskoczeniu, aprobuje ten pomysł, ponieważ dzięki temu będzie miała więcej czasu dla siebie i męża. Zmęczona zasypia w sypialni Dogana.

Yildiz kupuje sobie kilka paczek drogich kosmetyków i ubrań, by pokazać Kumru, że także otrzymuje produkty od producentów. Tymczasem Ender spotyka się w kawiarni z jedną z pracownic holdingu – Nilufer. „Chcę ci coś powiedzieć, dlatego spotkałyśmy się tutaj, nie w firmie” – oznajmia. – „Tam jest morze intryg, rozumiesz to. Od dłuższego czasu martwią mnie pewne sprawy, a ty jesteś najbardziej szanowanym członkiem zarządu i tobie ufam najbardziej. Myślę, że na dłuższą metę niechęć między Cagatayem a Doganem zaszkodzi firmie”.

„I ja tak myślę” – zgadza się Nilufer. – „Ale co możemy zrobić?”. „Myślę, że jeden z nich powinien opuścić firmę. W przeciwnym razie będziemy stratni”. „Masz absolutną rację. Chciałabym, żeby to było możliwe”. „To jest możliwe. Nie byłoby jednak dobrze, gdybym ja to zasugerowała, ponieważ jestem dyrektorem generalnym. Ale gdyby Dogan chciał znowu podwyższyć kapitał, mogłoby to zmienić sytuację. Co o tym myślisz?”. „Jeśli uważasz, że będzie z tego korzyść, porozmawiam z nim”.

Odcinek 376 – streszczenie: Sedai rozmawia z Ezgi i wyciąga z niej informacje na temat sytuacji w domu Dogana. Dowiaduje się, że mężczyzna i Yildiz spędzili noc w jednym pokoju. Postanawia tego jednak nie mówić Cagatayowi. Kumru po całonocnej opiece nad Halitcanem jest bardzo zmęczona i ciągle ziewa. Odwiedza ją jej przyjaciółka – prawniczka Meric. Słysząc, że zwolniła się z kancelarii, Kumru sugeruje, by zatrudniła się w firmie jej ojca. Caner i Emir zapraszają Ekina do restauracji Omera, gdzie aranżują jego spotkanie z Ender. Kobieta specjalnie na tę okazję ubrała się w rockowym stylu, by zwrócić na siebie uwagę mężczyzny.

Yildiz kręci film, na którym przedstawia produkty rzekomo otrzymane od producentów, i umieszcza go w mediach społecznościowych. Akcja przenosi się do firmy. Ender wchodzi do gabinetu Cagataya. „O proszę, przyszła moja przyszła żona” – mówi mężczyzna prześmiewczym tonem. „Wiedziałam, że się zgodzisz. Możesz być pewien, że będziemy szczęśliwi”. „Jesteś naprawdę zabawną kobietą. Nie można temu zaprzeczyć”. „Dziękuję. Mam ci coś do powiedzenia. Dogan ponownie podwyższy kapitał”. „Nie może tego zrobić bez zgody zarządu”.

„Yhym. Dokładnie tak” – potwierdza Ender, rzucając rozmówcy wymowne spojrzenie. – „Mój głos jest ważny. Dogan nic nie zrobi, jeśli się na to nie zgodzę. Pomyśl o tym do jutra”. Rozzłoszczony Cagatay udaje się do gabinetu Dogana. „Nadal mnie atakujesz” – stwierdza bez żadnego przywitania. „Jestem teraz zajęty. Porozmawiamy na zebraniu.” – Ojciec Kumru nie odrywa wzroku od dokumentów, ignorując rozmówcę. „Myślisz, że nie wiem, że masz na moim punkcie obsesję?”. „Właśnie to sobie uświadomiłeś?”. „Nigdy nie chodziło o Kumru. Ona była tylko twoją wymówką. Od samego początku rzuciłeś oko na Yildiz. Ty wykorzystałeś swoją córkę, nie ja”.

„Jesteś naprawdę żałosny, Cagatayu” – oświadcza Dogan, podnosząc się. „Próbujesz zamienić to fałszywe małżeństwo w prawdziwe, ale wiedz jedno. Nie uda ci się. I powiem ci dlaczego. Ponieważ twoja żona jest we mnie zakochana. Wyszła za mąż i wprowadziła się do twojego domu, żeby zrobić mi na złość. Po co miałaby robić to wszystko, jeśli nie dlatego, że nadal o mnie myśli?”. „Wynoś się!” – rozkazuje Dogan, wbijając w rywala mordercze spojrzenie. „Prawda cię zabolała? Nie możesz nawet trzymać jej ręki. Jesteś obok niej, ale to ja jestem w jej sercu”. „Wyjdziesz stąd czy nie?”. „Wyjdę. Do zobaczenia na zebraniu.” – Cagatay odchodzi.

Kumru odkrywa, że Yildiz nie otrzymała żadnych produktów, tylko sama je sobie kupiła. Zamierza wykorzystać tę wiedzę przeciwko rywalce. Meric zaczyna pracę w holdingu. Dogan przedstawia ją Ender. Cagatay prosi Yildiz, by przyniosła Halitcana do jego domu, przypominając o ustalaniach, jakie zawarli podczas rozwodu. Następnie stara się jak najdłużej zatrzymać byłą żonę w środku, by zdenerwować ojca Kumru. Nie musi długo czekać, aż zazdrosny Dogan przychodzi po swoją żonę. Ender wychodzi z Ekinem do klubu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *