Zakazany owoc odcinek 390 i 391: Kumru wraca do willi! Asuman gra w karty na pieniądze!

Odcinek 390 – streszczenie: Asuman namawia córkę, by nie zwlekała ani chwili dłużej i odpowiedziała pozytywnie na propozycję męża. W firmie Dogan wzywa do swojego gabinetu Ender. „Dlaczego to zrobiłaś?” – pyta. „Co takiego?” – nie rozumie kobieta. „Ender, jestem zmęczony twoimi grami i kłamstwami. Powiedziałaś, że Cagatay i Yildiz nadal się spotykają”. „Tak, bo to prawda. Nie spotkali się?”. „Nie. Nikogo nie było w tym domu”. „Cóż, najwyraźniej ktoś ich uprzedził, aby tam nie jechali”. „Przestań ze mną grać!”. „Nie gram. Szczerze mówiąc, robię coś dobrego dla ciebie. Nie możesz mnie winić, bo zobaczyłeś coś innego niż to, co powiedziałam”.

„Nie waż się zadzierać ze mną i z Yildiz” – ostrzega Dogan, obrzucając rozmówczynię groźnym spojrzeniem. „Nie zadzieram z nią w przeciwieństwie do ciebie. Powiedziałam ci tylko jedno słowo i od razu tam pojechałeś. To znaczy, że jej nie ufasz”. „Nie ufam twoim słowom”. „Powiedziałam ci prawdę. Skoro tak bardzo ufasz swojej żonie, dlaczego tam pojechałeś? Powinieneś najpierw zastanowić się nad tym. Zanim zaczniesz mnie obwiniać, zapytaj siebie, dlaczego jej nie ufasz”. Ender wychodzi. Na korytarzu nawiązuje połączenie z Handan i prosi ją o spotkanie.

Yildiz spotyka się z Cagatayem w kawiarni. Śledzący ją Cetin natychmiast informuje o tym Dogana. „Jest z nimi Halitcan?” – pyta ojciec Kumru. „Nie, są sami. Rozmawiają” – pada odpowiedź. Tymczasem Ender przyjeżdża do apartamentu Handan. Jest zła na kobietę, że wprowadziła ją w błąd. Handan nie wyjawia, że byli małżonkowie zostali ostrzeżeni przez jej córkę.

Yildiz postanawia zgodzić się na propozycję męża, czym bardzo uszczęśliwia swoją mamę. Rozmowa z mężczyzną nie idzie jednak po jej myśli. „Spotkałaś się dziś z Cagatayem, a Halitcana nie było z wami” – stwierdza Dogan. „Proszę? Śledzisz mnie?” – pyta Yildiz z oburzeniem w głosie. „Rozumiem wasze spotkania z powodu Cagataya, ale nie rozumiem, dlaczego spotykacie się, kiedy jego nie ma w pobliżu”. „To nie jest istota problemu. Dlaczego mnie śledzisz? Wyjaśnij mi to!”. „Dowiedziałem się czegoś i chciałem to sprawdzić”. „Co chciałeś sprawdzić? Mogłeś mnie zapytać”.

„Nie jestem dzieckiem” – odpowiada Dogan. – „Jeśli mam podejrzenia, chcę to sprawdzić”. „Dlaczego we mnie zwątpiłeś? Co zrobiłam do dnia dzisiejszego, by dać ci ku temu podstawy?”. „Nie powiedziałaś mi o waszym spotkaniu”. „Halitcan zmienia szkołę, dlatego musiałam porozmawiać o tym z Cagatayem. Nie mogę tego zrobić bez jego zgody. I nie będę zabierać Halitcana za każdym razem, kiedy wychodzę z domu. Co zrobiłam złego?”. „Mogłaś mi o tym powiedzieć”. „Nie mówimy sobie wszystkiego”. „Wiesz, jaki jestem wrażliwy na punkcie Cagataya”. „A ty wiesz, jak ja jestem wrażliwa na punkcie Halitcana”.

„Doganie, chciałam zaakceptować twoją propozycję” – kontynuuje Yildiz. – „Za pierwszy razem, kiedy chciałam ci to powiedzieć, zobaczyłam cię całującego się z Meric. Za drugim razem wysłałeś kogoś, żeby mnie śledził. To się nie uda! Powinieneś przemyśleć swoją decyzję. Chcesz naprawdę być ze mną czy nie? Bo nie wygląda mi na to, żebyś chciał”. „Znasz prawdę o Meric, ale Cagatay to inna historia”. „Nie chodzi o Cagataya, tylko o to, że mi nie ufasz. Jeśli się zgodzę, czy przez resztę życia będę śledzona? Co to ma znaczyć?”. „Posłuchaj, dzisiaj wydarzyło się wiele brzydkich rzeczy”. „To, co dotyczy mojego syna, nie jest brzydkie. Idę do swojego pokoju”.

Ekin zabiera Kumru do miejsca, gdzie opiekuje się bezdomnymi psami. Tam ta dwójka staje się sobie jeszcze bliższa. Ender wraz z bratem próbują dowiedzieć się szczegółów z życia Handan. Yildiz przyjeżdża do restauracji i namawia Kumru na powrót do domu. Gdy jej pasierbica odmawia, córka Asuman prosi Emira o pomoc. Chce, by ten wywołał u Kumru zatrucie pokarmowe, przez które dziewczyna trafi do szpitala. Asuman poznaje Emel – babcię koleżanki Halitcana z przedszkola – i zaprasza ją do rezydencji.

Odcinek 391 – streszczenie: Ender wraz z bratem bierze udział w warsztatach ceramicznych, na które uczęszcza także dawna znajoma Handan. Ender ma nadzieję, że dowie się od niej czegoś więcej o mamie Kumru. Tymczasem Handan pojawia się na prezentacji nowych bransoletek Yildiz i Gamze. Dokonuje dużego zakupu, następnie umawia się z Gamze na spotkanie, podczas którego wypytuje ją o Ekina. Asuman wygrywa pieniądze, grając w karty z koleżankami Emel. W nowej szkole Halitcana odbędzie się mecz piłkarski ojców. Cagatay ochoczo zgadza się wziąć udział w wydarzeniu.

Kumru traci przytomność w restauracji i Ekin zabiera ją do szpitala, gdzie wkrótce zjawia się Dogan. „Musisz przejść pełne badania” – mówi mężczyzna do córki. – „To nie jest normalne, że zemdlałaś. Nie jesteś przyzwyczajona do pracy. Jesteś przemęczona”. „Tato, to zwykłe zatrucie”. „Odkąd wyprowadziłaś się z domu, nie zwracasz uwagi na to, co jesz i pijesz. Jak tylko wrócisz do domu, zaczniesz się zdrowo odżywiać”. „Wrócę do domu?” – Kumru robi zdziwioną minę. „Dość tej farsy. Wracasz do domu”.

„Kumru ma się dobrze ze mną” – zabiera głos obecny w sali Ekin. – „Nie żyje w złym środowisku, jak myślisz. Opiekuję się nią, nie martw się”. „Kim jesteś, żeby opiekować się moją córką?”. „Jestem Ekin Onder”. „Ekinie Onderze, zostaw mnie samego z moją córką”. „Nie musisz robić niczego wbrew sobie. Jestem z tobą” – zwraca się Ekin do Kumru, po czym wychodzi. „Kim on jest, żeby tak ze mną rozmawiać?” – pyta oburzony Dogan. – „Dlaczego zachowuje się tak, jakby był twoim chłopakiem?”.

„Tato, jestem w szpitalu, a ty przyszedłeś mnie odwiedzić” – przypomina Kumru. – „Czy to wszystko, co masz mi do powiedzenia?”. „Masz rację, wybacz.” – Mężczyzna ujmuje dłoń córki. – „Przestraszyłem się, że coś ci się stało. Proszę cię, wróć do domu. Zbyt długo jesteśmy osobno”. „Stęskniłeś się za mną?”. „Bardzo. Bardzo za tobą tęsknię, moja piękna córko”. „Dobrze” – zgadza się dziewczyna i przytula ojca. Akcja przeskakuje do wieczora. Cemal informuje Handan, że jej córka wróciła do domu ojca. Kobieta natychmiast tam przyjeżdża, nie zapowiadając się wcześniej. Dołącza do rodzinnej kolacji.

Ender jest zadowolona z powrotu Kumru do domu. Uważa, że dziewczyna zrobi wszystko, by rozdzielić swojego ojca i Yildiz. Opisywane odcinki można obejrzeć w oryginalnej wersji językowej w serwisie YouTube. W polu wyszukiwania należy wpisać: „Yasak Elma 136. Bölüm”. Początek 0:14:37, koniec 1:37:12. Odcinki z polskim lektorem dostępne na stronie vod.tvp.pl (po emisji w TV).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *