Zakazany owoc odcinek 410 i 411: Fido jest człowiekiem Handan! Oboje od dawna ze sobą współpracują!

Odcinek 410 – streszczenie: Intryga Ender i Yildiz idzie zgodnie z planem. Handan dosiada się do stolika, przy którym siedzi Fido. Przyjaciółka Kumru próbuje uwieść Ekina, o czym Yildiz mówi swojej pasierbicy. Nazajutrz żona Dogana rozmawia z Ender przez telefon. „Endo, co zrobił twój fałszywy książę?” – pyta. „Dzwonię do niego, ale nie odbiera. Pamiętasz naszyjnik, który mi dał? To podróbka”. „Kochana, powiedziałam ci, że to słynny żigolo, a ty wciąż mówisz o naszyjniku”.

„Kiedy wyszłam, nie czekał ani chwili, tylko od razu zaczął zalecać się do Handan” – oznajmia Ender. – „Kelner, którego zatrudniłam, wysłał mi ich zdjęcia. Musisz je zobaczyć. Handan wyglądała jak ryba wyjęta z wody”. „Wyślij mi je natychmiast” – prosi Yildiz. – „Też chcę się pośmiać”. Akcja przenosi się do apartamentu Handan, w którym oprócz kobiety znajduje się również Fido. „Co za idiotka” – mówi była żona Dogana. – „Założyła nawet perukę. Jak te idiotki mogły myśleć, że mogą mnie oszukać?”.

„Wyraźnie pani nie docenili, pani Handan” – odpowiada Fido. „Oczywiście. To cud, że w ogóle zdały sobie sprawę, że jesteś biedny. Na szczęście nie zrozumiały tego, że od początku dla mnie pracujesz”. „Ale nasz plan się nie powiódł. Ender już wie. Więcej nie pozwoli mi się do siebie zbliżyć”. „Mam lepszy plan, nie martw się. Niech Ender i Yildiz przez chwilę myślą, że wygrały”.

Caner jest przygnębiony z powodu rozstania z Gamze. Ender jest zmartwiona jego stanem. Spotyka się z Gamze i oznajmia, że więcej nie będzie się wtrącać w ich związek. Dziewczyna jest bardzo szczęśliwa i natychmiast jedzie zobaczyć się z Canerem, który dzisiaj nie pojawił się w pracy. Depresyjny stan mężczyzny momentalnie znika, gdy widzi ukochaną w drzwiach. Do Stambułu przyjeżdża Pinar – kuzynka Gamze, która ma aktorskie aspiracje. Gamze mówi Canerowi, że mogliby zeswatać ją z Emirem. Handan planuje zemścić się na Yildiz, wykorzystując w tym celu Halitcana. Gdy Kumru budzi się w środku nocy, jej męża nie ma w łóżku. Po powrocie do domu Ekin tłumaczy się, że był na spacerze.

Odcinek 411 – streszczenie: Dogan ostrzega zięcia, by zapomniał o swoich dawnych nawykach i szanował jego córkę, inaczej nie będzie miał dla niego litości. Handan informuje córkę, że spotyka się z kimś i wreszcie czuje się szczęśliwa. Yildiz pomaga kuzynce Gamze nagrać wizytówkę aktorską. Następnie Emir wysyła nagranie do znajomego Dogana, który jest reżyserem. Wkrótce Yildiz i Cagatay odbierają telefony z przedszkola z informacją, że Halitcan ma gorączkę. Za wszystkim stoi Handan, która celowo chciała doprowadzić do spotkania byłych małżonków i wywołać uczucie zazdrości u Dogana.

W okolicy domu Dogana zostaje pobity mężczyzna, który znęcał się nad swoją żoną. Sedai podejrzewa, że Ekin ma z tym coś wspólnego. Swoimi podejrzeniami dzieli się z Cagatayem. Handan i Fido przychodzą do restauracji Ekina i odgrywają zakochaną parę. Emir i Caner robią im zdjęcia, by następnie wysłać je Yildiz i Ender. Dogan odbiera telefon od znajomego reżysera. Kuzynka Gamze zupełnie go nie przekonała, za to zdolności aktorskie Yildiz zrobiły na nim duże wrażenie i chce podjąć z nią współpracę.

Akcja przeskakuje do następnego dnia. Handan rozmawia ze swoim asystentem. „Ponieważ pokazałam wszystkim, że jestem w związku z Fido, możemy przejść do drugiej części planu” – oznajmia kobieta. „Nadchodzi więc koniec Ender i Yildiz” – stwierdza Cemal. „Dokładnie. Zadzwonisz teraz do Kumru. Wiesz, co masz jej powiedzieć”. Mężczyzna nawiązuje połączenie z córką Dogana. „Pani Kumru, tu Cemal” – mówi do słuchawki. – „Czy pani Handan jest z tobą?”. „Nie”. „Czy rozmawiałaś z nią dzisiaj?”. „Nie. Czy coś się stało?”. „Nie chcę cię martwić, ale… Pani Handan poznała się z jednym mężczyzną. Ten człowiek okazał się oszustem. Okradł ją i uciekł”.

„Co?!” – W głosie Kumru słychać zdumienie. „Niestety. Udzieliła mu pełnomocnictwa do wszystkiego. Uderzyło ją to bardzo mocno, gdy zrozumiała prawdę. Nie mogła dojść do siebie. Powiedziała, że nie chce nikogo widzieć”. „Gdzie teraz jest?”. „To najgorsza część. Nigdzie jej nie ma. Nie mogę się z nią skontaktować”. „Dlaczego zostawiłeś ją samą?”. „Wyszedłem po lekarstwa. Kiedy wróciłem, już jej nie było”. „Przekleństwo! Sprawdź wszystkie miejsca, do których mogła się udać. Ja zadzwonię do jej przyjaciółek. Jeśli się czegoś dowiesz, daj mi znać”.

Yildiz i Cagatay znowu otrzymują informację o tym, że Halitcan ma gorączkę. Po raz kolejny spotykają się w przedszkolu, a następnie jada razem z malcem do lekarza. Dogan ma serdecznie dość ich codziennych spotkań. Wzywa do swojego gabinetu Murata (jego nowy asystent). Kumru dzwoni do ojca i mówi mu, że jej mama zniknęła. Dogan zupełnie się tym nie przejmuje, twierdząc, że kobieta chce tylko zwrócić na siebie uwagę. „To nie jest żadna sztuczka” – przekonuje Kumru. – „Mama poznała jakiegoś człowieka, który ukradł jej wszystkie pieniądze”.

„Proszę?” – Wiadomość o kradzieży pieniędzy wyraźnie zaintrygowała Dogana. „Wczoraj mi o nim powiedziała. Powiedziała, że chce mi go przedstawić”. „Kim on jest?”. „Nie wiem. Chciała, żeby to była niespodzianka. Co teraz zrobimy?”. „Ty nic nie rób, ja ją znajdę”. Dogan rozłącza się i mówi do swojego asystenta: „Handan jest z kimś w związku”. „Nie jest. W jej życiu nie ma obecnie nikogo” – odpowiada z przekonaniem Murat. „Obserwowaliście ją?”. „Przestaliśmy, kiedy poprawiły się jej relacje z panią Kumru. Ale wiedziałbym, gdyby kogoś miała”. „Ktoś jednak jest. Mężczyzną ją oszukał i teraz przepadła nie wiadomo gdzie. Zaangażuj dwóch zaufanych ludzi i każ im odnaleźć Handan. Niech namierzą sygnał jej telefonu”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *