Zakazany owoc odcinek 448: Ender dowiaduje się, że jest w ciąży! Engin i Zeynep odkrywają, że zawarli prawdziwy związek małżeński!

Odcinek 448 – streszczenie: Selim odwiedza Kumru w kawiarni. Dziewczyna chwali mu się, że wynajęła dom, i zaprasza go do siebie na wieczór. Akcja przeskakuje do wieczora. Zeynep wychodzi z pokoju ze spakowanymi walizkami i oznajmia mamie i siostrze, że wraca do Stanów. Asuman zgłasza fałszywy alarm bombowy, by uniemożliwić córce wylot. W czasie wizyty Selima do wynajętego przez Kumru domu przybywa nieoczekiwany gość – Caner. Przyniósł ze sobą duże, ciężkie pudło. Nie mogąc otworzyć drzwi i nie wiedząc, że Selim jest w środku, kilkukrotnie zawołał dziewczynę jej prawdziwym imieniem, z czego Kumru musiała się później tłumaczyć przed doktorem.

Do willi Dogana przyjeżdża policja. Funkcjonariusze zabierają na komisariat Aysel, Asuman, Zeynep i Yildiz i przesłuchują je w związku z fałszywych alarmem bombowym. Emir i Sedai przywożą Engina na komisariat, by interweniował w sprawie uwolnienia kobiet. Tam mężczyzna, ku swojemu zdumieniu, dowiaduje się, że Zeynep jest jego prawdziwą żoną.

Zatrzymane kobiety wracają do domu. Zeynep jest zła na mamę za to, że podstępnie wydała ją za mąż. Emir, śledząc Kumru, przypadkowo zauważa Ender wchodzącą do kliniki in vitro. Mówi o tym Yildiz, a ta od razu obmyśla plan. Nazajutrz Ender odbiera wyniki badań, które potwierdzają, że jest w ciąży, choć jeszcze nie poddała się procedurze in vitro. Zdumiona dzwoni do kliniki. „Czy na pewno nie doszło do pomyłki?” – pyta. „Nie, pani Ender, jesteś w ciąży”. „Dobrze, po prostu… nie mogę w to uwierzyć. Jak to możliwe?”.

„Mamy wiele pacjentek, które zachodzą w ciążę przed rozpoczęciem leczenia” – wyjaśnia sekretarka medyczna. „Czy pani doktor wie o moich wynikach?”. „Pokażę jej wyniki, kiedy skończy operację”. „Bardzo dziękuję. Do zobaczenia wkrótce.” – Ender rozłącza się i udaje do pokoju męża. – „Doganie, stało się coś niesamowitego!” – oznajmia, ogromnie rozentuzjazmowana. „Co takiego się stało?”. „Jestem w ciąży!”. Zszokowany Dogan otwiera szeroko oczy i zastyga w miejscu.

Następuje retrospekcja. Akcja cofa się do poprzedniego wieczoru, kiedy Emir powiedział Yildiz o wizycie Ender w klinice in vitro. „Kiedy wyszło na jaw, że Hilal skłamała w sprawie ciąży, Dogan strasznie się rozgniewał” – stwierdziła Yildiz. – „Definitywnie usunął ją ze swojego życia. Ender jest oczywiście znacznie mądrzejsza, ale poradzimy sobie z tym. Sprawimy, że Ender uwierzy, że naprawdę jest w ciąży”. „Rozumiem. Pojedziemy do szpitala i podmienimy wyniki.” – Emir domyślił się planu przyjaciółki. „Dokładnie. A kiedy razem z Doganem pojadą do lekarza, zostanie upokorzona”. „Brawo!” – Emir i Yildiz zbili piątkę.

Akcja wraca do teraźniejszości. Emir jest w domu Yildiz. Po udanej akcji oboje znajdują się w doskonałych humorach. „Jest coś jeszcze” – oznajmia Emir. – „Kiedy śledziłem Kumru, zachowywała się dziwnie. Najpierw ukryła swój samochód, potem weszła do kwiaciarni i długo nie wychodziła”. „Zostaw to teraz, nie będę wnikała w fantazje Kumru. W tej chwili jestem zajęta Ender i Doganem. Dlaczego w ogóle ją śledziłeś?”. „Kumru knuje coś z Canerem. Caner też mi nic nie mówi, nie podoba mi się to”. „Dzień dobry, kochanie. Caner zdradził nas dawno temu”.

„Dziewczyno, jesteśmy przyjaciółmi” – przypomina Emir. „Byliśmy” – poprawia Yildiz. – „Zaprzyjaźnił się z Kumru, porzucił nas oboje”. Zeynep jest obrażona na siostrę i mamę i nie zamierza dłużej z nimi mieszkać. Engin proponuje, by zamieszkała u niego, na co dziewczyna chętnie przystaje. Podczas badania USG Ender dowiaduje się, że wcale nie jest w ciąży. Domyśla się, że wyniki zostały podmienione. Razem z ochroniarzem sprawdza nagrania z kamer. Na jednym z zapisów dostrzega Emira. Dzwoni do Dogana i prosi go, by przyjechał do szpitala, bo chce mu coś pokazać. Czy intryga Yildiz nie obróci się przeciwko niej?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *